1.entekhabat

به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، از ساعات اولیه صبح امروز (پنج شنبه) زمان قانونی تبلیغات کاندیدهای نمایندگی در بندرانزلی همزمان با سراسر کشور آغاز گردید.
در همین راستا فرمانداری بندرانزلی لیست اسامی و مشخصات سیزده داوطلب تایید صلاحیت شده شهرستان را منتشر نمود؛ این اسامی به ترتیب حروف الفبا به شرح ذیل می باشند:
۱- صادق برزگر – فرزند فریدون – کد ۱۲۱۶
۲- مهدی جهاندوست – فرزند محمدعلی – کد ۱۲۱۷
۳-محمد رسول خدادیان – فرزند محمد – کد ۱۲۴۱
۴-حسن خسته بند – فرزند فرج الله – کد ۱۲۴۲
۵-رضا خوش اقبال – فرزند عیسی – ۱۲۴۵
۶-فیروز خوشحال – فرزند معراج – کد ۱۲۴۶
۷-حسن دادرس – فرزند غلامحسنی – کد ۱۲۴۷
۸-ستار رجبی – فرزند ناظم – کد ۱۲۴۹
۹-مهدی صدرا – فرزند رحیم – کد ۱۲۵۲
۱۰-حسن میرزاپور – فرزند رحمت الله – کد ۱۲۵۹
۱۱-عزیز الله هادی پور – فرزند علی – ۱۲۶۲
۱۲- محمود هوشیار فرد – فرزند فرخ – کد ۱۲۶۴
۱۳-مرتضی یحیی پور – فرزند رسول – ۱۲۶۵
دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی صبح جمعه ۷ اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد که شهرستان انزلی در این انتخابات حدود ۱۰۶ هزار واجد شرایط شرکت در انتخابات دارد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

سبحان

۲۹ بهمن ۱۳۹۴

سلام ،
این هم یه لینک از فعالیت نمایندگان مجلس در دوره قبل استان گیلان

http://gilkhabar.ir/154484/

واقعا نوبره .

پاسخ

ramin پاسخ در تاريخ بهمن ۳۰ام, ۱۳۹۴ ۰۳:۲۲:

:yes: :yes: :yes:

علی

۲۹ بهمن ۱۳۹۴

خیلی جالب بود .
به یاد یکی از همکلاسیهام تو دانشگاه افتادم که فقط فکر می کرد بایستی تو کلاس حضور داشته باشه ودرس رو بی خیال. همیشه ام یه منت سر استاد میذاشت که من تمام جلساتو بودمو استادم تحت تاثیر قرار می گرفت.

ولی مردم انزلی این دوره ازون استادا نمیخوان باشند و به سوالات درست پاسخ داده شده نمره میدن و نه به حضور وغیاب.

پاسخ

guilak

گیلک

۲۹ بهمن ۱۳۹۴

:yes: :yes: :yes:

پاسخ

رادین

۲۹ بهمن ۱۳۹۴

آخه متاسفانه رای ما بچه های تو نت شاید زیاد تاثیر گذار نباشه . چون فقط به همدیگه کامنت میدیم و اکثر بچه های نت به این آقا و امثال او رای نمی دهند. در حالی که اکثر رای ها تو کف خیابان و تاکسی و شرکت واحد و … هست.

من کاملا با یکی از تاکتیکهای اونها آشنام مثلا نماینده فعلی تو مسیرهای مختلف عبوری تاکسی و شرکت واحد از معتمدین خودش مامور می کند که به عنوان فرد ناشناس در سطح شهرستان تردد کنند و مشکلات مردم را بشنوند و اگر تونستند جملات خاصی که به اونها گفته شده است را در بین مرد جا بندازند.
در شب حرفها ومشکلات مردم را جمع آوری می کنند و با فکر کردن و با یکسری دروغ کارهای خودشان را توجیه و در بین مردم جا می ندازند و در نهایت در دو روز به انتهای انتخابات با دروغ میرن تو فاز حمله که مردم متاسفانه احساسی اقدام میکنن و میرن به اون آقا رای میدن و بااین تاکتیک تمام رای ها رو در اونجا جمع می کنند.

در حالی که به جای اینکه پشت ماشینامون بشینیم و شاید تو خیابونا با یکسری دوستان محدود خود بریم و بیاییم. بایستی یه کمپین بیداری و آگاهی در سطح شهرستان ایجاد کنیم و با مشکلات مردم آشناتر بشیم و در وسایل همگانی با بدل زدن به حرفای اونها مردم را آگاه تر کنیم.
که در نهایت به جای ۴ سال آخ چه کنیم و عذاب کشیدن یک هفته تلاش کنیم تا هم خودمون و هم مردم از فوایدش استفاده کنند.

گفتا زکه نالیم که «از ماست که بر ماست»
(ناصرخسرو)

پاسخ

ramin

۲۹ بهمن ۱۳۹۴

به نظر بنده مردم انزلی میدونند که به کی رای ندهند ولی نمیدونند به چه کسی رای بدهند.
امیدوارم بزرگان و رجل سیاسی به اجماع واحد در مورد یکی از کاندیداها برسند تا با همت تمامی دلسوزان واقعی این شهر، شاهد برون رفت از شرایط موجود و رشد و شکوفایی مجدد شهر عزیزمان باشیم.

پاسخ

آریان

۲۹ بهمن ۱۳۹۴

لینک فعالیت نمایندگان گیلان در دوره قبل ثابت کرد که نماینده فعلی انزلی نقش ناکارآمدی در مجلس داشت و کمترین نطق را جهت بیان مشکلات حوزه انتخابیش انجام داد و در طرح سئوال از وزرا وبه چالش کشاندن آنها اصلا خنثی بود.با این اوصاف بسیار بعید است که با انتخاب مجددشان که زمینه اش از هر لحاظ برایشان فراهم شده است ،تغییری در شرایط اسفبار مدیریت شهرمظلوممان ایجاد شود.چینش افرادی که تائید صلاحیت شده اند به گونه ای است که۸ نفر از کاندیداها هرگز سابقه مشخص ومفیدی در سطوح بالای مدیریتی نداشته اند و ۴ نفر هم که شناخته شده اند ،کاریزمای لازم برای نمایندگی را ندارند .پس باز هم علی میماند و حوضش.اگر در این وانفسا مردم بخواهند دست به یکی شوند و گزینه دیگری را جز ایشان برگزینند یقین بدانید که فقط خواسته اند ایشان به مجلس نروند که البته با توجه به سنگ اندازیهائی که جلوی پای نماینده بعدی انداخته خواهد شد وضعیت فعلی این شهر نفرین شده از این هم اسفبارتر خواهد شد.به یاد بیاورید موانعی که در زمان یکی از نمایندگان قبلی برای جاده کمربندی ودهها طرح بزرگ و کوچک شهری ایجاد شد !!

پاسخ

ramin

۲۹ بهمن ۱۳۹۴

متاسفانه بعضی از دوستان خواسته یا نا خواسته در تلاشند امید مردم انزلی در تغییر شرایط موجود را به یاس تبدیل کنند.
۱- فراموش نکنیم که تعدد کاندیداها قطعا بر میزان رای نماینده فعلی تاثیر به سزایی دارد و رسیدن به اجماع واحد بر روی یک نماینده، برون رفت از شرایط موجود را به دنبال دارد.
۲- نقش فرماندار در شرایط موجود بسیار حساس و کلیدی است، ایشالا با درایت ایشان انتخابات در سلامت کامل برگزار می شود.
۳- بنده به عنوان یک شهروند از انزلی کلاب عاجزانه تقاضا دارم که خبرنگاران خود را بین مردم بفرستند و با طرح سوالات مطالبه گرایانه و طرح معیارهای صحیح انتخاب، شاهد انتخاباتی پر شور و در عین حال آگاهانه باشیم.

پاسخ