انزلی-استاندار گیلان گفت:توسعه و افزایش میزان اشتغال جوانان در شهرستان بندر انزلی باید در اولویت کارهای فرمانداری این شهرستان باشد
به گزارش خبرنگار انزلی کلاب مصطفی سالاری شامگاه شنبه در مراسم تودیع و معارفه فرماندار بندر انزلی با تشکر از تلاش شورای تامین این شهرستان اظهار کرد:انزلی دارای خصویات متمایز و برجسته ای به لحاظ جغرافیایی و گردشگری است و دارای بزرگترین و قدیمی ترین بندر استان است.
وی با اشاره به وجود مواهب الهی همچون تالاب و دریای خزر در انزلی افزود: باید در استفاده از این مواهب و ظرفیت های طبیعی با رعایت عدم تعارض با اصل محیط زیست، توفیقات خوبی کسب کنیم.
سالاری منطقه ازاد را یک موقعیت متمایز و قابل توجهی برای انزلی و استان دانست و تاکید کرد: معتقدم منطقه ازاد انزلب منفعتی مهم برای شهرستان انزلی است و باید منافع ان به شهرستان و استان و در نهایت کشور برسد.
استاندار گیلان با بیان اینکه مهمترین ماموریت فرماندار جدید استفاده از ظرفیت این منطقه برای افزایش اشتغالزایی شهرستان انزلی است گفت: این شهرستان به لحاظ ورزشی به تنهایی دارای مدال های رنگارنگ در مقایسه با کشور است و در حوزه هنری هم ظرفیت بالقوه ای دارد که باید به ان نیز به شکل ویژه ای بپردازیم.
سالاری با اشاره به وجود ظرفیت های متمایز در انزلی به نسبت شهرهای دیگر استان افزود: این ظرفیت ها نگاه جامع و اقدام جامع و پیگیری جامع برای استفاده از این ظرفیت ها را می طلبد و باید از ظرفیت خود مردم برای پیشرفت این شهر و با استفاده از خرد جمعی استفاده کرد.
وی با تاکید بر اینکه نباید در انزلی بیکار داشته باشیم تصریح کرد: در انزلی آنقدر ظرفیت وجود دارد که مردم شهرستان های دیگر هم می توانند صاحب شغل شوند و فرماندار جدید با استفاده از مردم و مسولان این ظرفیت ها را بشناسد و به درستی از انها استفاده کند.
استاندار با تاکید بر ضرورت ایجاد و تامین فضای ارام برای کار و برنامه ریزی در ان فضای ارام گفت: باید درگام های مفیدی برای این شهر ساحلی برداریم و فرماندار جدید باید این وفاق و همدلی را حفظ کند و باید بدانیم وقتی هدف گذاری واحد باشد نتیجه کار نتیجه خوبی خواهد بودو
ایجاد و حفظ همگرایی و همراهی و یکپارچگی ،مهمترین وظیفه فرماندار برای شتاب دادن به مسیر توسعه شهرستان است.

امام جمعه انزلی:
مردم از دولتمردان توقع امید دارند انزلی-امام جمعه شهرستان بندر انزلی تاکید کرد: در اوضاع کنونی مردم از دولتمردان توقع امید دارند
به گزارش خبر نگار انزلی کلاب: حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالجواد شمس الدین شامگاه شنبه در مراسم معارفه فرماندار انزلی اظهار کرد:کار و تلاش را نباید با سیاست زدگی ترکیب کرد و
مثل بقیه ی کارهای کشور ،راندمان کاری در انزلی بسیار پایین هست .
وی با اشاره به اینکه مردم مهمترین پشتوانه نظام مقدس جمهوری اسلامی هستندافزود:
به گفته ی امام راحل، مردم ولی نعمت ما هستند و باید در نظر داشته باشیم که پست و مقام ماندنی نیست
و اگر مراقبت از سیاست زدگی نباشد غرق می شویم.
حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین با اشاره به وجود پروژه های چندین ساله در شهرستان انزلی گفت: مشکلاتی همچون تاالاب انزلی، مشکلات تیم ریشه دار ملوان از جمله مشکلات قدیمی است که قابل علاج است.
وی تاکید کرد:مردم توقع امید دارندو
نگذارید این امید برای مردم یک اکسیر گرانبهانباشدو نگذارید تبدیل به یاس شود.
در ادامه حیدری آزاد، فرماندار جدید ذکر کرد:
از خدای خوبی ها می خواهم کمک کند با هرچه در توان دارم جهت تحقق اهداف این شهر قدم بردارم و در رسیدن به این مهم از پتانسیل ها و اعضای شورای اداری این شهر مدد جویم.
تهیه خبر: رزا شکرگزار

عکس : صادق صیاد

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *