احمدزاده: قولی به ملوان ندادم

  • 5 سال پیش
  • بدون ديدگاه

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی گفت: برای کسب سه امتیاز به تبریز آمده ایم و دوست نداریم که دست خالی به انزلی بازگردیم.

محمد احمدزاده در کنفرانس خبری قبل از بازی تیم های تراکتورسازی تبریز و ملوان بندرانزلی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با چند جلسه تمرین خوبی که برگزار کرده ایم، بازیکنان تیم شرایط جسمانی ایده آلی دارند و با توجه به بردی که هفته قبل در برابر تیم داماش کسب کردیم، به لحاظ روحی روانی نیز در وضعیت خوبی قرار داریم.

وی ادامه داد: ما برای دیدار با تیم تراکتورسازی جواد شیرزاد را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم و احمد آهی نیز به دلیل مصدومیت به احتمال زیاد در جمع نفرات تیم ملوان حضور نخواهد داشت.

احمدزاده بیان کرد: من از هفته یازدهم که وارد مجموعه ملوان شدم، هیچ قولی ندادم ولی طبیعتا خواسته‌های هواداران ملوان به حق است. امیدوارم با کسب نتایج خوب، هوادارانمان خوشحال شوند.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در مورد وضعیت تراکتورسازی گفت: وقتی در مورد تراکتورسازی صحبت می‌شود، ما را به یاد دوران گذشته می‌اندازد و زمانی که وارد استادیوم اختصاصی باشگاه تراکتورسازی شدم، یاد گذشته افتادم. تیم‌های ملوان و تراکتورسازی ریشه‌دار هستند و من به تیم‌های ریشه‌دار احترام خاصی قائل هستم.

وی افزود: در دیدار فردا نیز کیفیت بازی برای من مهم خواهد بود و اگر هر تیم بتواند خوب بازی کند و شانس گل بیشتری خلق کند، قطعا برنده این بازی خواهد بود.

احمدزاده گفت: هر دو تیم در این بازی به دنبال برد خواهند بود و ما نیز با هدف پیروز شدن به تبریز آمده ایم و دوست نداریم که دست خالی به انزلی بازگردیم.

احمدزاده با ابراز امیدواری نسبت به انجام یک بازی خوب و تماشاگر پسند برابر تیم تراکتورسازی تبریز گفت: قطعا با توجه به کیفیت فنی خوب دو تیم ملوان و تراکتورسازی، بازی فردای دو تیم برابر یکدیگر از کیفیت خوبی برخوردار خواهد بود.

وی افزود: ما تلاش می کنیم که همراه با انجام بازی خوب، نتیجه خوب نیز بگیریم اما متاسفانه در چند هفته اخیر به غیر از دیدار با صبای قم که خودم نیز به بد بودن بازی تیمم اعتراف کردم، در بقیه بازی ها خوب بازی کرده ایم ولی شانس پیروز شدن را از دست داده ایم.

دیدار تیم های تراکتورسازی تبریز و ملوان بندر انزلی از چارچوب بازی های هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور از ساعت ۱۵:۳۰ فردا جمعه در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار خواهد شد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *