ac-saeed rahimi

سعید رحیمی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد انزلی با اعلام خبر اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت ۹۰۰۱:۲۰۰۸ ISOاز سوی این منطقه اظهار داشت: سازمان منطقه آزاد انزلی در مسیر تحقق اهداف عالیه خود و بهینه نمودن کارکردهای سازمان، گواهینامه مدیریت کیفیت را از شرکت BRS دریافت نمود.

به گزارش انزلی کلاب به نقل از روابط عمومی منطقه آزاد انزلی : وی با بیان اینکه سیستم مدیریت کیفیت نقش بسزایی در ایجاد،توسعه و بهسازی سیستم های مدیریت دارد اضافه کرد: سیستم مدیریت کیفیت ۹۰۰۱:۲۰۰۸ ISO بر رضایتمندی جامعه هدف سازمان و بهبود مستمر امور توجه بیشتری نموده و برهمین اساس سازمان اخذ این گواهینامه را در اولویت کاری خود در سال ۹۱ قرار داد.
رحیمی در رابطه با نتایج و مزایای بهره گیری از سیستم مدیریت کیفیت ۹۰۰۱:۲۰۰۸ افزود: پیشتازی در پیاده سازی الزامات قانونی و ارایه خدمات بهتر، ارتقاء رضایتمندی مشتریان، بهره مندی از مزایای مستند سازی که مشتمل بر تدوین فرآیندها، دستورالعملها، روشهای اجرایی ، فرمها و ایجاد سوابق مربوطه می باشد، ایجاد نگرش فرآیندی، ارتقاء رضایتمندی کارکنان، بهبود مستمر امور به وسیله اجرای ممیزی داخلی-خارجی و اقدامات اصلاحی-پیشگیرانه را می توان از مهمترین مزایای برپایی این سیستم در سازمان منطقه آزاد انزلی عنوان نمود.

وی تصریح کرد: براساس مزایای بهره گیری از سیستم مدیریت کیفیت، سازمان با اجرای این سیستم، به دنبال برآورده سازی نیازهای مشتریان داخلی و خارجی خود به شکل پیوسته و تثبیت شده است.

مدیرعامل منطقه آزاد انزلی در خصوص اقدامات سازمان متبوع خود در مسیر اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت افزود: بعد از انتخاب و استقرار شرکت مشاور، مفاهیم و الزامات ایزو ۹۰۰۱ به پرسنل سازمان آموزش داده شد.

وی اضافه کرد: تعیین نماینده مدیرعامل سازمان،تهیه،تدوین و تصویب خط مشی کیفیت و اهداف سازمانی، تهیه، تدوین و تصویب نظام نامه کیفیت، شناسایی ۳۲ فرآیند کاری و تهیه دستورالعمل اجرایی هریک، تهیه و تنظیم فرم های مورد نیاز و ایجاد فرآیندی جهت ارزیابی فرآیندها و برقراری تعامل سازنده میان آنها، طراحی و تصویب سیستم سنجش رضایت مشتری بهمراه تجزیه،تحلیل و بهبود مستمر امور، انجام ممیزی داخلی و رفع مشکلات احتمالی فرآیندهای تنظیم شده، تشکیل کمیته راهبردی و بازنگری مدیریت در سازمان و ممیزی نهایی با همکاری شرکت مشاور و در نهایت بررسی سیستم مدیریت کیفیت منطقه آزاد انزلی براساس استاندارهای ایزو ۹۰۰۱:۲۰۰۸ از سوی شرکت BRS از جمله مهترین اقدامات صورت گرفته از سوی سازمان به منظور اخذ گواهینامه مزبور می باشد.

رحیمی در پایان ضمن قدردانی از تلاشهای مجموعه مدیران و پرسنل سازمان در مسیر اخذ گواهینامه تأکید کرد: بی شک تلاش مستمر و دامنه دار همکاران سازمان و نگاه انتقادی اندیشمندان استان یاریگر ما در ادامه این مسیر خواهد بود.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *