00037102[1]

سرمربی سابق ملوانی ها پس از جلسه با مدیرعامل این تیم از پذیرش سرمربی گیری انزلی چی ها امتناع کرد و راهی بوشهر شد.
پس از برگزاری جلسه محمد احمدزاده با مسعود رضائیان مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی جهت سرمربیگری تیم فوتبال ملوان بندرانزلی این مربی سرمربیگری تیم فوتبال ملوان بندرانزلی را نپذیرفت و راهی بوشهر شد.

احمدزاده در پاسخ به این سوال که به چه دلیل سرمربیگری تیم فوتبال ملوان بندرانزلی را نپذیرفته است پاسخ داد :

جلسه ما از ساعت ۲۱ آغاز شد و تا ساعت ۱ بامداد به طول انجامید در این جلسه آقای رضائیان سه شرط داشتند که این شروط مورد قبول من نبودند و به همین دلیل با یکدیگر به توافق نرسیدیم.
احمدزاده در مورد شروط مسعود رضائیان گفت : به هر شکل ترجیح میدهم که این صحبتها در رسانه ها مطرح نشود ولی همینقدر میگویم که هر مربی باید این اختیار عمل را داشته باشد تا کادر فنی خود را خودش انتخاب کند و به همین دلیل با تمام احترامی که برای هواداران ملوان قائلم اما با این شرایط قادر به همکاری با باشگاه ملوان نبودم.

احمدزاده در پاسخ به این سوال که باشگاه ملوان برای بودن و یا نبودن برخی از اشخاص در کادر فنی خط قرمز تعیین کرده است گفت: هواداران ملوان من را به خوبی میشناسند من کسی نیستم که زیر بار خط قرمز کسی بروم ./ ورزش سه

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

SARI

۲۳ تیر ۱۳۹۵

برای مبارزه با دشمنان دو راه داریم .۱- ملوانی راهی مسابقات نمائیم در حد نام ملوان وساکنین این شهر واین استان وملوانی ها . با مربی کادر فنی با تجربه خارجی بازیکنان خوب که به باشگاهی امان ندهد .تا به افراد نادان حالی شود حق گدام باشگاه را خوردند..
۲- راهی نمودن باشگاهی برای مسابقات در حد ی که نام باشگاه ملوان حفظ گردد .در حد تاج ودست اندرکارانش . .با مربیگری ممدلی زیتون ویا لیدرهای دیگر وبلیط فروش های مان . زیرا بازیکنان ملوانی با همین اشخاص هم که نام برهایم باج به باشگاهی نخواهند داد.

پاسخ

رضا

۲۳ تیر ۱۳۹۵

واقعاً هوادران برای چه ساکت نشسته اند . من خودم یکی از کسانی هستم که بر اثر سو مدیریت همین آقایان جهت پیدا کردن شغل آواره شهر دیگری شده مجبور به ترک پدر و مادر و خانواده و از همه مهمتر زادگاهم که خاطره ها از آن دارم شدم و امثال من زیادند ولی حاضرم به خاطر ملوان و زادگاهم در اعتراض به وضع موجود و مدیریت ملوان و شخص پیشگاه هادیان که ادعای مالکیت ملوان را دارد هرطور شده در وقت و تاریخ معین شده در تجمع اعتراضی شرکت کنم وتاکید می کنم که این اعتراض صرفاً جهت نگرانی در مورد تیم محبوبم ملوان شکل گرفته و کسی اجازه سو استفاده از این تجمع را در جهت منافع شخصی و گروهی و … را نداشته و ندارد و حرف آخرم با به اصطلاح مسئولان شهر ؟؟؟!!! کمی فقط کمی وجدان داشته باشید و با احساسات هواداران بازی نکنید ، غرورمان را شکستید و مارا کشتید . لیگ برتر قرعه کشی شد ما نبودیم هیچ میدانید به من هوادار چه گذشت . ایران ملوان . ایران ملوان . ایران ملوان . ایران ملوان . ایران ملوان . ماهوای ملوان را داریم . ایران ملوان . مالک اصلی ملوان هواداران هستند ، پیشگاه هادیان اگر من هوادار نبودم ، مطمئن باش تو هم نبودی . پس محترمانه از ملوان برو .

پاسخ