15850_316

در ابتدا یک نکته باید توضیح داده شود؛ اینکه چرا بعد از گذشت بیش از سه سال عقبگرد کرده و اسامی داوطبان مجلس نهم در حوزه های مختلف گیلان را منتشر کردیم، خوب مهمترین دلیلش؛ در دست بودن یک لیست برای تخمین احتمال اشخاصی ست که در مجلس دهم کاندید خواهند شد. تازه همیشه گفته اند ؛ گذشته چراغ راه آینده است، لذا با نگاهی به گذشته مسیر آینده را بهتر تشخیص خواهیم داد! تازه اگر برخی خدای نکرده دچار فراموشی شدند و خواستند گذشته خود را انکار کرده و با شرایط خود را وفق دهند اگر نامشان در لیست باشد به راحتی می توانید گذشته شان را به یادشان بیارید، مثلا فلانی رییس ستاد احمدی نژاد بوده در فلان شهر گیلان، حال دیگر او نمی تواند رنگ عوض کرده و خود را فعال حوزه بنفش بداند و… به هر حال هر دلیلی که داشته باشد، لیستی از اسامی داوطلبان مجلس نهم در حوزه‌های انتخابیه استان گیلان را در ذیل مشاهده می کنید تا حداقل تجدید خاطره ای کرده باشید؛

گفتنی است؛ ۲۰۰ داوطلب برای حضور در رقابت‌های انتخاباتی نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۱۱ حوزه انتخابیه استان گیلان ثبت نام کردند.

از بین این تعداد داوطلب، هفت نفر را بانوان و بقیه را آقایان تشکیل می‌دهند و همچنین ۲۶ نفر دارای مدرک تحصیلی دکتری، ۱۷۰ نفر کارشناسی ارشد یا معادل و ۴ نفر نیز دارای تحصیلات حوزوی هستند.

حوزه‌های انتخابیه رشت با ۵۱ داوطلب، لاهیجان و سیاهکل ۲۵ داوطلب، تالش و رضوانشهر و ماسال ۲۱ داوطلب، رودبار و منجیل و لوشان ۱۸ داوطلب، آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر ۱۷ داوطلب، لنگرود ۱۶ داوطلب، رودسر و املش ۱۵ داوطلب، آستارا ۱۳ داوطلب، فومن و شفت ۱۱ داوطلب، بندر انزلی ۸ داوطلب و صومعه‌سرا ۶ داوطلب به ترتیب بیشترین و کمترین ثبت نام شدگان را به خود اختصاص داده‌‌اند.

اسامی و مشخصات داوطلبان نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های انتخابیه استان گیلان به این شرح است:

 

حوزه انتخابیه آستارا:

۱- فرهاد دلق‌پوش (نماینده دوره هشتم آستارا در مجلس شورای اسلامی، معاون سابق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، رئیس سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا و صومعه‌سرا)

۲- پیمان باقرزاد (فعال دانشجویی)

۳- خلیل توشه (پاسدار بازنشسته، داماد شاپور مرحبا)

۴- حیادخت (دندانپزشک، خیر مدرسه‌ساز، هم‌روستایی شاپور مرحبا)

۵- الیاس دیاری‌پور (معلم)

۶- میثم ضارب‌نیا (مدرس دانشگاه، رئیس دفتر فرهاد دلق‌پوش)

۷- عسگر غنی (دانشجوی دکتری مدیریت سیستم‌ها در دانشگاه امام حسین، مدرس دانشگاه آزاد اسلامی آستارا، هم‌روستایی شاپور مرحبا)

۸- گیلاخانی (پزشک، اهل استان آذربایجان شرقی)

۹- شاپور مرحبا (نماینده دوره‌های چهارم، پنجم و هفتم آستارا در مجلس شورای اسلامی)

۱۰- محمدتقی مرحبا (برادر شاپور مرحبا)

۱۱- علیرضا نعمتی (فرمانده سپاه سابق آستارا)

۱۲- صفر نعیمی (پاسدار بازنشسته، اهل استان اردبیل)

۱۳- هوشیار (استاد دانشگاه، اهل استان اردبیل)

 

حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر:

۱- علی جعفری (مدیر سابق آب و فاضلاب روستایی آستانه اشرفیه)

۲- کیوان حسن‌پور لسکوکلایه

۳- علی حقیقت شناس (پاسدار بازنشسته، مدیرکل سابق ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه امام حسین)

۴- مهدی رحمدل

۵- ساسان رستگار

۶- نادر رسولی (پزشک پاسدار)

