Mami Gheysar

به گزارش انزلی کلاب به نقل از خبرگزاری مهر: سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی عصر جمعه از سمت خود استعفا داد.

به گزارش خبرنگار مهر، ” محمد احمدزاده “در حاشیه دیدار تیم های ملوان و فولاد خوزستان در انزلی گفت: تیم ملوان  امروز خوب بازی کرد ولی لیگ نشان داد هر تیمی که زیبا بازی کند، به نتیجه نمی رسد.

وی افزود: ملوان نیمه دوم به طور کامل مسلط بر بازی بود و صحنه های خوبی به وجود آورد.

سرمربی تیم ملوان ضمن تبریک به فرکی گفت: شاید خودش فکر نمی کرد یک امتیاز را بگیرد.

وی با بیان اینکه پتانسیل ملوان بیش از این است، افزود: غیر از عملکرد مدیرعامل باشگاه که با تمام توان زحمت می کشد، در تیم داری مشکل داشتیم.

احمد زاده تصریح کرد: حق بچه ها به موقع داده نشد ، خود من هم ایراد داشتم و این یک امتیاز، با باخت هیچ فرقی نداشت.

ملوان بندر انزلی عصر جمعه ۲۷ بهمن ماه در زمین خود برابر فولاد خوزستان به نتیجه مساوی دو بر دو دست یافت.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۲۷ بهمن ۱۳۹۱

سرمربی فولاد خوزستان گفت، در دیدار با ملوان بندر انزلی به هدفش رسیده است.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حسین فرکی در نشست خبری پس از بازی تیمش برابر ملوان درباره این دیدار گفت: ما صرفا برای کسب یک امتیاز به انزلی آمده بودیم و البته فضایی که تماشاگران ملوان که با تشویق تیمشان از دقیقه یک برای ما ایجاد کردند هم کار را برای ما سخت کرده بود. البته ملوان هم بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشت.
وی ادامه داد: گل ثانیه آخر تیم ما که موجب کسب یک امتیاز از این دیدار شد، با هدفگذاری ما منطبق بود، چرا که ما از دو بازی چهار امتیاز می‌خواستیم و از این بابت خوشحالم. در این دیدار فرصت‌های خوبی به دست آمد و بازی زیبایی به نمایش گذاشته شد که به نظرم تماشاگران نباید از دیدن این دیدار پشیمان بوده باشند، ولی شاید از نتیجه‌ تماشاگران ملوان آن هم به خاطر عوض شدن نتیجه‌ در آخرین ثانیه‌ها راضی نباشند.
سرمربی فولاد در ادامه افزود: پتانسیل تیم ما بسیار بالاست، ولی اگر دقت می کردید متوجه می شدید که من از دقیقه سی‌ام با دو ، سه بازیکن مصدوم در طول بازی طرف بودم که بسیار کار ما را سخت کرده بود و من تمام تمرکزم را بر روی این گذاشته بودم که چگونه تا دقیقه ۹۰ کار را ادامه دهیم. این کار ساده‌ای نبود. از سویی در انزلی بازی کردن و عقب بودن با نتیجه‌ دو بر یک کار را برای ما سخت‌تر می‌کرد. با این حال بازیکنان ما اجازه ندادند و من فکر می‌کنم که مزد بازی بد ما گرفتن همین تک امتیاز بود.
فرکی درباره رفتار زشت علیرضا سلیمی دروازه‌بان تیمش با هواداران ملوان گفت: من این مساله را پیگیری می‌کنم و تذکر و اخطار لازم را به دروازه‌بانمان داده‌ام. من از طرف مجموعه فولاد از این بابت متاسفم و عذرخواهی می‌کنم. باید مسایل فرهنگی را بیشتر انجام دهیم و من قول می‌دهم با دیدن فیلم این بازی تصمیمی با نظر کمیته‌ انضباطی باشگاه در خصوص وی بگیریم.

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۲۷ بهمن ۱۳۹۱

به نظر من ملوان مشکل روحی داره و این بازی تنها مستحق برد بود و بس …

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۲۷ بهمن ۱۳۹۱

احمد‌زاده: کمکی نکردم و از ملوان می‌روم

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: از داوران می‌خواهم با اشتباهات سهوی خود با زندگی ورزشی افراد بازی نکنند.

به گزارش فارس، محمد احمد‌زاده پس از تساوی ۲ بر ۲ برابر فولاد خوزستان در نشست خبری اظهار داشت: خوب بازی کردیم حداقل من بازی را اینطوری دیدم که بازی خوبی انجام دادیم اما لیگ نشان داد که به بازی زیبا نیازی ندارد. تیم برنده لزوما زیبا بازی نمی‌کند و به بازی زیبا امتیاز نمی‌دهند. در نیمه دوم کاملا مسلط بر بازی بودیم و توپ و میدان را در اختیار داشتیم. با موقعیت‌هایی هم که ایجاد کردیم تماشاگران را به وجد آوردیم.

وی ادامه داد: این همه چیز فوتبال نیست به فرکی هم به خاطر این یک امتیاز تبریک می‌گویم. خودش هم می‌داند که تیم آنها نباید امتیاز می‌گرفت. فولاد چیزی برای گفتن نداشت اما احساسی بازی کردن ما در دقایق پایانی و اشتباه داوری باعث شد که این بازی مساوی شود. نمی‌دانم باید به چه کسی تبریک بگویم اما من به تشکیلات فولاد تبریک می‌گویم.

سرمربی ملوان با اشاره به اشتباهات داوری در این مسابقه گفت: یک پنالتی مسلم ما دیده نشد آرش افشین مهاجم فولاد هم باید از زمین اخراج می‌شد. فرکی زرنگی کرد و وقتی دید داور حاضر نیست افشین را اخراج کند خودش این کار را کرد. گل فولاد روی اوت دستی به وجود آمد که به سود ما بود. همه تیم‌ها می‌گویند ما از داوری ضربه زیادی خورده‌ایم. من هم می‌گویم ملوان از داوری زیاد ضربه خورده است. کمک داور اول امروز اشتباهات زیادی مرتکب شد و در تصمیم‌گیری‌ها تعادل نداشت و جو مسابقه بر او حاکم بود.

احمد‌زاده تصریح کرد: برای مسجل است که اشتباهات داوران عمدی نیست و آنها عمدی در اشتباهاتشان ندارند اما به دلیل آنکه توانایی‌هایشان پایین است خوب قضاوت نمی‌کنند بهتر است داوران توان روحی خود را بالا ببرند که من چنین چیزی را در تیم داوری ندیدم. ما از داوری کم ضربه نخوردیم. به داوران توصیه می‌کنم با اشتباهاتشان با زندگی ورزشی دیگران بازی نکنند که متاسفانه چنین کاری انجام می‌شود.

احمد‌زاده با اشاره به اعتراض برخی مربیان به داوری گفت: اتفاقا آنهایی که نسبت به داوری ساکت هستند کارشان را انجام می‌دهند و آنهایی که اعتراض می‌کنند ضربه می‌خورند کار برای ما مربیان راحت نیست. به همین دلیل من هم پستم را به کس دیگری می‌سپارم و دیگر حاضر نیستم در ملوان به کارم ادامه دهم. امیدوارم شخص دیگری که توانایی بیشتری دارد در ملوان موفق شود. این تیم پتانسیل بالایی دارد.

سرمربی ملوان با اشاره به مشکلات این تیم عنوان کرد: در بخش تیم‌داری خودمان به خودمان ضربه زدیم زیرا تعهدات باشگاه نسبت به بازیکنان عملی نشد و هنوز هم انجام نشده است. این ضربه را خودمان به خودمان زدیم. در بخش داوری هم ناخواسته ضربه خوردیم و بخشی هم خودمان ایراد داشتیم که در نهایت به اینجا رسیدیم. یک امتیاز بازی با فولاد یک باخت مسلم است. به خاطر همین است که می‌گویم می‌روم. من در نیم‌فصل دوم نتوانستم کمکی به تیم بکنم و از همه تشکر می‌کنم. مخصوصا بازیکنانی که در میدان حضور داشتند از دورود‌گر مدیرعامل باشگاه و همه مردم انزلی که تیم را یاری کردند. ملوان باید فرد لایق‌تری داشته باشد و برایش آرزوی موفقیت می‌کنم.

پاسخ

carisma

۲۷ بهمن ۱۳۹۱

ایران ملوان
ملوان دوست داریم

پاسخ