17223-1[1]

 

سرمربی تیم ملوان انزلی گفت: سپاهان باید بداند که بازی مقابل ملوان بازی آسانی نخواهد بود.

محمد احمدزاده در نشست خبری پیش از مسابقه مقابل سپاهان اظهار داشت: قبل از هر چیز سال نو را تبریک می گویم. بازی با سپاهان برای هر تیمی سخت است. ما این مساله را درک کرده ایم. البته سپاهان هم باید بداند که بازی مقابل ملوان بازی آسانی نخواهد بود.

وی ادامه داد: سپاهانی ها باید با برنامه ریزی مناسب مقابل ما ظاهر شوند. همچنین ما هم باید با تمرکز کافی ارائه کننده یک بازی خوب باشیم.

سرمربی ملوان درباره شرایط سپاهان در جدول خاطرنشان کرد: با توجه به این که سپاهان شرایط خوبی ندارد، ولی این تیم تشکیلات و مهره های گذشته خود را دارد و نباید از این تیم غفلت کنیم. زیرا غفلت در این مسابقه می تواند نتایج جبران ناپذیری برای ما داشته باشد. در هر حال امیدوارم بازی خوب و تماشاگرپسندی به نمایش گذاشته و با دست پر از اصفهان بازگردیم.

احمدزاده در ارتباط با تمریناتی که ملوان در کنار دریا برگزار کرد، گفت: در بازی با استقلال خوزستان و سایر بازی های خود کم و کاستی هایی را در دفاع، حمله و آمادگی جسمانی خود حس کردیم. به همین خاطر تلاش کردیم که شرایط آمادگی جسمانی بازیکنان را بالا ببریم. تمرین در کنار دریا تنها فشار فیزیکی به بچه ها وارد نکرد بلکه نفرات ما از نظر انگیزه و شادابی در شرایط خوبی قرار گرفتند.

وی  در ارتباط با انگیزه خود برای آمدن به تیمی که قعرنشین است تصریح کرد: شما اشتباه نمی کنید. ملوان تیمی بود که تمام گذشته و آینده من است. هر کس چنین تفکری داشته باشد می خواهد بیاید و به تیم خود کمک کند. خواست باشگاه این بود که من مربی تیم باشد و من با علم و آگاهی پذیرفتم که این مساله را تجربه کنم. ملوان شناسنامه انزلی است و اگر کسی می تواند کمکی کند باید پا پیش بگذارد اما من . قول هایی به بازیکنان داده شده است.

وی در ارتباط با محرومان تیم خود گفت: آبشک مصدوم است و او را به اصفهان نیاورده ایم. اماشرایط سایرین خوب است زیرا ما گروه پزشکی خوبی به همراه داریم.

احمدزاده در خاتمه درباره جایگاه ملوان در لیگ کنونی و خطر سقوط تیم اذعان داشت: شرایط تیم ها در پایین جدول نزدیک به هم است اما تنها این مساله در مورد ملوان مورد توجه قرار می گیرد. در حال حاضر در بین بچه ها ایجاد انگیزه، شرایط مناسبی فراهم کرده است. این مساله به انسجام تیمی بازمی گردد که در اختیار من است و همچنین کمک های مجموعه ای که از تیم حمایت می کند. قول می دهم که شرایط به مرور بهتر شود. شخصیت ملوان این نیست که در چنین جایگاهی قرار گیرد/ کاپ

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

علیرضا اسدی

۱۱ فروردین ۱۳۹۵

ملوان همیشه مقابل تیم های قوی با قدرت بازی میکند

پاسخ