8189_700

مدیر کمیته امداد بندرانزلی از اجرای ۱۰ مورد طرح اشتغال در بندرانزلی در ۴ ماهه نخست سالجاری خبر داد.

حسن کاوش اظهار کرد:در چهارماهه اول امسال ۱۰ مورد وام اشتغال به مبلغ ۸۴۵ میلیون ریال به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان جهت اجرایی کردن طرح اشتغال پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه در این مدت ۲۰ مورد حرفه آموزی دانش‌آموزان دبیرستانی تحت حمایت نیز انجام شده است، افزود: ۹۵ نفر از دانش آموزان نیز با شرکت در کلاس‌های کانون‌های تابستانی از آموزش‌های این کلاس‌ها بهره‌مند می‌شوند.

کاوش با اشاره به اهمیت مقوله مسکن مددجویان تصریح کرد: ۱۳ واحد مسکن برای مددجویان بندرانزلی در حال احداث است و در ۴ ماهه امسال هم برای تعمیرات ۱۰ واحد مسکونی مددجویان شهرستان هم مبلغ ۲۱۰ میلیون ریال هزینه شده است.

مدیر کمیته امداد بندرانزلی از اعزام ۲۰ نفر از زنان سرپرست خانوار ،دانشجویان ودانش آموزان به اردوی زیارتی حج الفقراء خبر داد و گفت: ۶۲۰ نفر هم از برنامه های آموزش بزرگسالان (زنان سرپرست خانوار ، جوانان درشرف ازدواج، زوج های جوان، مشمولین خودکفایی، خانواده‌های ساکن مناطق ویژه اجتماعی و…. بهره مند شده اند.

کاوش خاطرنشان کرد: در ۴ ماهه سالجاری به ۶۳۲ نفر از مددجویان بندرانزلی خدمات مشاوره ایی شامل مشاوره وراهنمایی فردی وگروهی ، ارجاعیات کلینیکی ، حرفه آموزی ، نوعروسان ، دختران درآستانه ازدواج و…. با مبلغ ۵ میلیون و ۷۶۷ هزار ریال ارائه شده است.

مددجویان در طول سال هم از برنامه های آموزشی کمیته امداد بهره مند می شوند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

دکتر هوشیار فرد

۶ مرداد ۱۳۹۵

با سلام و احترام و خداقوت به پرسنل پرتلاش کمیته امداد انزلی

انشائ ا… انتظار می رود که طرح های بیشتری در زمینه اشتغال از قبیل طرح های کارانگیزی، توان افزایی، خودکفائی و در بخش های کشاورزی، دامپروری، صنایع دستی و خدمات از محل اعتبارات امدادی وتسهیلات بانکی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد برنامه ریزی شود.ضمناً بنظر بنده یهره مندی مددجویان از آموزش های فنی و حرفه ای سازمان های متولی می تواند در اولویت برنامه توانمند سازی مددجویان قرار گیرد تا جامعه هدف بتواند به انجام فعالیت در رشته شغلی مورد علاقه خود بپردازد.

پاسخ