mamifarsnews-rezasaeeidipur

سرمربی گهر دورود معتقد است ، چون در فوتبال ایران با آدم‎های خاطی برخورد نمی‎شود ، روز به روز اتفاقات مشکوک بیشتر می‎شود .
محمد احمدزاده در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه ی لرستان ، با اشاره به فساد در فوتبال کشور ، تصریح کرد : فوتبال ما مسیر درست را طی نمی‎کند و مشکلی در این صحبت نیست . ۱۰ سال پیش صحبت‎هایی که الان آقایان مطرح کرده‎اند ، را گفتم . سال ۸۲ گفتم ، سال ۸۳ دوباره گفتم و صدایم درآمد اما سال ۹۲ به آن پرداخته می‎شود .

وی ادامه داد : اتفاقاتی که الان رخ می‎دهد ، قبلش افتاده و در آینده هم می‎افتد و چون برخورد نمی‎شود ، بیشتر هم می‎شود . وقتی وزارت ورزش و فدراسیون عکس‎العملی نشان نمی‎دهند و جریمه در نظر نمی‎گیرند ، این کارها بیشتر هم می‎شود .

احمدزاده یادآور شد : من کتباً به کمیته ی انضباطی نامه نوشتم و می‎توانم آقای علیپور را شاهد بگیرم ، آن‎زمان مقطعی کارهایی صورت گرفت و بعد فراموش شد . روابط نشان می‎دهد که آدم خطاکار به کارش ادامه داده و همچنان فعالیت می‎کند .

سرمربی گهر دورود با تاکید بر این‎که رابطه‎ها کاری کرده‎اند افراد خاطی کماکان در صحنه باشند ، افزود : یعنی به واسطه ارتباط‎هایی که دارند ، همچنان در فوتبال فعال هستند . ما اسیر بی‎توجهی مسوولان در فوتبال شده و می‎شویم . یک سری آدم‎ها در راس امور رابطه برقرار می‎کنند تا آدم‎های خاطی با قدرت به کارشان ادامه دهند .

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *