اخلاق‌مداری انتظار مردم از پلیس

  • 2 سال پیش
  • بدون ديدگاه

13941027000512_PhotoA[1]

احمد سیاوش‌پور بعد از ظهر امروز در جمع کارکنان انتظامی گیلان با اشاره به رضایتمندی بسیار خوب مردم از پلیس طبق نظرسنجی‌ها اظهار کرد: تلاش شبانه‌روزی پلیس رضایت مردم را فراهم کرده است.

وی تلاش پلیس و امانت‌داری دستگاه قضایی در ایجاد رضایتمندی مردم را مهم عنوان کرد و افزود: پیوند دستگاه قضایی و پلیس باید ناگسستنی باشد.

رئیس کل دادگستری گیلان با بیان اینکه فعالیت دستگاه‌های امنیتی، انتظامی و نظامی در ایجاد امنیت در کشور مورد توجه کشورهای منطقه است، تصریح کرد: دشمنان به‌دنبال منحرف کردن انقلاب اسلامی هستند، اما نظام اسلامی مقتدرتر از گذشته در دنیا می‌درخشد.

سیاوش‌پور، نقش جمهوری اسلامی ایران در ایجاد امنیت در منطقه را بی‌بدیل خواند و بیان کرد: امنیت، اقتدار و عزت کشور به برکت خون شهدا کسب شده است.

وی ایستادگی در مقابل دشمنان با بهره‌گیری از آموزه‌های دینی را امکانپذیر دانست و گفت: در سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» همه باید در بهتر انجام دادن ماموریت‌های خود تلاش کنیم.

رئیس کل دادگستری گیلان با اشاره به اینکه توسعه با وجود امنیت در جامعه تحقق پیدا می‌کند، خاطرنشان کرد: سخت‌کوشی، ایمان و اعتقاد در پلیس سبب تحقق امنیت در جامعه شده است.

سیاوش‌پور، اخلاق‌مداری را انتظار مردم از پلیس و دستگاه قضایی ذکر کرد و یادآور شد: اقتدار زمانی معنا پیدا می‌کند که قدرت و اخلاق در کنار همدیگر باشند.

وی با تأکید براینکه با رعایت حقوق شهروندی و اخلاق‌مداری می‌توان رضایت مردم را کسب کرد، افزود: بی‌احترامی به شهروندان موجب از بین رفتن تمام تلاش‌ها می‌شود.

رئیس کل دادگستری گیلان خواستار رعایت حرمت‌ها و حریم‌ها توسط پلیس و دستگاه قضایی شد و اظهار کرد: پلیس مقتدر باید پناهگاه مردم باشد./ فارس

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *