PEJMAN

هر چه خواستیم در قضیه درگیری مدیرعامل ملوان و پژمان نوری ورود نکنیم تا بیش از این به آن دامن زده نشود و این جنگ رسانه ای هر چه سریعتر خاتمه یابد، متاسفانه دیگران هم به آن اضافه شده و هر کدام بسته به وسعشان آبی به آسیاب دشمن میریزند.

گویی در انزلی قحطی ریش سپیدان است، آیا واقعا شان ملوان این دوئل های رسانه ایست که در پایانش حتما باید یک نفر از گردونه این جدالهای تن به تن حذف گردد؟ صادق درودگر و پژمان نوری هر کدام به وسع خود برای ملوان تلاش ها و از خود گذشتگی هایی داشته اند، اما آیا حتما باید درگیری های خانوادگی ملوان را نقل و نبات رسانه های ورزشی میکردند؟

یکی از دلایل موفقیت های ملوان در چند فصل از دهه ی اخیر به دوران مربیگری آقایان نصرت ایراندوست و فرهاد پورغلامی باز میگردد، که آرامش و دوری جستن از حاشیه ها کلید موفقیت و کامیابی آنها با ملوان بود. اگر نگاهی به عملکرد ملوان در فصل گذشته نیز داشته باشیم به خصوص در دیدار کذایی جام حذفی، آیا میتوان از نقش تاثیر گذار حواشی و عدم کنترل فضای رسانه ای پیرامون باشگاه چشم پوشی کرد.

در همه باشگاهها حتی در لیگ به ظاهر حرفه ای ایران هم بازیکنان در برهه ای از زمان ممنوع مصاحبه میشوند، اتفاقی که در ملوان صورت نمیپذیرد و مشکلات و کدورت هایی که باید پشت درب های بسته حل و فصل شود گاها حتی به برنامه هایی که دشمنی علنی شان با ملوان به اثبات رسیده کشانده میشود!

چه زیبا بود به پاس چند فصلی که پژمان نوری، این جوان محجوب شهرمان با گذشت از چند صد میلیون درآمدی که حقش بود و بخاطر حضور در شهرش از آن گذشت، مراسمی کوچک به پاس تقدیر از وی برگزار میکردیم، نه تنها پژمان بلکه پویا نزهتی هم به همین صورت و حال که نکرده ایم تخریب چهره آنها آیا واقعا ضروری است ؟

از آتش بیاران معرکه تنها یک سوال دارم که امیدوارم عزیزان پاسخی شایسته به آن داشته باشند، مگر در همین شهر عده ای با ۱۰٫۰۰۰ تومان در ایام انتخابات آینده جوانان این دیار و شهرشان را نفروختند؟ پس چگونه از افرادی که برای علاقه به شهرشان از  چند صد میلیون درآمد بیشتر در هر فصل میگذرند انتظار بیجا داریم ؟!!

اول کلاهمان را قاضی کنیم و ببینیم که چه گلی به سر پیشکسوتان و اسطوره های دهه ۵۰ و ۶۰ ملوان زده ایم که سالها سهمشان از این فوتبال همان پیراهن گلی ملوان بود که در کمد خاطراتشان آویخته اند، بعد انتظار زایش اسطوره های جدید داشته باشیم.

آیا حضور سید جلال حسینی، ملی پوش محجوب و انزلی چی باشگاه پرسپولیس تهران در بازیهای تیم ملی فوتبال ایران موجب افتخار شهر ما نیست ؟ تجربه نیز ثابت کرده است که بازیکنانی که پیشنهادات خوب مالی را به خاطر حضور در ملوان رها کرده اند به علت فشار روحی ناشی از اقدامشان نتوانسته اند عملکرد مناسبی در آن فصل از خود به نمایش بگذارند، پس چه بهتر که مواردی از این دست با ریش سپیدی حل و فصل گردد نه در زمین دشمنان رسانه ای ملوان.   والسلام …

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۴ تیر ۱۳۹۲

مطلب قابل تاملی است …

پاسخ

امیر

۴ تیر ۱۳۹۲

باسلام. واقعاً حق پژ مان نوری نبود که اینطوری با او رفتار شود .

پاسخ

علی نوروزی

علی نوروزی

۴ تیر ۱۳۹۲

یه زمانی فصل که تموم میشد، ملوان که بی سر و صدا ترین تیم ایرن بود، آماده میشد برای شروع لیگ سال بعد
اما الان انگار، اگه هر روز دعوا نباشه انزلی روزش شب نمیشه..

من کاری به جنگ و دعوای بین درودگر و پژمان ندارم..
اما پژمان اشتباه کرد که رفت. نباید به همین راحتی ملوان رو ترک میکرد. شخصا دوست ندارم دیگه تو ملوان توپ بزنه..

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ تیر ۵ام, ۱۳۹۲ ۰۹:۰۵:

بله داش علی ولی توهین به پژمان هم کار بسیار زشتیه که متاسفانه از حالا زمینه ش داره برای فصل بعد آماده میشه این پایین آوردن شخصیت هواداران ملوانه. چرا پژمان با تشویق های ما خجالت زده نشه ؟

همشهری

۴ تیر ۱۳۹۲

متاسفانه بزرگترهای شهر که در گیر انتخاباتی هستند که آبروی ……. رو برده ، و پیشکسوتان ملوان سکوت عجیبی کرده اند و این سکوت به مانند آتش زیر خاکستر است .فقط میتوانیم دعا کنیم که تیم نتیجه بگیره وگرنه ائضاع خراب میشه

پاسخ

reza

۴ تیر ۱۳۹۲

پژمان با تعصب پژمان امپراطور .ممنونم از نوشته های دلنشین

پاسخ

امیر حسین

۴ تیر ۱۳۹۲

پژمان با رفتنش از ملوان دل هواداران ملوان رو شکوند و هواداران ملوان با القابی مثل بی تعصب و بی غیرت جوابشو دادن. الان دیگه بی حساب شدن.

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ تیر ۵ام, ۱۳۹۲ ۰۹:۰۸:

از کسی بت نسازین اگه ساختین لطفا نشکنینش. ضمنا امیر حسین گرامی اگه به شما به عنوان هوادار پیشنهاد یه میلیاردی بشه که تشریف ببرید یه تیم دیگه رو تشویق کنید چه میکنید ؟ کسی نمیگه از پژمان حمایت کنیم حرکت پژمان بد بود و بدتر از آن رفتن و سپس اعتراض کردن بود و ما هم حقی برای او قائل نیستیم اما توهین به او به هم بسیار زشت و زننده است کمی انصاف بد نیست.

رافا

۴ تیر ۱۳۹۲

من اصلا نه ایشان را می شناسم و نه رویشان تعصب دارم . همین قدر می دانم بازیکن خوبی است . من هم دلم می خواست پژمان در ملوان باشد اما این را می دانم که اگر به اغلب ما کار در شرایط بهتر پیشنهاد شود می پذیریم . ( نمی پذیریم ؟) به نظرم کسانی که علیه ایشان مطلب می نویسند بد نیست کمی هم کلاهشان را پیش خودشان قاضی کنند ببینند اگر خودشان در این شرایط بودند کدام را قبول می کردند . قطعا اغلب ما هم کار آقای نوری را می کردیم . پس اول یک سوزن به خودمان بزنیم و بعد یک جوال دوز به دیگری . این در همه موارد صدق می کند

پاسخ

رسول

۴ تیر ۱۳۹۲

با سلام بنظرم تمام ضرباتی که به ملوان وارد میشه اول از سمت آقای محمد احمد زاده هستش که هر وقت ملوان پول داره ظاهر میشه و هروقت ملوان بی پوله دائما در حال دادوبیداد هستش بدشم یه عمر تیمهای رشتی رو مسخره کردیم که بازیکن غریبه دارن و اصلان تیم بدون هویتن از این حرفها ولی الان حال و روزه ملوان بدتر هم شده ببین چقدر بدبخت شدیم بازیکنها شهر های دیگرو باشگاه ها نمی خوان ملوان داره بر می داره حیف اون همه زحمت ایراندوست و پورغلامی یعنی ما تو شهر خودمون یه آدم مدیر نداریم که حالا باید درودگر بیاد برای ما آقایی کنه هر روزم نامه سرگشاده بنویسه بگه مردم انزلی بدبختن بینوان تروخدا کمکشون کنید یعنی واقعا مردم انزلی نمی پرسن بابا این افتخار زنده شهرشون غفور جهانی کجاست چرا کسی نمی پرسه فرهاد پورغلامی چرا گذاشت رفت واقعا واسه خودم و همه انزلیچی ها تاسف می خورم که همه چی رو به امان خدا سپردم این فصلم ببینید این بازکنها اگر پول بهشون نرسه چه می کنند شاید تولیگ بمون ولی واسه فصل بعدش می شیم زنگ تفریح بقیه تیما حالا از این بنده حقیر گفتن بود کاش این مسئولین شهر که انقدر پول دارن واسه تبلیغات با پول مردم رو حموم کنن یخورده رگ غیرتشون تحریک بشه کاش به این مسئله فکر کنن انزلی برای خودش آبرویی داره تو فوتبال با این وضعیت ما هم میشیم ابومسلم و استقلال اهواز و شاهین بوشهر و خیلی های دیگه که تو دام بازیکنان غیر بومی و بی تعصب افتادن امثال غلامعلی زاد ها الان کجان یا حسنی صفت ها چطور ؟؟؟؟؟؟

پاسخ