قهرمان اسبق کاراته آسیا وجهان با اشاره به اینکه شهرستان بندر انزلی قهرمانان مطرحی در رشته های مختلف دارد، گفت: مالکان ملوان باید به جای هدیه دادن به فوتبالیست های مطرح و ثروتمند به فکر قهرمانان این خطه باشند.

وی درگفت وگو با ایرنا اظهار داشت: ˈجاسم ویشگاهیˈ پس از خداحافظی از دنیای قهرمانی با صادق درودگر مدیرعامل ملوان صحبت کرد تا بتواند در سال جاری در لیگ کاراته با نام تیمی از انزلی شرکت کند.

وی افزود: بارها پیشنهاد باشگاه های مختلف را به امید اینکه ملوان در لیگ کاراته حضور می یابد نپذیرفتیم تا برای شهرخودم مبارزه کنیم و مسوولان باشگاه ملوان نیز اعلام کرده بودند که امسال در لیگ خواهند بود اما درآخرین لحظات همه چیر تغییر کرد.

اجدادی اظهارداشت:به همین دلیل درآخرین ساعات نقل وانتقالات با تیم تبریز قراردادی امضا کردم که از اعلام رقم ان خجالت می کشم.

وی زمانی که با اصرار خبرنگار ایرنا برای اعلام رقم قراردادش مواجه شد، عنوان کرد: قراردادم ۶ میلیون تومان است که هزینه رفت و آمد هم نمی شود. درحالی که می توانستم با تیم های دیگر حداقل ۱۵ میلیون تومان قرارداد ببندم، به دلیل اعتماد به ملوان این مشکل برایم ایجاد شد.

اجدادی با اشاره به اینکه احترام خاصی به ˈعلی کریمیˈ به عنوان قهرمانی ملی قائل است، گفت: به طوریقین وی به هدیه ای کهˈحسین هدایتیˈ می دهد، احتیاجی ندارد.انزلی قهرمانان نامداری در رشته های کاراته وقایقرانی دارد که توجهی به آنان نشده و کسی نمی داندچگونه هزینه های زندگی خود را تامین می کنند.

قهرمان اسبق آسیا گفت: باشگاه ملوان تنها نام یک باشگاه را یدک می کشد ودرواقع مسوولان آن تیم داری می کنند.ورزش تنها فوتبال نیست و امیدوارم هدایتی و همکارانش نگاهی به دیگر رشته ها هم داشته باشند.

وی افزود: نمی خواستم این صحبت ها را مطرح کنم اما زمانی که یک مجری به مدیرعامل ملوان می گوید که هدیه دادن به کریمی تنها برای خودنمایی است و وی آنرا نپذیرفت، تصمیم گرفتم تا این مسایل را مطرح کنم.

علیرضا اجدادی اظهار داشت: ملوان می تواند با هزینه ۴۰۰ میلیون تومانی درلیگ کاراته صاحب تیمی قدرتمند شوددرحالیکه این رقم به اندازه پول یک بازیکن تیم فوتبال هم نیست.

وی درپایان گفت:امیدوارم این صحبت ها به گوش هدایتی برسد وایشان بیشتربه فکر قهرمانان انزلی باشد.

منبع : ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۱۲ آذر ۱۳۹۱

به نظر من آقای اجدادی حق دارن که در این خصوص گله کنن اما نه از آقای هدایتی، ایشون تا بحال فقط در زمینه فوتبال سرمایه گذاری کردن و به قهرمانان مسابقات المپیک هدیه دادن که متاسفانه کاراته رشته المپیکی نیست. البته منم امیدوارم که با توجه به پتانسیل بالای شهر انزلی در رشته های مختلف ورزشی غول ورزش انزلی دوباره بیدار بشه شهری که به تنهای به اندازه چندین استان قهرمان داره .

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۱۲ آذر ۱۳۹۱

ضمن اینکه مطمئنا در آینده نزدیک ارزش سرمایه گذاری آقای هدایتی در فوتبال انزلی و خدمتی که ایشون با این سرمایه گذاری در حق فوتبال ایران کردن حتما بیشتر مشهود خواهد شد.

پاسخ

۱۲ آذر ۱۳۹۱

متاسفانه تو ایران فقط به فکره فوتبال هستن ، حالا خوبه که اینهمه خرج میکنن واسه فوتبال بازم به جائی نمیرسن .

پاسخ