DSC_7689[1]

محمد احمدزاده در نشست خبری پیش از مسابقه مقابل فولاد اظهار داشت: مسابقات دو تیم همواره رقابتی زیبا و تماشایی از آب درآمده است. شرایط دو تیم تا حدودی نزدیک به هم است و برد در این مسابقه می تواند به تیم کمک کند. امیدوارم توانایی انجام یک بازی زیبا و تماشاگرپسند را داشته باشیم. شرایطمان شرایط خوبی است و باید حواس خود را به خوبی جمع کنیم.

وی افزود: همیشه مشکل مالی، مشکل اساسی ملوان بوده است. الان هم دنیامالی به تنهایی بار مشکلات را به دوش گرفته است. با این شرایط وی کار بزرگی را انجام داده است. شاید هر تیم دیگری جای ملوان بود، خیلی زودتر راهی مسیری می شد که امثال سپیدرود رشت، ابومسلم و برق شیراز به آن رفتند.

سرمربی ملوان گفت: فولاد و ملوان دوست دارند یک بازی زیبا و رو به جلو انجام دهند. ما دوست داریم هر بازی شرایطمان بهتر از قبل شود.

وی در این باره که چرا ملوان هر ساله در رتبه های پایین جای دارد؛ اذعان داشت: حواس خود را باید جمع کنیم تا سرنوشت ما به روزهای آخر کشیده نشود. ملوان نیاز به ثبات دارد. با تمام سختی هایی که در راه رییس هیات مدیره بوده، به نظر من کار بزرگی انجام داده است. به هر حال با کمک هواداران تیم حفظ شده است و در حفط ملوان کار بزرگی انجام داده است.

احمدزاده در خاتمه در رابطه با غایبان بازی فردا خاطرنشان کرد: پورقاز، کنعانی و زارع بازیکنان محروم تیم هستند و در بازی با فولاد باید از نفرات جایگزینی استفاده کنیم که جای خالی آن ها را در دفاع و مرکز زمین پر کنیم./ کاپ

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *