dragan-scochich

دراگان اسکوچیچ سرمربی سابق ملوان بابت شکایتش از این باشگاه برای دریافت مطالبات مالی از هواداران عذرخواهی کرد.

این مربی اهل کرواسی که در حال حاضر هدایت تیم فولاد را برعهده دارد، در گفت‌وگو با ورزش سه پیرامون شکایتش از ملوان و محکومیت این باشگاه می‌ گوید: من سال گذشته با رقم قرارداد نه چندان گرانقیمتی به انزلی آمدم و سالی فوق العاده را در این شهر زیبا پشت سر گذاشتم.

اسکوکیچ بیان کرد: همه می‌ دانند که من چه علاقه ای به ملوان دارم اما در نهایت کار دیگری جز فوتبال ندارم و با وجود ماه ها صبر برای دریافت مطالباتم مجبور به شکایت شدم. به نظر خودم این مبلغ چندان قابل توجه نبود و می‌ شد کار به اینجا نرسد اما تلاش های من برای اتخاذ یک تصمیم بهتر از سوی طرف مقابل پاسخ داده نشد.

اسکوچیچ در ادامه می‌ گوید: امیدوارم مردم من را درک کنند و از این بابت به من سخت نگیرند.

سرمربی فولاد همچنین درباره اردوی تیم فولاد در اسپانیا هم گفت: ما هنوز نمی‌ دانیم که به این کشور خواهیم رفت یا نه. همه چیز فردا مشخص می‌ شود و اگر اردوی اسپانیا لغو شود، با هماهنگی باشگاه مکان دیگری را جایگزین اسپانیا خواهیم کرد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

یاشا

۱۶ دی ۱۳۹۳

دراگان عزیز و دوست داشتنی تو چرا عذر خواهی میکنی ! تو واسه همیشه در قلب مردم بندرانزلی جاودانه شدی ، لعنت بر کسانی که با یک سناریوی کثیفه از پیش تعیین شده باعث رفتن تو از بندرانزلی شدند . . .
خواهشن تموم پولتو تا قرون آخر از اینا بگیر ! ۶۰۰۰۰هزار دلار که حق تو هیچ . . . ارزش تو خیلی بیشتر از اینهاست ، تو یک جنتلمن واقعی هستی واسه مردم بندرانزلی ، عذرخواهی رو آقایون نماینده شهر ، رئیس شورای شهر و مالک . . . ملوان بزرگ باید از شما بکن که باعث و بانیه اینهمه سرشکستگی و شرمساری واسه مردم بندرانزلی شدند . . .
دوست داریم زییییییییاد . انشاالله که دوباره شاهد حضورت تو ملوان بزرگ باشیم هر جا که هستی پیروز و موفق باشی . . .

پاسخ

فرشاد

۱۶ دی ۱۳۹۳

آقای اسکوچیچ عزیز.ما هواداران از طرف باشگاه ملوان از شما عذر خواهی می کنیم که مسئولین این باشگاه تا الان حق و حقوق شما را به صورت کامل پرداخت نکردند.این پول حق شماست و حق هم گرفتنیست.

پاسخ