farmandar saadatmand davoodi

هر چند فشار نماینده های استانی در مجلس شورای اسلامی موجب کند شدن روند مشخص شدن استاندار جدید برای گیلان شده است، اما مطمئنا این حق دولت جدید است که برای پیشبرد برنامه هایش استاندار هماهنگ  تری را جایگزین استاندار فعلی گیلان کند و این کند شدن مسیر در مشخص شدن استاندار بعدی شاید در کوتاه مدت جوابگوی مشکلات نمایندگان برای هماهنگی با استاندار جدید و حفظ امتیازاتشان طی چند ماه آتی گردد اما مطمئنا در دراز مدت به ضرر استان تمام خواهد شد چون این تغییر در استانداری محاسنی را هم برای استان دربر خواهد داشت که شاید استاندار فعلی در ارتباط با دولت جدید نتواند جوابگوی آن باشد.

با این نگاه که در صورت تغییر در استانداری، شاهد تغییراتی هم در سطح فرمانداری شهرستان های گیلان از جمله انزلی نیز خواهیم بود، گفتیم بد نیست درخواستی از فرماندار محترم شهرستان انزلی در این برهه داشته باشیم. جایی که جناب آقای “سعادتمند داوودی” به عنوان بالاترین مقام سیاسی شهرستانمشغول خدمت است. قصد نداریم بیلان کاری فرماندار انزلی را روی ترازوی ناکوک انزلی کلاب عیار بزنیم که مطمئنا در صورت تغییرات احتمالی این اقدام فایده و دستاوردی را هم برای شهرستان انزلی در بر نخواهد داشت.

صد البته خود ایشان طی این دوران به خوبی با مشکلات ریز و درشتی که این منطقه با  آن دست به گریبان است آشنا شده و جریانات مرسوم در شهر انزلی را به خوبی طی این دوران لمس کرده است منطقه ای ثروتمند که همواره بخاطر دعوای قدرت بین سیاسیون شهر متضرر شده و آنچنان که شایسته است در مسیر توسعه و پیشرفت گام برنداشته است و مطمئنا خود ایشان به عنوان فرماندار انزلی عمق فجایعی را که در زیر پوست این شهرهمواره در جریان است را به خوبی حس کرده و نیازی به توضیح واضحات نیست.

انزلی کلاب نیز در این برهه زمانی از صمیم قلب برای ایشان آرزوی موفقیت و ابقاء در سمت اجرایی شان را آرزومند است ( تا حداقل بسیاری از قول های داده شده توسط ایشان در سایت انزلی کلاب را مطالبه و پیگیری نماید) اما دور از ذهن نیست که با سیر تغییر و تحولات شاهد خداحافظی ایشان از بندرانزلی باشیم و به همین دلیل از ایشان سوالی خواهیم داشت که امیدواریم پاسخی شایسته از سوی ایشان بهمراه داشته باشد.

اینکه “سعادتمند داوودی” چه تصویری را از خود در تاریخ شهرستان انزلی بر جای خواهد گذاشت ؟ در واقع ما از فرماندار انزلی یک خواهش داریم و آن هم عملی شدن وعده ایست که در سایت انزلی کلاب به کاربران آن داده شد و آنهم نامگذاری چند خیابان به نام مشاهیر انزلی است.

آیا این خواسته طولانی مدت مردم انزلی برای داشتن خیابانی به نام اسطوره فوتبال شهرشان، کاپیتان با اخلاق تیم ملی فوتبال ایران سیروس قایقران در دوران فعالیت ایشان عملی خواهد شد ؟ آیا چندخیابان در این شهر و شهرستان بنام مشاهیر شهر انزلی و چهره های ماندگار این دیار با دعوت و تقدیر از آنها، نامگذاری و صورت خواهد پذیرفت ؟ این سوالی است که فرماندار انزلی باید به آن پاسخ دهد که آیا او میتواند آرزوی چندین و چند ساله و حداقل حق اهالی این منطقه و البته قولی را که خودشان داده اند را به درستی ادا کنند یا باید کماکان چشم به آینده ای داشته باشیم که شاید روزی فرا برسد.

چه تصویری از “سعادتمند داوودی” فرماندار انزلی در این شهرستان برجای خواهد ماند ؟ 

بله این سوالی است که تنها فرماندار شهرستان انزلی میتواند پاسخگوی آن باشد و بس … 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

آوا

۲۶ شهریور ۱۳۹۲

کاری که در انتخابات شورای شهر انزلی کرد ایشون رو جزو چهره های ماندگار انزلی خواهد نمود :-D

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۲۶ شهریور ۱۳۹۲

در انتخابات انزلی عوامل زیادی دست به دست هم دادن، فقر فرهنگی , عدم شناخت از جایگاه شورا و بسیاری عوامل دیگر در منطقه نیز در آن دخیل بود آوای عزیز، اصلاح فرد، اصلاح جامعه است. به امید اینده بهتر برای انزلی ;-)

پاسخ

carisma

۲۶ شهریور ۱۳۹۲

باید یه خسته نباشید به ایشان گفت ، ایشان فردی با سابقه درخشان به ویژه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بودند
اما متاسفانه کارنامه ایشان در بندرانزلی صفر است
۱٫ وعده های غیر عملی به طور مثال در نمازجمعه سال گذشته ایشان اعلام کردن کلیه کوچه های انزلی تا یک سال آتی آسفالت خواهد شد که نشد و وعده های بی شمار دیگر
۲٫ برگزاری انتخاباتی که باعث تاسف است و دل دلسوزان انقلاب را به درد آورد بخصوص در برخورد نکردن با اوباش انتخابات
۳٫ تحت تاثیر کامل بودن نماینده شهرستان
۴٫ عملکرد ضعیف برخی از روسا ادارات ( هر چند ایشان در تعیین آنها نقشی نداشتند اما از دیدگاه قانون مسئول آنها فرمانداری هستند ) از جمله سازمان تبلیغات اسلامی ، اداره ثبت اسناد و …
۵٫ عدم پیگیری مطالبات مردم انزلی از جمله پیگیری جعل نام تالاب بین المللی بندرانزلی ،‌جعل نام منطقه آزاد تجاری بندرانزلی و …
.
.
.
.
برای ایشان و خانواده محترمشان آرزوی صحت و سلامتی داریم

پاسخ

carisma

۲۶ شهریور ۱۳۹۲

در ضمن دوست عزیز آقای شاهین خان
این جمله که اصلاح فرد اصلاح جامعه است کاملا درست است و در واقع درد کنونی جامعه ما اما آیا این دلیل می شود که از ندانستن مردم مظلوم انزلی برخی از افراد سوء استفاده کنند ؟ پس تکلیف و وظیفه مسئولین چیست ؟ آیا فردی به مانند فرماندار که نماینده دولت و نظام در شهرستان است نباید با انحرافات ، تخلفات ، خرید آرا ، اوباش گری ، فساد سازمان یافته و … مقابله نماید ؟
شاهین عزیز نظام ما جمهوری اسلامیست و خون هزاران هزار شهید و وقت و عمر هزاران هزار عالم و مجتهد و معلم و … در پای آن نثار شده ، مردم از وضعیت کنونی ناراضی هستند زیرا وعده های نظام در شهرستان به مانند شعار شده و به هیچ عنوان عملی نیستند
به قول یکی از دوستان بزنید بگیرید بخورید اما خواهشا نام اسلام و انقلاب را نیاورید

پاسخ

مهسا

۲۶ شهریور ۱۳۹۲

ما آخرش نفهمیدم شهردار باید شهر رو اسفالت کنه یا فرماندار؟؟؟ این از اون مسئولیتهایی است که می دازند گردن همدیگه!!!!! عزیز جان اگه تحت تأثیر … نباشه که فرماندار باقی نمی مونه!!!!!!!! :-D

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ شهریور ۲۸ام, ۱۳۹۲ ۰۰:۳۳:

فرماندار بیشتر وظایف نظارتی بر عملکرد دستگاههای دولتی داره. در واقع نماینده دولت در شهرستانه. من معتقدم به نسبت خیلی مسولینی مثلا منتخب مردم این شهر هستند فرماندار انزلی بسیار پاسخگو نشان دادند. به شخصه بسیار امیدوارم ایشان قولی که به کاربران انزلی کلاب دادن عملی کنن.