13940410000510_PhotoA[1]

محمد احمدزاده پس از تساوی یک بر یک مقابل صبا در نشست خبری، گفت: دو نیمه متفاوت به نمایش گذاشتیم در یک نیمه می‌توانستیم اختلاف گل زده را بیشتر کنیم اما نیمه دوم پر از استرس بود و احساسم این است که در بین دو نیمه باید به مسایل روانی می پرداختیم. بازیکنان وقتی وارد زمین شدند متوجه شدم که در بین دو نیمه فقط باید به مسایل روانی می پرداختم.

وی افزود: با اینکه ازبازیکنان خواسته بودم. که به آرامش بازی کمک کنند به دفاع ها گفته بودم که عقب نشینی به تیم ما کمک نمی کند ولی ناخواسته برای نگه داشتن گل عقب کشیدیم که این خواسته اعضای کادرفنی و بازیکنان نبود. بخاطر شرایط خاصی که در آن قرار داشتیم متاسفانه برد را از دست دادیم.

سرمربی ملوان تصریح کرد: دروازه بان جوان ما بسیار عالی کار کرد و نشان داد که برای سال های آینده میرزازاد دروازه‌بان مطمئنی خواهد بود. در این بازی دو تعویض اجباری داشتیم در دقایق پایانی همزمان احساس مصدومیت می کردند و چون یک تعویض بیشتر نداشتیم مجبور به تعویض یک بازیکن شدیم.

وی افزود: از زمانی که وارد ملوان شدم نمی‌خواستم کار بقا به روز آخر کشیده شود و تمام تلاش کردیم که قبل از بازی با سیاه جامگان اختلاف مان با سیاه جامگان به ۴ امتیاز برسد اما این اتفاق نیفتاد هرچند در بازی آْخر هم ملوان تعیین کننده نتیجه است. باید با قدرت به میدان برویم ولی نه برای گرفتن مساوی. به هر حال همه چیز به روز آخر کشیده شد باید بازی آخر را خوب برنامه ریزی و مدیریت کنیم تا به هدفی که داریم برسیم.

احمدزاده تصریح کرد: برای رفتن به مشهد باید با تفکر برد برویم. امروز اگر در نیمه اول با نتیجه مساوی به رختکن می رفتیم شاید بازیکنان مان در نیمه دوم برای گلزنی بیشتر تلاش می کردند اما استرس برای حفظ گل باعث عقب نشینی تیم شد. خیلی متاثر شدم که چرا یک عده از هواداران علیه برخی از بازیکنان ما شعار دادند. در حالیکه خیلی ها که در تمرین حضور دارند می دانستند که برخی بازیکنان ما با درد تمرین کردند. در این برهه حساس برای حفظ تیم این کارها ضرورتی ندارد./ فارس

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

محمد

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵

آقای احمد زاده این فصل چه خوب و چه بد که به پایان داره میرسه …ولی تو رو خدا در فصل آینده به فکر بازیکنانی باشید که بتونن ۹۰ دقیقه بازی کنند …
بازیکنان ملوان فقط سعی دارند با غیرت بازی کنند که در دنیای حرفه ای این کافی نیست ..
بخدا در همین دسته یک بازیکنانی هستنند که خیلی بهتر و با شهامت تر از بازیکنان فعلی بازی می کنند…اجازه ندید احترام بازیکنان فعلی ملوان در آینده خدشه دار بشه…
مثلا آقای رافخایی اگه ۳ سال پیش کنار میکشید احترامش خیلی برای مردم بیشتر بود تا الان…و تا وقتی که اینگونه بازیکنان هستنند هیچ جایی برای تازه واردها نیست..
آقای دنیامالی خواهشن اچازه ندید بازیکن سالاری در ملوان هم رواج پیدا کند..

پاسخ

SARI

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵

آقای محمد زاده عزیز قهرمانان امروز فوتبال کسانی هستند که متوجه شده اند که این ورزش همان نبرد ((( گلادیاتورها ی ))سابق می باشد . که خود را به آب وآتش می زنند تا برنده میدان شوند
چه نبرد تن به تن .چه دانش علم .چه دم یعضی از داوران را دیدند .چه حیله ونیرنگ وچه جادو وجنبل .چه نقشه وترفند .چه هفکری .چه قدرت وتلاش ووو
بسیاری از تیم ها دقایق اول وبسیاری از تیم ها دقایق پایانی با ترفند های مختلف برنده ویا بازنده میدان می شوند.
برنده میدان کسی است که بتواند یکی از این هنرها را پیاده نماید
.اگر به نوشته ورزش سه توجه کرده باشد .در قسمتی از صفحه نوشته بود آقای هدایتی به تراکتوری ها پاداش داده .چون توانسته یکی از مدیان این فصل را از پا بیندازد.
آیا نمی توان تصور نمود خرید ملوان توسط هدایتی دو اتیشه در فصل های قبل بخاطر از پا انداختن ملوان بوده.
ویا فرستادن استیلی برای این فصل ان هم با مبالغی برای حزینه های ملوان ایا نمی توان ان را هم نقشه ویا ترفندی برای از پا انداختن ملوان تصور نمود.
اگر بخواهیم به قهرمانی این فصل پرسپولیسی ها توجه کرده باشیم . آنها در این فصل تمام مهرهای اصلی ملوان را از پا انداختند تا بتوانند از سد ملوان گذر کنند . ویا همان گل پایانی پرسپولیسی ها هم ترفند دیگری بود که در پایان بازی وارد دروازه ملوان شد.
.اگر اندکی خوب به امتیاز های از دست داده این فصل ما خوب توجه کرده باشیم. متوجه خواهیم شد ما از بعضی تیم ها یک سرو گردن بالا بودیم ویا حداقل پایا.پای بود .کمتر از انها نبودیم.
امتیازات از دست داده ما بیشتر بخاطر اشتباهات خودمان بوده.
مثل همین گل پایانی بازی با پرسپولیس ویا گل اول بازی با گسترش فولاد ویا همین گل دقایق پایانی بازی با صبا ..وووو
نمی گوئیم چنین اشتباهات فقط در ملوان می باشد.
حدف از بیان این اشتباهات این است .
بچه های ما خودشان را برای مبارزه نمودن آماده نمایند .زیرا هیج فرقی با همان نبرد گلادیوتورها ندارد .همان میدان مبارزه وهمان جمعیت وهمان تشویق وداد وبیداد ها وهمان جانفشانی وتلاش مبارزانی که در در میدان ودر داخل زمین هستد
تنها خواهش مااز شما عزیزان این هست .
این ورزش را به همان نبرد مقایسه نماید . وتا دقایق پایانی به مبارزه ونبرد ادامه دهیدوتا آخرین دقایق خود را برای هر نقشه وترفندی آماده سازید.
بخصوص همین بازی پایانی که با سیاه جامه گان داریم .که خواهش می کنیم قدرت وتوان شان را بیشتر برای یک ربع ویا ده دقیقه پایانی بگذارند زیرا می توان این چند لحظه با خسته نمودن حریف همه کار نمود. واز همه مهمتر اگردقایق آغازین گل زدیم به همان یک گل بسنده نباشید تلاش نمائید گلهای بیشتری بزنید .
دو چیزاز شما عزیزان می خواهیم.
۱- تلاش۲- هوشیار ودقت.

پاسخ