25cb1b25-b5a6-4b60-8641-3719e9373866_20140909_095551

مدیریت تغییر اگر چه بحث روز حوزه مدیریت است اما قدم گذاشتن  به جاده این مسیر مستلزم شجاعت پذیرفتن ساختار شکنی و بعضا سنت شکنی در ادارات و حل بحرانها و شرایط اضطراری محیط کار می باشد و با اینکه سازمانها  را به سمت فعال نمودن پتانسیل های خود هدایت می کند، مدیریتی پرمسئولیت و پرچالش می باشد که شهردار بندرانزلی با وجود تمام مسئولیتهای خود در حوزه مدیریت عمرانی، پا در عرصه دولت الکترونیک نهاده است.

شهرداری بندرانزلی که تا قبل از این به صورت نیمه سنتی اداره می شد با هدف تسهیل در امور، سیستم اتوماسیون اداری را راه اندازی و با حمایت شخص شهردار وتشکیل واحد انفورماتیک، تشکیل تیم برای راه اندازی اتوماسیون اداری  و  شهرسازی، بازدید حضوری از پیشرفت کار، تاکید مضاعف در پیوستن به دولت الکترونیک دارد.

آقای مهندس پورشعبان با شعار «هرکجا هستم باشم آسمان مال من است» امروز ۹۳/۶/۱۷ با بازدید از دوایر شهرداری و پیگیری امور، پرسنل را در امر ترجیح اهداف «شدن» به اهداف «ماندن» یاری نمودند، باشد که به اقتدار آتی دست یابیم. / سایت پورتال شهرداری بندر انزلی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

علیرضا

علیرضا

۱۸ شهریور ۱۳۹۳

اقدام خوبی بود. با ذره بین خود یه سر هم به «واحد عمران» بزنید جناب شهردار
خبر دارید که چه اتفاقاتی در این واحد در حال افتادن است ؟
ان شا الله جلوگیری شود.

پاسخ

۱۸ شهریور ۱۳۹۳

سلام.
شوخی کردن هم حدی داره دوستان. من خواهشم از شما عزیزان اینه که با عنوان «اتوماسیون اداری» اونم تو شهرداری، مردم رو به خنده وادار نکنید.
اتوماسیییون اداررررری ……؟؟؟؟؟؟!!!!!
تا حال که نامه ها رو با کلی امضاء و استشهاد و .. به شهرداری تحویل میدادیم و صد تا مسئول امضاء میکرد و ده تا دستور میگرفت، همه هم به کار خودشن وارد بودن، یه سالی باید تو نوبت میموندیم. حالا خدا باید آخر عاقبت ما رو به خیر کنه که از مکتوبات خبری نیست. مثلا مسئول واحد رفته باشه کلاس آموزش کامپیوتر، هارد پاک بشه. ویروس بگیره. سیستم بترکه….. اونوقت تکلیف مردم چیه؟
اتوماسیون اداری برای نهادهایی به کار میره که ثبات عملکرد دارند، نه اینکه …. اتوماسیون اداری زیر ساخت میخواد …. آیا این زیر ساخت انشاء الله در مجموعه شهرداری فراهم شده؟ مردم در پی هر خبر از شما در انتظار یک نتیجه مثبت از سمت خبر دهنده هستند. بعداً بابت این خبر مسئول عملکرد مثبت آن خواهید بود…

پاسخ

پارسا

۱۸ شهریور ۱۳۹۳

سلام دوستان
آقا داداش باهات ۱۰۰ در ۱۰۰ موافقم………… داداش

پاسخ