13950114000417_PhotoA[1]

 

محمد احمدزاده در نشست خبری پیش از دیدار با پرسپولیس گفت: امیدوارم بعد از بازی هم مثل هم اکنون با روحیه باشیم و سه امتیاز حساس و حیاتی را از پرسپولیس بگیریم. برای هر دو تیم بازی سختی خواهد بود و تماشاگران از بازی لذت ببرند و ما در این بازی سرنوشت ساز و حساس پیروز شویم.

وی در مورد اینکه نتیجه بازی چه خواهد شد، گفت: اول به دنبال نتیجه بازی هستیم مهم کسب سه امتیاز است نه اینکه چند گل ردوبدل می‌شود. اول باید دروازه‌ ما بسته بماند. باید نقاط مثبت و قوت پرسپولیس را خنثی کنیم. شرایط بازیکنان بسیار خوب است و روحیه بالایی دارند و امیدوارم بتوانیم انتظار هواداران که همان برد است را برآورده کنیم. روحیه‌ بالای تیم و بازیکنان ملوان، بخشی به رئیس هیات مدیره باشگاه مربوط می‌شود که بخشی از تعهدات مالی بازیکنان را پرداخت کرده‌اند. همین سه پرداختی کم نیز بسیار خوب است از دنیا مالی ممنون هستم و همین پرداخت مطالبات می‌تواند شرایط بهتری برای ملوان رقم بزند.

احمدزاده در مورد شرایط پژمان نوری،گفت: وضعیت پژمان نوری هم خیلی ایده‌آل نیست. احساس می‌کنم اگر از او استفاده کنیم ممکن است تا پایان فصل نتوانیم از نوری استفاده کنیم و تاجایی که بتوانم از نوری در بازی‌های آینده و بعد از بازی با پرسپولیس استفاده کنم. دوست ندارم مقابل پرسپولیس به میدان برود و برای ۵ بازی بعدی او را نداشته باشیم. در در استفاده از نوری احتیاط می‌کنیم.

سرمربی ملوان تصریح کرد: کیفیت فنی و مسایل روحی و روانی یک بخش کار است. وزنه ما برای گرفتن سه امتیاز هواداران هستند. آنچه می‌تواند ما را تغییر بدهد و وزنه و انرژی تماشاگران است که می‌تواند به بازیکنان ملوان منتقل شود. حضور هواداران در بازی فردا می‌تواند تاثیرگذار باشد و با حمایت و تشویق آنها می‌توانند سه امتیاز بازی را از پرسپولیس برای ما بگیرند. تماشاگران نقش مهمی دارند و گاهی اوقات نقش آنها از بازیکنان و مربیان پررنگ‌تر می‌شود. همیشه هواداران تیم ملوان را حمایت کرده‌اند. عامل ماندگاری ملوان همین تماشاگران هستند تیمی با وجود همه کمبودها و نداری‌ها نسبت به سایر تیم‌ها بخاطر هواداران ماندگار شده‌اند و این تیم را رها نکرده‌اند و امیدوارم با پیروزی مقابل پرسپولیس پاسخ خوبی به هواداران بدهیم و جواز ماندگاری در لیگ برتر را هم بگیریم.

منبع: فرس

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *