اختتامیه نخستین جشنواره ملی تالاب دوخان هفدهم اسفندماه در منطقه آزاد انزلی برگزار می گردد

اختتامیه نخستین جشنواره ملی تالاب دوخان با هدف ایجاد عزم ملی برای احیای تالاب بین المللی انزلی، هفدهم اسفندماه در منطقه آزاد انزلی برگزار می گردد.

به گزارش انزلی کلاب این رویداد فرهنگی هنری با هدف ایجاد عزم ملی برای احیای تالاب بین المللی انزلی به همت بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان و با همکاری منطقه آزاد انزلی برگزار می شود.

آیین اختتامیه این جشنواره در ساعت ۱۶ روز پنجشنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ با حضور مهمانان کشوری و افراد تاثیرگذار حوزه های فرهنگ و هنر، ورزش و سیاست در سالن همایش های بین المللی منطقه آزاد انزلی برگزار خواهد شد و در این مراسم از نفرات برتر بخش های مختلف شعر، زنگ تالاب با محوریت نقاشی ها و دلنوشته های کودکان حاشیه نشین تالاب انزلی و فعالان عرصه محیط زیست و از کسانی که در فراگیر شدن و فراملی شدن پویش اجتماعی تالاب دوخان نقش آفرینی نمودند تجلیل به عمل خواهد آمد.

از بخش های جنبی این جشنواره می توان به نمایشگاه خیابانی عکس و نقاشی، تور دوچرخه سواری با شعار احیای تالاب انزلی و تور انزلی گردی اشاره کرد.

شایان ذکر است چالش تالاب دوخان با رویکرد انتشار وضعیت بحرانی تالاب بین المللی انزلی، در دنیای مجازی، در ابعاد ملی و فراملی با استقبال بی سابقه دوستداران محیط زیست روبه رو شد.

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *