13950224000005_PhotoA[1]

محمدعلی نجفی ظهر امروز در دومین جلسه کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی گیلان با تأکید بر اینکه هر فردی که بخواهد مانع صادرات و مبادلات بازرگانی در استان شود نمی‌تواند در گیلان بماند، اظهار کرد: تحمل افرادی که بخواهند مانع صادرات از استان شوند را نداریم.

وی به نقصان در واردات و صادرات در گیلان اشاره کرد و افزود: در سه ماه نخست امسال حرکت خوبی در افزایش صادرات از گیلان آغاز شده و انتظار می‌رود دستگاه‌های مربوطه موانع را برطرف کنند.

استاندار گیلان خواستار اعلام موانع به صورت کشوری توسط دستگاه‌های استان شد تا در مرکز آن موضوع را پیگیری کند و بیان کرد: موانع باید به سرعت پیگیری و برطرف شود.

نجفی با بیان اینکه بندر انزلی قابلیت بالا و مردم خوبی دارد، تصریح کرد: دانایی مردم انزلی از شاخصه‌های این شهرستان است.

وی به عقب‌ماندگی انزلی در بعضی از شاخص‌ها اشاره کرد و گفت: بیکاری بالاتر از میانگین استانی در شأن بندر انزلی نیست.

استاندار گیلان با اشاره به اینکه یکی از ضربه‌هایی که به مردم انزلی وارد شده و به آن حساس هستند تیم فوتبال ملوان است، خاطرنشان کرد: بسیار تلاش کردیم تیم ملوان در لیگ برتر ماندگار شود.

نجفی یادآور شد: در سه سال گذشته بنای مداخله در باشگاه‌ها و هیأت‌های ورزش گیلان را نداشتیم و قانون نیز این اجازه را به بنده نمی‌دهد.

وی ادامه داد: در بعد معنوی تلاش کردیم به تیم ملوان کمک کنیم اما در بازی آخر به این تیم ظلم شده است.

استاندار گیلان با بیان اینکه قول انحلال تیم فوتبال نفت را به ما داده بودند خاطرنشان کرد: وزیر ورزش و نفت موافقت خود را اعلام کردند اما عنوان شد مدیریت تیم فوتبال نفت به صورت خصوصی است.

نجفی متذکر شد: مردم به ما اعتماد کردند و مسؤولان را راستگو می‌دانند اما بهانه‌های دیگری را مطرح کردند./ فارس

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

محسن

۲۴ تیر ۱۳۹۵

هر چه رو که مردم دارند صادر کنید تا پایتخت نشینان کوفت کنند . با رشد صادرات هنوز مردم انزلی عقب مانده بحساب میآیند. دمتون گرم با این همه بی غیرتی تون. فقط خوب بلدید با کلمات بازی کنید و مردم رو با پنبه سر ببرید. مردم انزلی دانا اند اما مسئول ها شون رو با نادانی انتخاب می کنند.

پاسخ

مهران

۲۴ تیر ۱۳۹۵

آقای نجفی همه ملوانیان به حسن نیت شما نسبت به ملوان و دیگر تیمهای استان اذعان دارند
آقای نجفی همه تیمهای استان خصوصا ملوان زخمی و درمانده دخالت های گسترده و بی حد ومرز غیر ورزشی عده ای به عنوان هیئت مدیره هستند
و جالب آنکه با اشتباهات ریز و درشت خود موجبات شکست و ویرانی ساختار باشگاه ملوان را فراهم آورده اند وبا توجه و اطلاع از نا رضایتی مردم از عملکردشان همچنان در پستهای خود مانده اند و جالب آنکه با لجبازی و قدرت نمایی به نوعی مسیر خودزنی را انتخاب نموده اند وهر روز وجه اجتماعی و مدیریتی خود در نزد مردم و هواداران از روز قبل ضعیفتر و به چالش میکشند!
به عنوان جماعتی گیلانی از استاندار محترم خواهان ورود برای تغییرات مدیریتی در باشگاه ملوان که ۷۰%آن به مردم انزلی هبه شده است برای نجات ملوان و توصیه تذکر وحتی نصیحت به هیئت مدیره محترم برای حفظ آبروی چندین ساله خود در میان مردم انزلی وگیلان پا پیش نهاده و اتحاد و همدلی را ما بین همه مردم انزلی و هیئت مدیره بوجود آورند
مردم انزلی ضمن احترام و ارادتمندی نسبت به هیئت مدیره , کناره گیری این عزیزان از مسئولیت را نشانه جسارت علاقه و عشق به ملوان و مردم انزلی خواهند دانست و سالها دعا گو خواهند بود
شاید شما آقای نجفی با درایت مدیریتی و آشنایی کامل و قدیمی با این عزیزان بتوانید حسن نیت هواداران را نسبت به تغییرات برای این عزیزان محترم روشن وتبیین نمایید

پاسخ

guilak

گیلک

۲۴ تیر ۱۳۹۵

تلاشهای دقیقه نودی و معنوی گره ای از مشکلات ملوان و تیمهای دیگر باز نمی کند نیاز به کمکهای معنوی به همراه کمکهای مادی نتیجه می دهد.

پاسخ