محمد احمدزاده: به دنبال بهانه گیری و ایجاد حاشیه نیستیم. سعی می کنیم بر روی کار خودمان تمرکز کنیم و به حل مشکلات امیدوار بمانیم.

اختصاصی- به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انزلی کلاب؛ عصر امروز مازیار زارع در یک پست اینستاگرامی با تشکر از محمد احمدزاده برای تیم محبوبش آرزوی موفقیت کرد و به دلیل برخی مشکلات از ادامه همکاری با ملوان انصراف داد.
کمی بعدتر محمد احمدزاده هم در پیج اینستاگرامش با بیان این نکته که ملوان در شرایطی است که به تمام نیروهایش نیاز دارد خواهان حل مشکلات زارع از طرف باشگاه و بازگشت وی شد.
به همین بهانه با سرمربی ملوان در مورد وقایع امروز گفتگوی کوتاهی انجام دادیم:

احمدزاده با بیان اینکه انتظار بیشتری از همه دلسوزان ملوان برای همراهی در این شرایط سخت داشتیم گفت: قسمتی از مشکلات ما را همه می دانند. اما مشکلاتی هم داریم که هرچند حل آنها بر عهده کادر فنی نیست اما در این مدت بر روح و روان مان سنگینی کرده است. به هر حال مازیار در شروع کار مربیگری است و شاید انتظار این حجم از سختی کار را نداشت و چون احساس کرد با وجود همه تلاش ها و پیگیری های ما گوش شنوایی وجود ندارد ترجیح داد بیشتر از این ادامه ندهد و یا شاید می خواست به این وسیله توجهات مردم و مسؤولین را به شرایط ملوان جلب کند. اما شرایط ملوان به شکلی است که برای حفظ تیم مان به همه نیروهای مان نیاز داریم. به همین دلیل از مدیریت باشگاه درخواست کردم جلسه ای با مازیار برگزار کند و مشکلات را برطرف کند و او را راضی به بازگشت کند.
احمدزاده در مورد اینکه چرا این مشکلات را با مردم در میان نمی گذارند گفت: به دنبال بهانه گیری و ایجاد حاشیه نیستیم. سعی می کنیم بر روی کار خودمان تمرکز کنیم و به حل مشکلات امیدوار بمانیم.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

sarf

۱۶ دی ۱۳۹۷

چرا مسئولان منطقه آزاد همانند مسئولان باشگاه تراکتور وسازی ووهواداران خوزستان ویا باشگاه سپاهان اصفهان . ویا حتی مثل نساجی مازندران تیم تازه لیگ برتر راه یافته .باشگاه ریشه دار مثل ملوان انزلی کجا .تیم دیگر کجا تنها دلیل حمایت مسئولآن منطقه آزاد یک دلیل مسئولان منطقه آزاد بومی از تبار مردم این دیار نیستند که عرق وتعصبی ملوان وملوان بودن در آنها شاهد نیستیم. این فصل هم گیریم .ملواآن بخاطر بی تدبیری وبی تجربه گی .. ….بخاطر بدهی وکم کاری های مسئولین ا از پایه تغذیه شود ودر لیگ بماند .بقیه داستان ملوان چی وچه خواهد شد .بدهی ها وکم کاری ها وبندها وقوانین.ضوابط دیگر فیفا را چه می خواهند بکنند . بدهی های را که هنوز نتوانسته اند بدهند

پاسخ

sarf

۱۶ دی ۱۳۹۷

چرا مسئولان مسکولار منطقه آزاده از این تیم ریشه دار همانند باشگاه های تراکتور سازی .سپاهان اصفهان ویولا خوزستان وویا مناطق دیگر .آگر مسئولان منطقه آزاد و گمرک وشیلات ودیگر مسئولین بومی ببودتند. اندکی ارق وتعصب نسبت به این باشگاه وشهر ودرمان اش داشتند .وضع اوضاع این باشگاه واین شهر هرگز اینگونه نبود .باشگاهی با این همه بدهی با این همه مشکلات دست وپا بزند .گیریم این فصل هم ملوان با این چند بازیکن به لیگ برتر راه بیابد ویا در همین دسته دو باقی بماند . بدهی های بازیکنان وقانون بندهایی بعدی فیفا را چه باید کرد بدهی های که هنوز پرداخت نشده .

پاسخ

sarf

۱۶ دی ۱۳۹۷

چرا مسئولان مسئولان منطقه آزاده از این تیم ریشه دار همانند باشگاه های تراکتور سازی .سپاهان اصفهان ویولا خوزستان وویا مناطق دیگر .آگر مسئولان منطقه آزاد و گمرک وشیلات ودیگر مسئولین بومی بودتند. اندکی ارق وتعصب نسبت به این باشگاه وشهر ومرمان اش داشتند .وضع اوضاع این باشگاه واین شهر هرگز اینگونه نبود .باشگاهی با این همه بدهی با این همه مشکلات دست وپا بزند .گیریم این فصل هم ملوان با این چند بازیکن به لیگ برتر راه بیابد ویا در همین دسته دو باقی بماند . بدهی های بازیکنان وقانون بندهایی بعدی فیفا را چه باید کرد بدهی های که هنوز پرداخت نشده .

پاسخ