DSC_0302

محمد احمدزاده سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: هم سایپا و هم ملوان شأن‌شان بالاتر از رتبه‌ای است که اکنون دارند.

محمد احمد‌زاده پس از تساوی ۲ بر ۲ برابر سایپا در نشست خبری اظهار داشت: بازی خوبی انجام شد. دو بار از حریف عقب افتادیم و توانستیم آن را جبران کنیم. برای گرفتن هر ۳ امتیاز تلاش کردیم اما در نهایت امتیاز‌ها تقسیم شد. بازی با کیفیتی هم به نمایش گذاشتیم.

وی گفت: هر دو تیم در یک سوم هجومی زمین حریف بودند و تماشاگران هم بازی خوبی تماشا کردند. به تماشاگران خودمان هم خسته‌ نباشید می‌گویم.

احمدزاده درباره حضور بازیکن جوانی مثل آرمان رمضانی در میدان گفت: او بازیکن تأثیرگذاری است، اگر چه کمی استرس داشت اما با او صحبت کردیم و ملوان نشان داد که در آینده‌ای نزدیک نیز مثل الان بازیکنان خوبی به فوتبال معرفی خواهد کرد.

وی در مورد اینکه چرا تیم ملوان در نیم فصل دوم خوب نتیجه نگرفته است، گفت: ما در نیم فصل دوم بداقبال بودیم و نتوانستیم نتایج لازم را کسب کنیم. در همین دیدار با سایپا نیز بازی خوبی انجام دادیم و در بازی‌های آینده تلاش می‌کنیم خودمان را به رده‌های بالاتر جدول برسانیم. هم سایپا و هم ملوان شأن‌شان بالاتر از رتبه‌ای است که اکنون دارند.

وی در مورد اینکه جلال رافخایی بعد از گل‌زنی پیراهنش را درآورد و کارت گرفت، آیا این بازیکن را جریمه نمی‌کنید گفت: باید پاداشی بدهیم تا بازیکن را جریمه کنیم. وقتی به بازیکن پاداش نمی‌دهیم نباید جریمه‌ای هم باشد.

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

carisma

۱۹ اسفند ۱۳۹۱

هوگو جون همیشه منتظر بود !!!
در carismaaa.com بخوانید !

پاسخ