80772395-4714911

سرپرست اداره بیمه سلامت بندرانزلی گفت : این اداره ۲۹ هزار و ۳۱۹ نفر از جمعیت شهرستان را تحت پوشش دارد .

 ˈجمشید حسنی پورˈ روز سه شنبه به مناسبت سالروز تاسیس سازمان بیمه سلامت ایران در مصاحبه با ایرنا اظهار کرد : ۱۰ هزار و ۷۶۵ نفر از بیمه شدگان شهرستان در قالب صندوق کارکنان دولت ، دو هزار و ۸۳۵ نفر در قالب بیمه ایرانیان ، دو هزار و ۳۲۰ نفر در قالب صندوق سایر اقشار و ۱۳ هزار و ۳۳۹ نفر در قالب بیمه روستاییان تحت پوشش این سازمان هستند.

وی یاداور شد: در سال ۱۳۹۱ بالغ بر ۲۴ میلیارد و ۸۲۰ میلیون ریال بابت درمان بیمه شدگان بندرانزلی توسط اداره کل بیمه سلامت استان گیلان هزینه شده است .

حسنی پور تصریح کرد: در شهرستان بندرانزلی اداره بیمه سلامت با تمامی پزشکان و موسسات درمانی اعم از آزمایشگاه ، بیمارستان ، رادیولوژی ها ، داروخانه ها و غیره طرف قرارداد است .

وی خاطرنشان کرد : ۹۷ بیمار خاص در بندرانزلی تحت پوشش سازمان بیمه سلامت ایران قرار دارند که کلیه هزینه های درمانی آنها در بیمارستانها از طریق اداره کل بیمه سلامت گیلان پرداخت می شود .

وی با اشاره به این که هیچ هزینه ای توسط بیماران خاص پرداخت نمی شود افزود: پارسال برای بیماران خاص شهرستان انزلی مبلغ سه میلیارد و ۱۱۵ میلیون ریال به بیمارستانها پرداخت شد.

سرپرست اداره بیمه سلامت بندرانزلی همچنین به مناسبت سالروز تاسیس این اداره از چند تن از خانواده های شهدای شهرستان دیدار و از آنان قدردانی کرد .

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *