ارائه طرح تولید جت‌اسکی در گیلان

  • 2 سال پیش
  • بدون ديدگاه

13920825000099_PhotoA[1]

 

علی منتظری پیش از ظهر امروز در جریان بازدید از واحدهای صنعتی شهرستان بندرانزلی با اشاره به انتشار کتاب «مهم‌ترین طرح‌های پیشنهادی سرمایه‌گذاری در گیلان» اظهار کرد: تعداد ۱۰۰ طرح صنعتی به سرمایه‌گذاران در کتاب مذکور معرفی شده است.

وی به ارائه طرح تولید لوله‌های جی.آر.پی در گیلان اشاره کرد و افزود: سالانه ۹ هزار تن ظرفیت پیشنهادی طرح مذکور است و از نوع طرح‌های صنعتی محسوب می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با بیان اینکه دسترسی مناسب به مواد اولیه داخلی دلیل انتخاب طرح تولید لوله‌های جی.آر.پی در استان است، تصریح کرد: افزایش تقاضا و مصرف لوله‌های مذکور در کشور و صادراتی بودن محصول از جمله دلیل‌های پیشنهاد ارائه طرح مذکور است.

منتظری، محل پیشنهادی برای اجرای طرح تولید لوله‌های جی.آر.پی را در آستارا خواند و بیان کرد: بهره‌مندی از مزایای منطقه ویژه در همجواری با مرز کشور آذربایجان به منظور صادرات محصول به کشورهای آسیا از ویژگی‌ها و مزایای محل پیشنهادی مذکور است.

وی به ارائه طرح پیشنهادی تولید انواع ورق‌های پلیمری در گیلان اشاره کرد و گفت: سالانه سه هزار تن ظرفیت پیشنهادی محصول مذکور است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با اشاره به اینکه تولید انواع ورق‌های پلیمری از طرح‌های صنعتی محسوب می‌شود، خاطرنشان کرد: تامین مواد اولیه داخلی و امکان صادرات محصول دلیل انتخاب طرح پیشنهادی مذکور است.

منتظری، محل پیشنهادی اجرای طرح تولید انواع ورق‌های پلیمری را در شهرک صنعتی صومعه‌سرا عنوان کرد و یادآور شد: استفاده از مزایا و زیرساخت‌های شهرک مذکور از ویژگی‌های محل پیشنهادی اجرای طرح تولید انواع ورق‌های پلیمری است.

وی با بیان اینکه طرح صنعتی تولید و مونتاژ جت‌اسکی و سوپرجت برای سرمایه‌گذاری در گیلان ارائه شده است، اظهار کرد: سالانه تولید ۳ هزار و ۵۰۰ فروند جت‌اسکی و سوپرجت در راستای اجرایی شدن طرح مذکور پیش‌بینی شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان، صادراتی بودن محصول را دلیل پیشنهاد طرح مذکور ذکر کرد و افزود: افزایش تقاضا با توجه به گسترش طرح‌های تفریحی و گردشگری در داخل کشور از دیگر دلیل‌های انتخاب طرح تولید و مونتاژ جت‌اسکی و سوپر جت در استان است.

منتظری با اشاره به اینکه منطقه آزاد تجاری و صنعتی انزلی محل پیشنهادی برای اجرای طرح تولید و مونتاژ جت‌اسکی و سوپرجت در گیلان است، بیان کرد: استفاده از مزایا و زیرساخت‌های شهرک صنعتی منطقه مذکور و دسترسی آسان به راه‌های ارتباطی، بهره‌‌مندی از مزایای منطقه آزاد انزلی از دیگر دلیل‌های معرفی طرح تولید و مونتاژ جت‌اسکی و سوپرجت در استان است./ فارس

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *