80895244-5143597

آیین تجلیل از بازنشستگان ادارات بندرانزلی با حضور معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری بندرانزلی ، امام جمعه ، نماینده و جمعی از روسای ادارات شهرستان برگزار شد.

 به گزارش ایرنا، معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری بندرانزلی روز پنجشنبه در این مراسم گفت : بازنشستگان سرمایه های اجتماعی و گنجینه هایی از تجربه و دانش در هر سازمان محسوب می شوند.

ˈسید فخرالدین حسینی ˈ با اشاره به این که تجلیل از پیشکسوتان نشات گرفته از آموزه های دینی و اخلاقی ما است گفت: باید از دانش ، شناخت و تجربیات بازنشستگان به نحو مطلوب استفاده کنیم .

وی تصریح کرد: ارائه خدمات مناسب به مردم و رضایتمندی ارباب رجوع در طول سالیان کار ، نشاط دوران بازنشستگی ، احترام نزد مردم و عاقبت به خیری را برای بازنشستگان به همراه خواهد داشت .

حسینی با تاکید بر لزوم ارائه خدمات رفاهی به بازنشستگان ، تشکیل ستادی برای پی گیری مطالبات به حق بازنشستگان را پیشنهاد داد.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری بندرانزلی در خاتمه با اشاره به این که تلاش صادقانه بازنشستگان در سالیان خدمت همواره در اذهان جامعه باقی می ماند ، از بازنشستگان حاضر در جلسه قدردانی کرد.

امام جمعه بندرانزلی نیز در این جلسه گفت : خدمت بی منت به خلق خدا از بهترین عبادات محسوب و نزد خدا محاسبه می شود .

حجت الاسلام ˈ سید داوود موسوی ˈ با بیان این که بازنشستگان دایره المعارف ادب ، شخصیت و خدمت به مردم هستند خاطرنشان کرد : این تلاش های شما هیچگاه از یاد و خاطره ملت فراموش نخواهد شد.

وی به نیروهای جوان توصیه کرد از تجارب و دانش بازنشستگان برای موفقیت بیشتر در زندگی و کار استفاده کنند.

نماینده بندرانزلی نیز در ادامه جلسه بازنشستگان را عصاره ای از تجربه ، علم و دانش عملیاتی خواند .

ˈ حسن خسته بندˈ اظهار کرد : در کشورهای توسعه یافته از مشورت بازنشستگان و پیشکسوتان برای شناخت بهتر مسائل و حل مشکلات استفاده می شود.

وی ترویج فرهنگ تکریم بازنشستگان در جامعه را ضروری خواند و بر توجه هر چه بیشتر مدیران به این مهم تاکید کرد.

وی خاطرنشان کرد : مدیران و کارکنان ادارات باید در طول سال به طور مستمر با بازنشستگان ادارات خود جلساتی برگزار و از تجارب ارزشمند آنها به بهترین نحو ممکن در پیشبرد برنامه های اداری استفاده کنند .

خسته بند گفت: همه مسوولان و آحاد جامعه باید در برخورد با بازنشستگان نهایت ادب و اخلاق را رعایت کنند و به گونه ای عمل شود که بازنشسته احساس نکند که دیگر در اداره خود و یا سطح جامعه ارزش و منزلتی ندارد .

نماینده بندرانزلی صدور بلیت های رایگان جهت بازنشستگان برای تماشای برنامه های فرهنگی ، هنری ، ورزشی و همچنین استفاده از امکانات ورزشی و رفاهی به صورت رایگان و یا ارزان قیمت را برای آنان پیشنهاد داد.

در این مراسم از فرخ حقانگی مسئول اسبق نمایندگی خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در بندرانزلی نیز به پاس ۳۷ سال خدمت تقدیر بعمل آمد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۱۶ آبان ۱۳۹۲

سیستم بنر گذاشتن در پشت به مناسبت هر مراسم هم اصراف و هزینه برداره و هم بسیار قدیمی ، به فرمانداری پیشنهاد می کنیم که از تکنولوژی های جدیدتر و به صرفه تر استفاده بشه

پاسخ