2

سرمربی ملوان بندرانزلی به شدت از حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال انتقاد کرد.

محمد احمدزاده پس از شکست یک بر صفر تیمش برابر صبا در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال، نسبت به حکم کمیته انضباطی که علیه وی صادر شده است، واکنش نشان داد و به شدت از این کمیته انتقاد کرد.

به گزارش انزلی کلاب به نقل از خبرنگار ایسنا (مهران دیده بان)، سرمربی ملوان با بیان این که حکم کمیته انضباطی را به هیچ وجه قبول ندارد، گفت: مگر می‌شود چنین حکمی را قبول کرد؟ در بازی با پرسپولیس در جام حذفی ۹۰ دقیقه به من و تیمم و به ویژه مازیار زارع فحاشی شد، آن وقت من باید از پرسپولیس عذرخواهی کنم؟ به نظر من مشکل فوتبال ایران همین احکامی است که به ضرر تیم‌های شهرستانی صادر می‌شود.

احمدزاده افزود: اصلا چنین چیزی قابل قبول نیست که بازیکنان ملوان مورد بدترین فحاشی‌ها قرار بگیرند و آن وقت کمیته انضباطی ما را مجبور کند که معذرت خواهی کنیم. پرسپولیسی‌ها باید از ما معذرت خواهی کنند نه ما از آنها! باشگاه پرسپولیس باید از ما و به ویژه مازیار زارع عذرخواهی کند چون همه ایران دیدند که در آن بازی چقدر زیاد و چقدر زشت به او فحاشی شد.

سرمربی ملوان ادامه داد: سوال من این است که چرا کسی از پرسپولیسی‌ها نمی‌خواهد که به خاطر رفتار زشت تماشاگرانشان عذرخواهی کنند؟ آقای کفاشیان! آیا این حکم، به واقع نشانی از عدالت است؟ من واقعا این حکم و جریمه تعیین شده را قبول ندارم.

محمد احمدزاده پیش از دیدار تیمش برابر پرسپولیس در جام حذفی، مصاحبه‌ای انجام داده و گفته بود که امیدوار است دیدار دو تیم ۱۱ به ۱۱ برگزار شود. این حرف سرمربی ملوان باعث اعتراض مسئولان کادر فنی و مدیریتی سرخ‌پوشان شد و از احمدزاده شکایت کردند. در نهایت، کمیته انضباطی احمدزاده را به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی و عذرخواهی رسمی از باشگاه پرسپولیس محکوم کرد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۱۷ دی ۱۳۹۱

کمیته انظباتی باید خجالت بکشه. آقای حسن زاده استعفا لطفا بهمراه عذر خواهی کتبی به جامعه فوتبال .

پاسخ

۱۷ دی ۱۳۹۱

شاهین عزیز کمیته های سرکوبگر فدراسیون فوتبال که یکی دو تا نیست / این ها نقش دستما ل را بازی می کنند بعد از مصرف دور انداخته می شوند باز یکی دیگر جایگرین اولی خواهد شد بنابراین از دستما ل که نمی توان بابت تمیز کردن فین فدراسیون نشین ها خواست که خجالت بکشد اینان به موارد تعریف شده از قبل مشغولند! حالا با اسامی مختلف و عملکرد متفاوت .

پاسخ