Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-06-16 15:08:41Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

 

مهندس حجت عطایی رئیس راه و شهرسازی شهرستان بندرانزلی گفت : در راستای ارتقاع ایمنی ، محور آبکنار به ضیابر عملیات بوته زنی و علف تراشی محور فوق توسط عوامل راهداری اداره راه و شهرسازی بندر انزلی آغاز گردید.
عطایی افزود : عملیات بوته و علفتراشی و آشکار سازی علایم راهنمایی در جاده ها نقش مهمی در دید رانندگان دارد و از آنجایکه علایم رانندگی زبان گویای جاده هستند و آشکارسازی آنها از اقدامات مهم در بخش راهداری در این فصل می باشد.

همچنین نیما شفقی رئیس راه و شهرسازی فومن گفت : به منظور جلوگیری از سوانح رانندگی و افزایش ضریب ایمنی، ساماندهی حریم راهها علفتراشی جاده سروان در تقاطع هم سطح رودپیش به طول سه کیلومتر در حال انجام می باشد.

شفقی افزود : در راستای حفظ حرائم راههای اصلی و جلوگیری از اخلال در امر تردد ، اخطار و تذکرجدی به متجاوزین حریم قانونی که با گذاشتن اقلام و وسایل شغلی خود در داخل حریم شده اند با همکاری فرماندهی پلیس راه و نماینده فرمانداری و شورای ترافیک شهرستان انجام گرفت.

روابط عمومی اداره راه و شهرسازی استان گیلان

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

علیرضا اسدی

۲۷ خرداد ۱۳۹۵

بعد از بشمن روبروی پمپ بنزین با حفر کناره جاده ،دره ای به عمق تقریبی ۳ متر بدون حفاظ ایجاد کرده اند بدون اینکه کسی به فکر خودروهای عبوری باشد

پاسخ