Mami Gheysar

محمد احمد زاده مربی جوان و کارکشته انزلیچی ها در این فصل و بعد از به عهده گرفتن سکان هدایت ملوانان موفق به شکستن دو طلسم قدیمی شده است و اکنون نیز خود را مقابل طلسمی به نام امیر قلعه نویی می بیند.

از قدیم و از زمانی که بچه بوده ایم بین بازیهای کودکانه خود ضرب المثل معروف “تا سه نشه بازی نشه” را بارها تکرار کرده ایم و اکنون نیز انتظار شکستن طلسم سوم در این فصل را داریم.

محمد احمد زاده تنها چند روز بعد از ورودش به تیم ملوان طلسم چندین ساله کرمان را شکست و موفق شد برای اولین بار مس کرمان را در کرمان شکست دهد.

دومین طلسمی که توسط این مربی شکسته شد غلبه بر ذوب آهن اصفهان در لیگ برتر و در ورزشگاه خانگی این تیم بود.

و اما طلسم سوم که احمد زاده در اندیشه شکستن آن است، پیروز شدن در مقابل تیم امیر قلعه نویی است، زیرا ملوان هرگز نتوانسته تیمهای تحت هدایت قلعه نویی را شکست دهد و می توان گفت این نیز مانند دو مورد قبلی یک طلسم چندین ساله و یا یک گره کور است که شاید با دستان محمد احمدزاده باز شود.

ضمن اینکه چندی پیش با اعلام خبر جدایی حسین هدایتی از باشگاه ملوان وضعیت روحی اعضای تیم به شدت پائین آمد و ملوانی که از ۷ بازی خود ۵برد یک مساوی و یک باخت داشت بعد از انتشار خبر جدایی حسین هدایتی از این باشگاه از ۵بازی خود ۳باخت و ۲ مساوی کسب کرده است، و شاید با آمدن حسین هدایتی در تمرین ملوان و دادن روحیه به بازیکنان تاثیر شوک منفی او خنثی شود و تیم ملوان به شرایط خوب خود بازگردد.

فردا اگر ملوان، ملوان باشد و هوادار ملوان، هوادار ملوان باشد، به یاری خدا طلسم امیر شکسته خواهد شد…

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۳۰ دی ۱۳۹۱

ایراااااااااااااااااااااااان ملواااااااااااااااااااااااااااااان ممی احمدزاده. به امید خدا امروز تیم یه نمایش زیبا و جوانمردانه داشته باشه. :rotfl:

پاسخ

۳۰ دی ۱۳۹۱

امیدوارم برنده شیم

پاسخ