Tajlil

به گزارش انزلی کلاب و به نقل از مدیریت روابط عمومی وامور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، به مناسبت هفتم مهر ماه روز ملی آتش نشانی و ایمنی و به منظور گرامیداشت این روز و قدردانی از کارکنان و تلاشگران این عرصه، از مجموعه پرسنل آتش نشانی این منطقه تقدیر بعمل آمد.

مهندس اکبر قاسم نژاد مدیرامورشهری سازمان منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه این مراسم با حضور معاونین و مدیران سازمان در محل ایستگاه آتش نشانی منطقه برگزار شد، در خصوص هدف از برگزاری این مراسم گفت: این مراسم با هدف نکوداشت تلاشهای بسیار زیاد مجموعه آتش نشانی منطقه در ماههای اخیر در جهت خدمات رسانی و اطفاء حریق جنگلهای محدوده منطقه و سایر عملیات اطفاء حریق و ایمنی صورت گرفت.

وی از  رشد ۳۴۲ درصدی عملیات اطفاء حریق از سوی آتش نشانی منطقه آزاد انزلی در شش ماه نخست سال جاری  به نسبت مدت مشابه سال ۱۳۹۲ خبر داد و افزود: با برگزاری دوره های آموزشی منظم و مانورهای عملیاتی و تجهیزامکانات این ایستگاه آتش نشانی، سازمان منطقه آزاد انزلی بدنبال خدمات رسانی مطلوبتر به مردم منطقه می باشد.

در پایان مراسم جوایزی به پرسنل زحمتکش ایستگاه و نفرات برترمسابقات والیبال،تنیس روی میز،شطرنج و آمادگی جسمانی که به مناسبت روز آتش نشان برگزارگردیده بود اعطاء و از مدیریت ایستگاه به پاس زحمات و تلاشهای ایشان قدردانی گردید.

گفتنی است در تقویم رسمی کشور ۷ مهر ماه به پاس شهدای آتش نشان صنعت نفت ، سالروز ارج نهادن به آنان که زندگیشان را وقف آرامش دیگران کردند روز ملی ایمنی و آتش نشانی نام گرفته است.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *