jpg.1

به گزارش انزلی کلاب به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان، استاندار گیلان در نشست ستاد سرمایه گذاری استان با بیان اینکه امروز عرصه ی نبرد با دشمن از جبهه های جنگ به عرصه ی اقتصادی رسیده است گفت : امروز حضور در جبهه اقتصادی ، همچون حضور در جبهه های جنگ در دفاع مقدس است و باید از هرفرصتی برای حل مشکلات اقتصادی مردم استفاده کرد .

دکتر محمد علی نجفی افزود : ما نمی توانیم فرصت ها را در این استان از دست بدهیم و خط قرمز من از دست دادن سرمایه گذار و ایجاد موانع برای سرمایه گذاری است .

وی اظهار داشت : دولت تدبیر و امید امروز این امید را در جامعه ایجاد کرده است که مشکلات معیشتی مردم برطرف شود .

نماینده عالی دولت در گیلان تأکید کرد : دستگاه های اجرایی باید به دور از مسائل شخصی برای حل مشکلات و به ویژه جذب بیشتر سرمایه گذاران گام بردارند .

دکتر نجفی ادامه داد : نمایندگان دستگاه های اجرایی که در جلسات کارشناسی سرمایه گذاری شرکت می کنند باید تام الاختیار بوده و درصدد برطرف کردن موانع سرمایه گذاران حرکت کنند .

وی با بیان اینکه عزم جدی دولت تدبیر و امید این است که مشکلات پیش روی گیلان را حل کند ، گفت : همه مسئولان این استان در خدمت سرمایه گذاران بوده و از هرگونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی در گیلان استقبال می کنند .

استاندار گیلان در ادامه وجود منطقه آزاد بندر انزلی را یکی از موقعیت های مهم برای جذب سرمایه گذاران در گیلان دانست و افزود : منطقه آزاد بندر انزلی یکی از ارکان مهم توسعه گیلان است که در کنار کمک اقتصاد کشور ، باید عامل مؤثری در توسعه اقتصادی این استان باشد .

دکتر نجفی از دعوت از سرمایه گذاران و مسئولان آستاراخان روسیه برای سفر به گیلان  و نیز ابراز تمایل آنها برای سرمایه گذاری در این استان خبرداد و خاطر نشان کرد : باید از ظرفیت های موجود در کشورهای همسایه و حاشیه خزر به ویژه روسیه برای افزایش مبادلات تجاری و روابط اقتصادی نهایت استفاده را نمود .

وی همچنین با تأکید براینکه مدیران باید موانع سرمایه گذاری را برطرف کنند گفت : اگر مدیری در راه سرمایه گذاران موانع خود ساخته ایجاد کند ، دیگر جایش در این استان نیست .

ملایی پور رئیس سازمان اقتصاد و دارایی گیلان نیز در این جلسه گفت : تقاضا و عرضه مؤثر برای سرمایه گذاری و تشکیل نهادهای سرمایه گذاری از مهمترین ارکان مرکز خدمات سرمایه گذاری استان است .

گفتنی است : استاندار گیلان در حاشیه این نشست از مرکز خدمات سرمایه گذاری استان بازدید کرد .

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

سيف اله معصومي

۶ آبان ۱۳۹۲

برادر ارجمند و فاضل مکرم
جناب آقای دکتر محمد علی نجفی
سلام علیکم
احتراماً از برکات جوار مبارک باری تعالی، انتخاب خردمندانه امینان دولت و عزیزان اُمت ، تحت عنوان استاندار گیلان که مقارن با ایام فرخنده عید سعید قربان و غدیر خم ، به تحقق رسیده است، جلوه‌های عظمت روحی ، علمی و مدیریتی حضرتعالی را که در آرشیو استانداری گیلان به یادگار گذاشته بودید. به منصه ظهور و بروز رسانیده است.
ضمن عرض تبریک به شهروندان گیلانی و حضرتعالی، آرزومندم از برکات و فیوضات این ایام فرخنده نیات عالی سرکار، در تعالی میهن اسلامی مان، بیش از پیش در سنگر وزارت کشور تحقق پذیرد.
ایام عزت مستدام باد
با ارادت
سیف اله معصومی

پاسخ

جاوید

۶ آبان ۱۳۹۲

آفرین به این استاندار جدید که در مورد جذب سرمایه گذار در استان صحبت کرده و خط قرمزش این مسئله است. امیدوارم موفق باشه.

پاسخ

sinaclub

sinaclub

۶ آبان ۱۳۹۲

صحبت خوبی بود.حالا نوبت نمایندمون که حرف بزنه و سرمایه گذار بیاره.همه دارن در مورد منطقه آزاد میگن الا این نماینده پرکار ما.فرداپس فردا میگن این که کاری نمیکنه پس منطقه رو بگیریم ازش.از ماست که بر ماست

پاسخ