01099075[1]

ایگور استیماچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ملوان بندر انزلی اظهار داشت: این نخستین بازی ما در سال جدید است و شروع خوب و پیروزی در این دیدار بسیار مهم بوده و امیدوارم موفقیت ما همچون مقابل سیاه جامگان ادامه داشته باشد.

وی افزود: این دیدار بازی خاصی برای ماست چون پس از این دیدار دو بازی سخت مقابل لوکومتیو و استقلال در خارج از خانه داریم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: ملوان مدت طولانی است که پیروز نشده اما تحقیر نیز نشده و در همه دیدارها موقعیت‌های بسیاری داشته و همیشه حریف جدی به ویژه برای سپاهان بوده است و باید بسیار مراقب باشیم و حملات خودمان را هوشمند انجام دهیم و آرزو می‌کنم بر خلاف مسابقه با لوکومتیو آب و هوا ما را یاری کند تا فوتبال مدنظرمان را ارائه دهیم.

وی بیان کرد: در هفته گذشته تمرینات بسیار خوبی داشتیم و امیدوارهستیم بازیکنان از زمان استراحت خود به خوبی استفاده کرده باشند و امروز منتظر آن هستیم که بدانیم وضعیت غفوری چگونه است و در ۲۰ روز گذشته این اجازه را دادیم تا در کمپ تیم ملی مصدومیت خود را برطرف کند و البته با اطلاعاتی که در اختیار داریم امیدواریم در ترکیب تیم باشد.

استیماچ تصریح کرد: یکی از مشکلات اساسی ما این بود که مجبور به تغییر ترکیب بودیم که این به مصدومیت‌ها و محرومیت‌ها باز می‌گشت و همیشه اعتقاد بر یک نوع نحوه بازی داشته‌ایم و نباید بازی خود را بر اساس تیم مقابل تعیین کنیم و در هر بازی به گونه‌ای مشابه وارد شدیم و تلاش بر این داشتیم تا با پاس‌های بسیار تیم مقابل را تحت فشار قرار داده و به گل برسیم.

وی خاطرنشان کرد: دوره‌ای ۴۵ روزه در مقابل ما قرار دارد که باید ۱۰ بازی انجام دهیم و این سبب می‌شود تا ما کمتر تمرین کنیم و مجبور هستیم در این دوره به برخی بازیکنان کمتر بازی دهیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این سوال که اگر قرار باشد بازیکنی از ملوان خریداری کند آن بازیکن چه کسی است، اظهار داشت: ملوان تیم محکمی است و به جز نوری که کیفیت خوبی دارد دیگر بازیکنان آنها در اختیار تیم هستند و فعالیت خاصی ندارند و آ ها نیز همچون تیم ما موقعیت بسیار دارند اما پیروز نمی‌شوند.

وی درباره محرومان و مصدومان سپاهان خاطرنشان کرد: علاوه بر موسایف چند بازیکن ما مصدومیت‌های خفیفی دارند که ترکیب نهایی در تمرین امروز مشخص می‌شود و هر کدام از بازیکنان آمادگی نداشته باشند ما از آنها استفاده نمی‌کنیم.

استیماچ درباره مرگ کرایوف اسطوره فوتبال جهان تصریح کرد: ایشان نه تنها یک بازیکن بزرگ بود بلکه اسطوره فوتبال حال بارسلونا بود که همه دنیا آن را تحسین می‌کنند و باید گفت یکی از پایه‌های فوتبال از دست رفت و شخصی بود که همیشه از فوتبال دنیا جلوتر بود.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *