ارسال عکس از طریق نظرات سایت

  • 5 سال پیش
  • ۵ ديدگاه

Comment icon

با سلام خدمت همراهان انزلی کلاب، با توجه به اهمیت نظرات شما عزیزان امکان جدیدی به قسمت نظرات سایت انزلی کلاب افزوده شد و از این پس میتوانید علاوه بر درج نظرات خود در صورت لزوم تصویری را نیز به آن ضمیمه کنید تا سایرین بتوانند آن را مشاهده کنند.

تنها در مواردی که تصویر ارسالی شما بزرگ تر از حد متعارف باشد از درج آن در سایت جلوگیری به عمل خواهد آمد. منتظر ارسال تصاویر شما عزیزان از گوشه و کنار شهر انزلی هستیم…

Snapshot_2013-02-20_225347شما عزیزان میتوانید پس از درج نظر خود بالاتر از قسمت شکلک ها با کلیک بر روی کلید Choose File همانند تصویر بالا از هارد شخصی خود اقدام به ارسال تصویر در قسمت نظرات سایت انزلی کلاب کنید

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

a.n.z

۲ اسفند ۱۳۹۱

خیلی کار خوبی کردین ، از کادر فنی تیم انزلی کلاب تشکر میکنم :-D

پاسخ

carisma

۲ اسفند ۱۳۹۱

سلام ، کار بسیار خوب و جالب و جدیدیست

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۲ اسفند ۱۳۹۱

انزلی کلاب از همه رسانه های انزلی حمایت میکنه چون معتقدیم شهر انزلی از لحاظ رسانه ای زیر صفر به سر میبره و باید بیش از پیش برای تاریخ، فرهنگ، هنر و اخبار شهر انزلی گام برداشته شود. باید میزان تولید خبر در شهرستان انزلی بالا بره و نباید حتی محدود به شهر بندر انزلی باشه.

پاسخ

a.n.z پاسخ در تاريخ اسفند ۳ام, ۱۳۹۱ ۱۴:۵۰:

کاملا با نظر شما موافقم ، چون ما انزلی چیا در عرصه رسانه ای فقط همدیگر رو داریم و در زمینه رسانه های گیلان فعلا قلم در دست دیگرانه، و اونا بر خر مراد سوارند! ، پس باید از همدیگر حمایت کنیم تا به اهداف مشترک برسیم.

مژگان

mojshekan

۲ اسفند ۱۳۹۱

کار جالبیه، واقعا نیاز بود

پاسخ