۷- محمدعلی رمضانی (مدیرکل سابق تعاون گیلان، فرماندار سابق آستانه اشرفیه)

۸- علی سیرتی

۹- حسن شاخصی (نماینده دوره‌های چهارم و پنجم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر در مجلس شورای اسلامی)

۱۰- محمدعلی شعبانی

۱۱- سیدمهدی صادق (نماینده دوره هشتم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر در مجلس شورای اسلامی)

۱۲- کیانوش صادق دقیقی (نماینده دوره هفتم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل شرکت گسترش صنعت علوم زیستی ایران)

۱۳- علیرضا غلامی درگاهی (فرماندار سابق لنگرود)

۱۴- علی‌نقی فرهمند

۱۵- محمدحسین قربانی پنچاه (پزشک، برادرزاده نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت)

۱۶- علی‌نقی مصفا

۱۷- طاهر نوروزی

 

حوزه انتخابیه بندر انزلی:

۱- ابراهیم برف‌ چالان (وکیل دادگستری)

۲- صادق برزگر (کارمند گمرک)

۳- خسرو پایندانی (بازنشسته سازمان بازرگانی گیلان)

۴- هادی حق‌شناس (نماینده دوره هفتم بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی)

۵- حسن خسته‌بند (نماینده دوره‌های ششم و هشتم بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی)

۶- داوودی آبکنار (مدرس دانشگاه آزاد اسلامی شهر ری)

۷- عسگر صیاد نعمتیان (پزشک)

۸- طاهباز

 

حوزه انتخابیه تالش و ماسال و رضوانشهر:

۱- محسن آسوبار (پزشک)

۲- مصلحت آفتابی (معلم)

۳- شادمان احمدی‌نژاد

۴- عسگر اسلامدوست کاربندی (نماینده دوره ششم تالش، ماسال و رضوانشهر در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل سابق تعاون استان تهران)

۵- کریم اسلامدوست (مربی فنی و حرفه‌ای)

۶- نعمت‌الله اصلانی (وکیل دادگستری)

۷- اسماعیل حسن‌زاده (قاضی، رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال)

۸- رضا حق‌جو (کارمند بازنشسته اداره اطلاعات)

۹- نسرانه ذوالفقاری

۱۰- احسن‌الله رادمهر (مدیرعامل شرکت ساسان قزوین)

۱۱- سیف‌الله زارع

۱۲- محمدرضا سلامی

۱۳- سیدشفیع شفیعی شالکه (روحانی)

۱۴- محمود شکری (معاون سابق سازمان امور مالیاتی کشور)

۱۵- کاظم عبداللهی

۱۶- نعمت‌الله علی‌نیا مریان

۱۷- ابراهیم فرجی (رئیس سابق اداره منابع طبیعی ماسال)

۱۸- بهمن محمدیاری (نماینده دوره‌های پنجم، هفتم و هشتم تالش، ماسال و رضوانشهر در مجلس شورای اسلامی)

۱۹- رحیم‌الله میرکاظمی

۲۰- مجید نیکخو مجره (کارمند سازمان آب منطقه‌ای گیلان)

۲۱- منصور یوسفی جولندان (عضو سابق شورای شهر و رئیس سابق دانشگاه پیام نور تالش)

 

حوزه انتخابیه رشت:

۱- سیدعلی آقازاده دافساری (نماینده دوره هشتم رشت در مجلس شورای اسلامی، فرمانده اسبق نیروی انتظامی گیلان)

۲- مهناز ابراهیم‌زاده اصلی (کتابدار)

۳- اسکندر احمدپور (کارشناس حقوقی آموزش و پرورش)

۴- ناصر امینی (بازنشسته وزارت نیرو، مدیرعامل سابق شرکت آب و فاضلاب شهری گیلان)

۵- اکبر ایمان‌پور کرنق (استاد دانشگاه)

۶- عادل ایمانی پرشکوه (پزشک)

۷- رضا پوراسدالله (مدیر انفورماتیک بانک سینا)

۸- ایمان پورعلی شارمی (کارشناس اداره آب و فاضلاب روستایی)

۹- حسن تأمینی لیچائی (نماینده دوره هشتم رشت در مجلس شورای اسلامی، عضو هیأت علمی انستیتو تحقیقات بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تهران)

۱۰- صادق جعفرپور کلوری (پزشک، مدرس دانشگاه آزاد اسلامی)

۱۱- غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی (عضو هیأت علمی دانشگاه گیلان، مدیرکل سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان، مدیرکل سابق بنیاد جانبازان تهران)

۱۲- علی‌محمد جلوه قاضیائی (استاد دانشگاه تربیت معلم)

۱۳- سیدحسین حدانقی (بازنشسته)

۱۴- روح‌الله حسینیان (نماینده دوره هشتم تهران در مجلس شورای اسلامی)

۱۵- غلامرضا خانکشی‌پور (عضو هیأت علمی مؤسسه تحقیقات برنج کشور)

۱۶- آصف داداشی (مدیرعامل شرکت دشت گستر کادوس)

۱۷- اسماعیل دادرس (فرهنگی)

۱۸- فاطمه دانایی کیاسرایی (کارشناس)

۱۹- یوسف راهنما مقدم (کارشناس محیط زیست)

۲۰- افشین رحیمی (مدیرعامل مجموعه تولیدی نیوساد)

۲۱- هادی رمضانی حاجکناری (سردفتر اسناد رسمی، عضو سابق شورای شهر رشت)

۲۲- مهدی رمضانی درویشی (بازنشسته)

۲۳- محمد روحانی مردخی (معلم)

۲۴- آتوسا روستائی علی مهر (معلم)

۲۵- جواد زبردست گشتی (آزاد)

۲۶- مسعود زهرابی (پزشک)

۲۷- محمدرضا زیبایی (کارشناس)

۲۸- محمدحسین شاهکوئی (کارشناس مسئول بازرسی استانداری گیلان، عضو سابق شورای شهر رشت)

۲۹- مجتبی شفیعی کاس احمدانی (مسئول سابق روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری گیلان)

۳۰- رمضانعلی صادق‌زاده (عضو هیأت علمی دانشگاه، نماینده دوره هفتم رشت در مجلس شورای اسلامی)

۳۱- مجیدعلی طاولی (عضو هیأت علمی دانشگاه)

۳۲- نظرعلی علیزاده (پاسدار بازنشسته، دبیر سابق ستاد امر به معروف و نهی از منکر و جانشین سابق سپاه قدس گیلان)

۳۳- نادر غلام حضرت حجت (روحانی، معلم)

۳۴- محمود فضلعلی (استاد دانشگاه شهید بهشتی)

۳۵- روح‌الله قهرمانی چابک (سفیر ایران در کویت، استاندار سابق گیلان)

۳۶- علیرضا کاشفی آج بیشه (بیکار)

۳۷- محمدرضا کاظمی گیساوندانی (معلم)

۳۸- علیرضا کشوردوست (وکیل دادگستری)

۳۹- جبار کوچکی‌نژاد (نماینده دوره هشتم رشت در مجلس شورای اسلامی، رئیس سابق سازمان آموزش و پرورش گیلان)

۴۰- فرید محمدیاری (عضو هیأت مدیره کانون بازنشستگان کمیته امداد گیلان)

۴۱- سیدمحمد مرتضوی (مدرس دانشگاه)

۴۲- باقر مقتدر شعار (کارشناس حقوقی)

۴۳- مهدی ملکی راد (کارشناس نظارت فنی)

۴۴- سیدرضا موسوی روزان (مدیرکل سابق زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی گیلان)

۴۵- مظفر نامدار طالشائی (عضو هیأت علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی)

۴۶- راضیه نجفی (معلم)

۴۷- احمد نصرتی راد (بازنشسته مرکز آموزش عالی شهید چمران رشت، نماینده دوره چهارم رشت در مجلس شورای اسلامی، معاون سابق اداری و مالی استانداری گیلان)

۴۸- حامد نصیری (مدیرعامل شرکت آرین تأمین گیلان)

۴۹- محمد نظامی وطن‌دوست (کارشناس گزینش آموزش و پرورش)

۵۰- محمد نعیمی (کارشناس)

۵۱- غلامرضا یاری (استاد دانشگاه)

 

حوزه انتخابیه رودسر و املش:

۱- صادق پیل‌دره (مدرس دانشگاه پیام نور)

۲- بهزاد جعفری (وکیل دادگستری)

۳- اسماعیل حسن‌زاده (مدرس دانشگاه)

۴- غلامرضا حسینی خلیجری شلمانی

۵- حسن حکیمی (کارشناس اداره بهزیستی لاهیجان)

۶- عنایت خانعلی‌پور (مدیر عالی دانشجویان خارجی دانشگاه امام حسین)

۷- قاسم خانی (مدرس دانشگاه، رئیس سابق اداره آموزش و پرورش رودسر)

۸- محمدمهدی رهبری املشی (نماینده دوره‌های دوم، سوم، چهارم و پنجم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی، فرماندار سابق رودسر)

۹- نورعلی عباس‌پور (مدرس دانشگاه، دانشجوی دکترای علوم تربیتی دانشگاه پداگوژی تاجیکستان)

۱۰- اسدالله عباسی (نماینده دوره‌های هفتم و هشتم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی)

۱۱- محمد علیجانی (مدیر حراست شرکت پارس خودرو)

۱۲- سیدغفور قنبری (رئیس سابق اداره تبلیغات اسلامی لنگرود و املش)

۱۳- مسعود مجیدی (کارشناس اداره امور مالیاتی رودسر)

۱۴- علی مقدم

۱۵- احسان مهرزادفر (پزشک)

 

حوزه انتخابیه رودبار:

۱- علی اسماعیل‌پور (مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی زنجان)

۲- رضا اکبرزاده (عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر)

۳- حسین بکیان

۴- نقی بیگی کلشتری (مهندس معمار)

۵- عبدالله پورآقایی (شهردار سابق رودبار)

۶- عطاء‌الله حکیمی (نماینده دوره‌ هفتم رودبار در مجلس شورای اسلامی)

۷- محمدصالح ضیایی حلیمه جانی (رئیس ستاد مدیریت بحران و مسئول شورای ترافیک و امور حمل و نقل جنوب تهران)

۸- فرامرز عطایی

۹- رضا کاظمی تکلیمی (مدیرکل سابق مطالعات اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری، مدیرمسئول هفته‌نامه شکوفه‌های زیتون)

۱۰- فرامرز گلشنی (نماینده دوره‌‌های چهارم و پنجم رودبار در مجلس شورای اسلامی)

۱۱- مهرداد گودرزوند چگینی (رئیس دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد رشت)

۱۲- مهران محبی شیرکدهی (مدیرعامل شرکت مهندسین مشاور شش گوشه غرب، چهارمین مهندس برتر ایران در سال ۱۳۹۰)

۱۳- جلال مرتضوی (پاسدار بازنشسته)

۱۴- محمدرضا مرشدی (دندانپزشک)

۱۵- صمد مرعشی (نماینده دوره‌ هشتم رودبار در مجلس شورای اسلامی)

۱۶- ضرغام مهرگان فرد (مدرس دانشگاه، مشاور روان‌شناسی)

۱۷- ایرج نظامی‌وند چگینی

۱۸- محمدرضا هاشمی

 

حوزه انتخابیه صومعه‌سرا:

۱- شجاع اسرارپوش (رئیس سابق دادگستری طارم و ماسال)

۲- خانم تجربه کار

۳- حمیدرضا خصوصی ثانی (فوق لیسانس مهندسی عمران و کاندیدای مجالس چهارم، پنجم، ششم و هشتم)

۴- سیدکاظم دلخوش اباتری (نماینده دوره‌‌های هفتم و هشتم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی)

۵- محمدتقی رنجبر چوبه (نماینده دوره‌‌های اول، دوم، سوم و ششم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی)

۶- اصغر قاسمی

 

حوزه انتخابیه فومن و شفت:

۱- ناصر اشرافی

۲- محمد انصاری احمدسرائی

۳- داوود انصاری شیخ محله

۴- خلیل بهروزی فر (پاسدار بازنشسته، فرماندار سابق تالش)

۵- حجت‌الله جعفرزاده (عضو سابق شورای شهر شفت)

۶- رسول جماعتی مالوانی (نماینده دوره ششم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی)

۷- غلامرضا خاکسار نجفی (عضو شورای شهر رشت)

۸- محمدرضا خاکسار نجفی

۹- ناصر عاشوری قلعه رودخانی (نماینده دوره‌های پنجم و هفتم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی، معاون سابق هماهنگی، توسعه منابع و امور مجلس وزارت بازرگانی)

۱۰- کیوان میرزایی فشالمی

۱۱- علی میرزایی فلاح آبادی (نماینده دوره هشتم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی، فرماندار سابق فومن)

 

حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل:

۱- اسماعیل بابایی (سردفتر اسناد رسمی سیاهکل، پسرخاله نماینده فعلی لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی)

۲- عباس بابایی پیله‌ور

۳- آرش چائیچی نصرتی (پزشک)

۴- غلامرضا حسندخت فیروز (کارمند اداری کارخانه سیمان دیلمان)

۵- نقی حیدردوست (دندانپزشک پاسدار)

۶- علی‌نقی خانی‌پور (بازنشسته فرمانداری آستانه اشرفیه، مشاور املاک و مستغلات)

۷- کامل خیرخواه گیلده (نماینده دوره‌های دوم، سوم و پنجم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی، مشاور فرهنگی و رئیس هسته گزینش بنیاد مسکن انقلاب اسلامی)

۸- هادی رفیع‌پور (بازنشسته وزارت اطلاعات)

۹- محمدعلی سارنگ (رئیس سابق سازمان اموال تملیکی گیلان، مدیرکل سابق استاندارد و تحقیقات صنعتی سمنان)

۱۰- هادی صدیقی (کارمند سازمان صدا و سیما، مدیر سابق امور حقوقی سازمان تربیت بدنی کشور)

۱۱- محمدرضا عبدالرحیم‌پور هروی

۱۲- امیرحسین علیزاده (بازاری)

۱۳- کامبخش فرهمند حبیبی سوستانی (استاد دانشگاه پیام نور لاهیجان)

۱۴- رسول فرخی (معاون اداره بازرسی و بررسی شکایات استانداری گیلان)

۱۵- یوسف قاسمی گولک (نماینده دوره‌ هشتم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی)

۱۶- محمدمهدی قربانی (معاون سابق فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی بندر انزلی، فرزند نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت)

۱۷- بهزاد قنبرپور (مدیر آموزش آموزشکده عالی فنی و حرفه‌ای سما اسلامشهر)

۱۸- محمد کارگر اسپلی (کارگزار بیمه محصولات کشاورزی)

۱۹- روح‌الله مدامی ملومه (پرستار، مدرس دانشگاه)

۲۰- لیلا مدیری

۲۱- ایرج ندیمی (نماینده دوره‌های ششم و هفتم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی، معاون سابق حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت صنایع و معادن)

۲۲- سید ابراهیم نواده پور (مهندس معمار، پیمانکار عمرانی)

۲۳- ذبیح‌الله نیکفر لیالستانی (پزشک، معلم آموزش و پرورش، رئیس ستاد انتخاباتی محمود احمدی‌نژاد در لاهیجان)

۲۴- حمیدرضا وزیری

۲۵- حسن هادی‌پور کچلام

 

حوزه انتخابیه لنگرود:

۱- حسن اخگری (عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی رشت)

۲- مهرداد بائوج لاهوتی (نماینده دوره هشتم لنگرود در مجلس شورای اسلامی)

۳- سید گل آقا پورعباس (رئیس سابق اداره تأمین اجتماعی لنگرود)

۴- حسن ثابتی راد

۵- قربانعلی جهاندیده (مدیرمسئول دفتر مسافرتی و جهانگردی)

۶- ابوالقاسم حبیبی زند

۷- محمدعلی حیدری شلمانی (نماینده دوره هفتم لنگرود در مجلس شورای اسلامی)

۸- حسنعلی درخشیده

۹- علی روستایی

۱۰- علی شفیعی

۱۱- عسگر فزونی (کارمند بانک)

۱۲- حسن کریمی مریدانی

۱۳- محمدباقر منفرد فتیده (مدیر سابق حراست شرکت مخابرات منطقه هشت استان تهران)

۱۴- سیدجلیل موسوی

۱۵- نصرت‌الله نادم (مدیرکل سابق نیروی انسانی و ارزشیابی وزارت ارتباطات و فنآوری اطلاعات و مدیر سابق آموزش و پژوهش بانک سینا)

۱۶- مسلم نیکنام

منبع: لاهیگ

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

محمد

۳ اسفند ۱۳۹۳

به امید پیروزی برای اقای برزگر عزیز و جاری شدن یه خون تازه در این شهر مرده! :yes:

پاسخ

شبکه استانی چکه (ناودان سابق)

۳ اسفند ۱۳۹۳

چه رویی دارد این “……………..”
انزلی رو نابود کردی،چی از جون این شهر میخوای.
حکم تو واسه انزلی مثل حکم نصرت ایراندوست توی ملوانه.!!!
دست از سر انزلی بردار.

پاسخ

guilak

گیلک

۳ اسفند ۱۳۹۳

حالا چرا آقایان نماینده اینطوری ولو شدند کف زمین؟!!! نمایندگان ما اینقدر متواضع و خاکی هستند پیدا کنید پرتقال فروش را.

پاسخ