استراحت هفت روزه ملوانی ها

  • 4 سال پیش
  • بدون ديدگاه

DSC_6248

سرمربی و کادر مربیان ملوان از امروز به مدت یک هفته تمرینات را تعطیل اعلام کرده و بازیکنان را به مرخصی فرستادند.

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از ایرنا در حالیکه وقفه ۵۰ روزه نیم فصل دوم لیگ برتر بدلیل در پیش بودن رقابتهای جام ملتهای آسیا آغاز شده است، تمرینات رسمی بازیکنان ملوان به مدت یک هفته تعطیل است.

فیروز کریمی گفته است پس از این هفت روز، تیم برای حضور پرقدرت در ادامه نیم فصل، شروعی تازه خواهد داشت.

به گزارش ایرنا در حالیکه تیم های صدر جدولی حتی از حضور بازیکنان شان در تیم ملی و جام ملتها اکراه دارند و در مصاحبه های خود به صراحت یا تلویحا به آن اشاره می کنند، اما تیم های پایین جدول به ویژه ملوان، بسان دانش آموزی با درس های انبار شده ، دل به این فرجه ۵۰ روزه بسته اند!

در عین حال خبرها حاکی است مسئول برگزاری مسابقات فوتبال سازمان لیگ گفته است درصورت حذف زودهنگام تیم ملی ایران در جام ملتهای آسیا، احتمال کاهش وقفه ۵۰ روزه و برگزاری زود تر دیدارهای هفته هجدهم وجود دارد.

غلامرضا بهروان علت این امر را کاهش فشردگی مسابقات نیم فصل و نیز دادن فرصت ترمیم و آماده یازی به تیمهایی که نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا هستند، عنوان کرد.

اگرچه این مقام مسئول اطمینان داده است چنین تصمیمی در صورت وقوع با بررسی کافی و اطلاع رسانی بهنگام به باشگاه ها همراه است.

نظر به اینکه مدیران، کادر مربیان و بازیکنان ملوان بدلیل رایزنی جذب بازیکنان جدید، ترمیم تیم و شکل گیری آن بر مبنای تفکرات فنی سرمربی جدید ملوان کاری نفس گیر در پیش دارند، لازم است تا دقت لازم را در خرج کردن تک تک لحظه های این مجال تعطیلات داشته باشند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *