اولین محموله کمک های اهدایی سازمان منطقه آزاد انزلی که در قالب دو کامیون با حضور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان و معاونین و مدیران سازمان شب گذشته به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه ارسال شده بود ، ظهر امروز با حضور نمایندگان سازمان در فرمانداری کرمانشاه به جمعیت هلال احمر این استان جهت توزیع در مناطق زلزله زده تحویل داده شد.

کمک های غیر نقدی سازمان منطقه آزاد انزلی مشتمل بر پتو و آب معدنی و اقلام مورد نیاز بود که با هدف تأمین بخشی از نیازهای هموطنان کرمانشاهی تهیه و به مناطق مزبور ارسال گردید.

بنابراین گزارش این کمک ها با دستور مهندس مسرور رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان در راستای انجام وظایف انسانی و اسلامی و با هدف کمک به هموطنان آسیب دیده زلزله تهیه و ارسال شد و سازمان منطقه آزاد انزلی آمادگی خود را برای یاری به مردم و نهادهای دولتی خدمات رسان در قالب بهره گیری از ظرفیت های قانونی این منطقه برای تأمین نیازهای مردم حادثه دیدهغرب کشور اعلام می دارد.

لازم به ذکر است محموله های کمک اهدائی دیگری نیز از طریق فعالان اقتصادی بخش خصوصی ، سرمایه گذاران و شهروندان منطقه در حال جمع آوری شده است که به طور متناوب برای هموطنان ارسال خواهد شد.

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *