13911102000563_PhotoA

استاندار گیلان از ابلاغ مصوبات دور چهارم سفر هیئت دولت به گیلان خبر داد و گفت: راه‌آهن آنتنی رشت – انزلی به بندر کاسپین در منطقه آزاد امتداد می‌یابد.

کیهان هاشم‌نیا در جلسه شورای اداری گیلان با اشاره به ابلاغ مصوبات دور چهارم سفر هیئت دولت به استان اظهار کرد: تسریع در اتمام طرح کنارگذر لنگرود ابلاغ شده است.

وی از افزایش وام پروژه‌های مسکن مهر از ۲۵ میلیون به ۳۰ میلیون تومان خبر داد و افزود: اجازه داده شده که راه‌آهن آنتنی رشت – انزلی به بندر کاسپین در منطقه آزاد امتداد پیدا کند.

هاشم‌نیا با بیان اینکه مبلغ دو میلیون تومان برای بنیاد میرزا کوچک جنگلی اختصاص داده شده است، تصریح کرد: مجوز داده شده که استقرار و تأسیس بنیاد میرزا کوچک جنگلی با همکاری اداره‌کل میراث فرهنگی و استانداری گیلان بررسی و اجرایی شود.

منبع: خبرگزاری فارس

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

guilak

گیلک

۱۴ خرداد ۱۳۹۲

منظور از بندر کاسپین همان لنگرگاه در حال احداث در منطقه ازاد تجاری بندرانزلی است یا نه نام شهر بندری دیگری است؟ تا حالا بندر کاسپین نشنیده بودم.

پاسخ

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ خرداد ۱۴ام, ۱۳۹۲ ۱۳:۲۷:

منظور بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی است (بندر دوم شهرستان بندرانزلی)

guilak

گیلک

۱۴ خرداد ۱۳۹۲

با سلام و تشکر از انزلی کلاب .پس بندر کاسپین زیر مجموعه بندرانزلی است.انشا الله اقدامات و تشریک مساعی های استاندار محترم مایه خیر و برکت برای استان ما باشد.

پاسخ

میلاد پاسخ در تاريخ خرداد ۱۴ام, ۱۳۹۲ ۲۰:۱۱:

ان شاءالله

۱۴ خرداد ۱۳۹۲

قضیه بوداره.نکنه از انزلی جداش کنن

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ خرداد ۱۶ام, ۱۳۹۲ ۱۴:۳۶:

اینکه توی برنامه هاشون هست چون بیشتر درآمد استان گیلان از انزلی تامین میشه پس امری طبیعیه. ولی باید به حال مسئولین انزلی تاسف خورد که به جای برنامه ریزی و داشتن سند چشم انداز توسعه برای شهر انزلی در راستای اهداف دیگران خوش خدمتی میکنن.