82044492-70668244[1]

 

محمد احمدزاده عصر پنجشنبه در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل تیم فوتبال سایپا اظهار کرد: نتیجه بازی با سایپا تا حدودی برای ما تعیین کننده است و کسب سه امتیاز این بازی با کمک هواداران می تواند ملوان را از شرایط خطر دور کند.
وی با بیان اینکه بازیکنان جهت شادی روح مهرداد اولادی با تمام توان تا پایان لیگ بازی خواهند کرد افزود: علاوه برتقویت شرایط روحی بازیکنان در روزهای گذشته در تلاشیم که با کسب نتایج لازم در سه بازی آینده، کسب نتیجه برای ماندن درلیگ ،به بازی آخر مقابل سیاه جامگان ختم نشود.
احمدزاده با اشاره به نبودن عزیز معبودی و علیرضا رمضانی به عنوان بازیکنان محروم و مصدوم ملوان در بازی مقابل سایپا تاکید کرد: پژمان نوری نیز به دلیل شرایط روحی نامناسب و همچنین آسیب دیدگی و تمرین نکردن در هفته اخیر احتمال حضورش در بازی مقابل سایپا ضعیف است.
وی درخصوص تیم سایپای تهران گفت: این تیم در سه هفته گذشته تغییرات زیادی را در ترکیب خود داشته و می توان گفت حدس زدن ترکیب فردای سایپا مقابل ملوان و ارزیابی این تیم ، کمی مشکل است.
احمدزاده با تاکید براینکه هواداران حامی همیشگی این تیم در هر شرایطی هستند گفت: امیدواریم در بازی فردا هواداران تیم محبوبشان را مورد تشویق خود قرار داده و به بازیکنان نیز روحیه بدهند.
ملوان بندرانزلی در ادامه رقابتهای لیگ برتر فوتبال و از هفته بیست و هفتم در ورزشگاه تختی انزلی از ساعت ۱۷ و ۳۰دقیقه میزبان تیم فوتبال سایپای کرج است.
ملوانان از ۲۶ بازی خود درلیگ پانزدهم فوتبال برتر موفق به کسب ۲۳ امتیاز شده و در رده سیزدهم جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال جای دارند./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *