photo_2016-03-09_18-44-11

 

 

 

به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، محمد احمدزاده سرمربی اسبق ملوان امروز پس از کش و قوس فراوان از تیم شهرداری اردبیل جدا شد و قرارداد خود را با تیم اردبیلی فسخ کرد.
پس از این، وی با باشگاه ملوان برای هدایت این تیم تا پایان فصل آینده به توافق رسید و در هفته های پایانی و حساس لیگ پانزدهم بر روی نیمکت ملوان خواهد نشست.
سرمربی جدید ملوان درصورت ارائه برگه فسخ قراردادش به باشگاه ملوان، قرارداد خود را در هیات فوتبال گیلان به ثبت رسانده و در دیدار فردا ( پنجشنبه) ملوان بندرانزلی مقابل استقلال خوزستان بر روی نیمکت این تیم حضور می یابد.

این چهارمین باری است که این مربی بومی هدایت قوهای سپید را بر عهده می گیرد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

ملوانى

۱۹ اسفند ۱۳۹۴

تا همین چند ماه پیش حتى فکر اینکه دوباره ممى بیاد کابوس بزرگى بود، حضرات چنان بلایى سر قوى سپید اوردن که الان امدن ممى یه رویاى بزرگه،ایشالا با امدنش یه شوکى به تیم وارد بشه و ٩،٨ امتیاز لازم رو بگیریم،بعدش هم خدا بزرگه، شرم بر همه مسببین وضعیت فعلى و به امید روزى که سایه نحسشون از روى ملوان عزیزمون به درک واصل بشه،ایران ملوان

پاسخ

SARI

۱۹ اسفند ۱۳۹۴

***اولین باراست که با سکانداری ممی احمد زاده خوشحالم..***کاری به اشتباهات بزرگ وهمگانی این آقایان نداریم . که همه بماند به آینده
ا

ولی امروز به یک چیز فکر ی کنیم. ……ملوان ……..
حفظ این نام در لیگ برتر سربلندی همه ماست .حتی یکایک بازیکنان.بومی وغیر بومی .
چون در این استان واین شهر واین باشگاه دو چیز همیشه پا برجاست
عشق بین هوادار وبازیکن .
تنها چیزی که برای شان مهم است .نام ملوان وداشتن اسطوره وبازیکنانی در تیم ملی کشورشان.
حال فرقی ندارد این بازیکن بومی باشد ویا غیر بومی . یک چیز برای شان مهم است نام ملوان همراه اش باشد….بس
برای همین است.که
هر وقت .هواداران وبازیکنان ملوان با همدیگر دست اتحاد دادن وپشت همدیگر شدند هر احدافی داشتند به احداف شان رسیدند وهر باشگاهی را تصمیم گرفتند از پا بیندازند .به آسانی از پا انداختند
بخاطر همین است که همه باشگاه های داخلی کشورمان فصلی نشده که از نام ملوان حراس نداشته باشند .چه در فصل های که ملوان چیزی در چنته نداشت.
وهمچنین بخاطر همین است که همیشه خریدار وطرفدار داشت.

