DSC_0902

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: ۴۸ باشگاه در خطر تعلیق هستند و از هواداران دو باشگاه ملوان و ذوب آهن پوزش می‌خواهم.

اسماعیل حسن‌زاده در گفت و گو با شبکه خبر در مورد تعلیق باشگاه‌های بدهکار در فصل آینده فوتبال اظهار داشت: این مسئله امر تازه‌ای نیست و بهمن سال گذشته در این زمینه تصمیم گیری شد و اسفند ماه نیز حکم قضایی را به باشگاه‌ها اعلام کردیم که در صورتیکه با شاکیان و طلبکاران خود تسویه حساب نکنند در فصل آینده فوتبال فعالیت‌هایشان معلق خواهد شد.

به گزارش فارس،وی افزود: ۱۲۰ بازیکن و مربی سال‌هاست برای دریافت مطالبات خود پشت درباشگاه‌ها می‌مانند این در حالی است که باشگاه‌ها هزینه‌های جدیدی را انجام می‌دهند و به همین دلیل چنین تصمیم قانونی گرفته شد.

حسن‌زاده در مورد اینکه اگر ۱۲ باشگاه بدهکار لیگ برتری بدهی‌های خود را ندهند فصل آینده لیگ برتر با ۴ تیم برگزار می‌شود، گفت: بهتر است سوال خود را اینطور بپرسید که اگر موعد مقرر رسید و رای ما اجرا نشد بپرسید که چرا رای شما اجرایی نشده است.پرداخت یک میلیارد بدهی برای باشگاه‌هایی مثل استقلال و پرسپولیس و صبا رقم زیادی نیست زیرا آنها هزینه‌های زیادی را انجام می‌دهند. استقلال، صبا و پرسپولیس بدهکارترین باشگاه‌ها هستند که میزان بدهی آنها در مجموع رقمی در حدود ۳ میلیارد تومان می‌شود که هزینه زیادی برای این باشگاه‌ها نیست.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تصریح کرد: از هواداران دو باشگاه ملوان و ذوب آهن اصفهان که در آْستانه بازی‌های حساس آنها خبر تعلیق شان منتشر شد پوزش می‌خواهم که باعث نگرانی آنها شد و امیدوارم از این پس اخبار با منبع موثق منعکس شوند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

a.n.z

۱۷ فروردین ۱۳۹۲

:teeth:

پاسخ

مژگان

mojshekan

۱۷ فروردین ۱۳۹۲

کلا کمیته انضباطی حرف زیاد میزنه، نمیدونم چطور شد الان پوزش خواسته :-D ولی خودمونیم چه رقمای درشتی :-|

پاسخ