یک نیم فصل کابوس وار را داشتم ولی هرچقدر به پایان آن نزدیک می شود، شرایط روحی روانی ام بهتر می شود و راحت تر می توانم تمرکز خود را روی تمرینات بگذارم.

وی افزود: واقعا تیم ملوان انسجام خاصی دارد و از این رفاقت بچه ها لذت می برم. کادر مدیریتی و فنی قوی داریم و بازیکنانی هم که در تیم هستند واقعا با غیرت بازی و تمرین می کنند. امسال می تواند برای ملوان سال رویایی باشد چون رفاقت در این تیم حرف اول را می زند و با تدابیری که مسئولین اندیشیدند، همه روی مسائل فنی تمرکز دارند.

مدافع ملوان انزلی تصریح کرد: نمی دانم در نیم فصل دوم می توانم به ترکیب اصلی ملوان برسم یا نه ولی این نظر مربی است. من توریست نیستم و برای فوتبال بازی کردن به انزلی آمدم و تمام تلاشم را می کنم تا به تیم ملوان کمک کنم.

حسینی گفت: سال اولی که به ذوب آهن رفتم و تیم آسیایی شد، می بینم که ملوان از آن تیم ذوب آهن پتانسیل به مراتب بالاتری برای آسیایی شدن دارد. در این چند وقت اخیر واقعا از احمدزاده چیزهایی دیدم که می گویم او جزو ۳، ۴ مربی تاپ ایران است. در این مدت کم چیزهای زیادی از او یاد گرفتم.

وی تاکید کرد: تیم ما برای آسیایی شدن چیزی کم ندارد. الان بازیکنان قدیمی این تیم نیز برگشته اند و ملوان شخصیت پیدا کرده است. ما برای آسیایی شده تمام تلاش خود را می کنیم.

مدافع ملوان افزود: در تیم با پژمان، اولادی، زارع، بادامکی و رافخایی رفیقم. بیشتر رابطه ام با بزرگترهای تیم است. احساس غربت هم نمی کنم. بالاخره اول این که شغل ما این است و دوم این که مردم انزلی واقعا میهمان نوازند. چیزی که خیلی برایم جالب بود، همه شهر ملوان را دوست دارند و روحیه مردم شهر فوتبالی است. در چنین شهری آدم احساس غربت نمی کند. جالب این که هر کدامشان یک کارشناس هستند و فوتبال را می فهمند. به نظرم شهر انزلی با فوتبال زنده است.

منبع: پارس

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

mory-best

۹ آذر ۱۳۹۱

انشاله بتونی تو ترکیب اصلی بازی کنی . توی ملوان باند وجود نداره و اگر شایسته باشی حتما فیکس میشی .

پاسخ