واز همه مهمتر فصلی نشده که تیم ملی کشور ما اسطورهای از باشگاه ملوان نداشته باشه. .
حتی فصلی که ملوان در لبه پرتگاه قرار داشت.
ولی ای کاش .ای آقایان زودتر از خواب غفلت بیدار می شدند.
آری همانطور که گفتم .هروقت اتحاد بین بازیکنان وهواداران ایجاد شود .
ملوان همان ملوان انزلی است .همان قوی سپید خزری است.
حال کاری به چه گذشت وچه شد وچه…نداریم.
فقط به این چند بازی باید توجه نمائیم وبقاء ملوان .برای پست ومقام ها هم بعدا باید فکری نمود.
ممی احمد زاده با آمدنش چند امتیاز اورد ..
۱-برتری ممی از استیلی .ودیگر اینکه ممی به هر باشگاهی قدم گذاشت چند بازی اول او همیشه با برد همراه بوده. که این چند برد برای این ملوان یعنی همه چیزخواهد بود.
۲-نجات ملوان ازمرگ حتمی .ملوانی که می توانست برای صدر جدول بجنگد نه برای بقاء.ای کاش همین حرکت زودتر انجام می شد.
۳- برگ برد وموقیت موفقیت بچه ها. . عجله نکردن وسراسیمه به سمت دروازه حریف نرفتن وبا فکر آسوده وبا اعتماد به نفس وهمچنین با نقشه وترفند ۹۰ ال ۹۵ دقیقه را دنبال نمایند.
۴٫- از فقط اضافه بین دو نیمه استفاده کامل را ببرند . وتا جائی که می توانند اطلاعات مفید را رد وبدل نمایند .
۵- از بازیکنان دفاع خواهش می کنیم .از حفظ توپ در منطقه ۱۸ قدم خوداری نمایند .فقط با یک ضرب حساب شده واصولی توپ را از منطقه دروازه دور نمایند. ومن تو من را کاملا پیاده نمایند ونگذارد بازیکن حریف در منطقه ما آزاد باشد.
۶- ۹۰ الی ۹۵ دقیقه را کاملا هماهنگ وپابه پای همدیگر تلاش نمایند .بسیاری ازاشتباهات گذشته بیشتر بخاطر ناهماهنگی بچه ها می باشد زیرا عدها ی دوندگی وعده ای منتظر هستند تا نوبت شان فرا رسد دنبال توپ ویا تلاش نمایند.
۷-بازی بدون توپ را الویت کارشان قرار دهند . وجاه گیری های مناسب ویا خودشان را در جاها های قرار دهند تا بتواند کار را برای همبازی خودشان آسانتر نمایند .وتوپ سالمی بین شان رد وبدل شود.زیرا بچه بیشتر تلاش می کنند با توپ بیشتر حرکت وتلاش کنند. هرچه در ردو بدل کردن توپ وپاسکاری کمتر اشتباه نمایند بهتر نتیجه خواهند گرفت وبازی زیبا تری را انجام خواهند داد.

۸- تاجائی که انتظار می رود یک توپ داخل دروازه حریف شود .تلاش شان را بکنند . زود کوتاه نیاند ونا امید نشوندزیرا هر لحظه حریف می تواند کوچترین اشتباه را انجام دهد وتوپ وارد دروازه شود.
همانند بعضی از اشتباهات گذشته ماها.ودیگر باشگاه های حریف. پس هر اشتباها کوچک می تواند به نفع هر دو طرف باشد . وبرد با کسی است که تیز وتند وباهوش تر از دیگری باشد.
۹- خواهش می کنیم فقط به گرفتن خطا فکر نکنند وزیاد با داور بحث ودرگیر نشوند .با زبانبازی وتیز هوشی مخ داور را بکار گیرند.
از پژمان ومازیار وبعضی از بچه ها خواهش می کنیم در بسیاری از مواقع خودشان را کنترل نمایند .زیرا هرچقدر عصبانی وبه خودشان فشار وارد نمایند .تمرکز شان را از دست می دهند. وقدرت وتوانشان را برای کل بازی حفظ نمایند .زیرا با فشار آوردن زیادبه خود .باعث خواهیم شد .
بقیه زمان را درست تمرکز نداشته باشیم.
۱۰-همدلی-گذشت . وموقعیت برای همدیگر ایجاد نمودن تا فرد وبازیکنی که خاطر جمع است از موقعیت ها بدرستی استفاده نماید. حال فرقی ندارد دفاع باشد ویا فوروارد.واز همه مهمتر از بچه ها خواهش می کنیم .از زدن شوت هراس نداشته باشند .در بعضی مواقع که طمینان کامل دارند شوتهای حساب شده واصولی توپ راه راهی دروازه حریف نمایند .
زیرا در بسیاری از بازی های بسته ضربات شوت دفاع های حریف را مترساند وبسیاری از دفاع ها بخاطر ترس .پشت می نمایند .که می توان در اینگونه مواقع از این ترس بدرستی استفاده نمود وبه آسانی توپ را وارد دروازه حریف وارد نمود.
خلاصه نمایم اگر اندکی آرام وآسوده باشیم .می توانیم برنده بازی خود ماها باشیم.

پاسخ