jpg9

مامورین نجات غریق بندرانزلی دو جوان را از مرگ حتمی نجات دادند.

به گزارش انزلی کلاب عصر امروز ناجیان غریق دو جوان را که در حال غرق شدن بودند نجات داده و آنها را راهی بیمارستان کردند.

احمد جعفری رئیس اداره آتشنشانی در اینباره به خبرنگار ما گفت: حدود ساعت ۱۹عصر امروز (جمعه ۲۸تیر ماه) طی تماس تلفنی یک شهروند محترم اطلاع پیدا کردیم ۲ نفر در منطقه موج شکن جدید در حال غرق شدن هستند و بلافاصله نیروهای آتشنشانی به محل اعزام شدند.

رئیس اداره آتشنشانی انزلی که شخصا در این حادثه حضور داشت در ادامه گفت: خوشبختانه هر دو نفر توسط ناجیان حاضر در محل از آب بیرون کشیده شدند و کمکهای اولیه روی این افراد انجام شد و توسط آتشنشانان به اورژانس تحویل داده و به بیمارستان انتقال داده شدند.

جعفری در پایان یاد آور شد: از همه عزیزانی که قصد آب تنی و شنا دارند خواهشمندیم به امواج دریا توجه داشته باشند و زمانی که دریا مواج است از پیشروی در دریا خودداری کنند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

sarl

۲۹ تیر ۱۳۹۲

%آفرین قهرمانان — روزگاری سواحل دریا قسمتی از روزی ماها را فراهم می کرد زمستان از طریق ماهی تابستان از طریق مسافر .ولی با بی توجهی هم روزی زمسانی وهم روزی تابستانی درحال نابودی می باشد….چون انهای که با ناخنک زدن. ۰(کلمه خودمانی )ازسر سفره دیگران روزی شان همیشه آماده است.وتهیه خواهد شد… برایشان فرقی نخواهد کرد چه کسی دارند ویا چه کسی ندارد…ولی باید به این جوانان آفرین گفت .چون قهرمانان واقعی اینها هستند .همچون روزبه قهرمانی که چند روز قبل برای نجات دادن چند نفر جان خود را از دست داد..همچنین امسال اینگونه افراد که در دنیای که ما در ان زندگی می کنیم .کم نیستند ..این قهرمان .هم نوع روزی شان .هم نو ع ذاتشان .هم نام گذاری در نوع شخصیت شان با دیگران فرق می کند. چون این افراد برایشان فرقی نمی کند . چند نفر به سوی شان دست کمک دار میکنند یک نفر یا چندین نفر .پیر هستند ویا جوان . زن هستند ویا مرد. … خدائی ارزش اینگونه افراد بالا می باشد..همه ماها می دانیم اینها قهرمانان واقعی هستند .نه مصنوعی قلابی یعنی(قهرمانان پنبه زیر بغلی).

پاسخ

کوروش فرضی نمین

۲۹ تیر ۱۳۹۲

سلام. در باره خبر نجات دو غریق باید بگم که تا کی قراره اطلاعات اشتباه به مردم داده بشه.؟؟؟ من کوروش فرضی نمین جوان ۲۳ ساله انزلیچی به همراه دوستم که نامش رو بعدا فاش میکنم به یاری این دو غریق رفتیم و مامورین نجات غریق در اواخر عملیات ما و زمانی که ما دو غریق رو از اب بیرون کشیده بودیم از راه رسیدند. ۰۹۱۱۹۸۹۱۸۲۵ این شماره منه. برای شناسایی فاعلان اصلی این اقدام. البته خداروشکر که حال دوجوان غریق کاملا خوب است. ولی حیف که دیگه هیچ نشانی از ما ندارن و براشون مبهمه که چه کسانی نجاتشون دادند

پاسخ

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ تیر ۳۰ام, ۱۳۹۲ ۰۹:۰۲:

دوست عزیز با سلام خدمت شما…
اگر متن را یک بار دیگر مطالعه کنید می بینید که نوشته شده است “ناجیان” و ناجیان می توانند هر کسی باشند، پس می توانید ادعا کنید اطلاعات همراه با جزئیات ذکر نشده است، اما اینکه می گویید: “تا کی قراره اطلاعات غلط به مردم داده بشه؟؟؟” منصفانه نیست.
در هر صورت ممنون از اینکه جزئیات بیشتری از این حادثه در اختیار شهروندان قرار دادید.
با آرزوی موفقیت برای شما…

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ تیر ۳۰ام, ۱۳۹۲ ۱۴:۲۲:

کوروش عزیز، که هیات نجات غریق امسال عملکرد ضعیفی داشته حق با شماست، به هر حال از داشتن همشهری های غیوری مثل شما به خود میبالیم.