DSC_0109

به گزارش سامانه تحلیلی خبری انزلی کلاب، صبح امروز جشن بازگشت مدال آوران انزلیچی در بازیهای آسیایی اینچئون کره جنوبی برگزار شد که در جریان این مراسم مصاحبه ای با خانم آیگون پژوهش مربی تیم کایاک بانوان داشتیم که در ادامه مطالعه خواهید نمود.

مربی تیم ملی بانوان با اشاره به اهمیت بازیهای آسیایی گفت: مسابقات آسیایی بعد از المپیک معتبر ترین مسابقات در رشته فعالیت ما است و با رقیبان قدرتمندی به رقابت پرداختیم.

وی با اشاره به کسب مدال برنز توسط یکی از شاگردانش در رشته کایاک ۲۰۰ متر تک نفره گفت: با توجه به شناختی که از حریفان داشتیم و رکوردهایی که ثبت کرده بودیم این نتایج قابل پیش بینی بود و در چهار نفره فقط صدم ثانیه کم داشتیم اما چهارم شدیم.

پژوهش با بیان اینکه برای اولین بار توانستیم در این بازیها مدال کسب کنیم، افزود: قایقرانی بانوان نسبت به گذشته پیشرفت کرده است.

سرمربی انزلیچی تیم ملی بانوان در رابطه با مردم انزلی گفت: خوشحالم که توانستیم دل آنها را شاد کنیم و برای این مراسم با شکوهی که برگزار کرده اند از آنها تشکر می کنم، و امیدوارم با دعاهایشان همچنان حامی ما باشند..

به گزارش انزلی کلاب، آیگون پژوهش در زمانی که به عنوان بازیکن در تیم ملی حضور داشت مدال برنز مسابقات غرب آسیا و آسیا میانه را کسب کرده بود.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Shahin

۱۳ مهر ۱۳۹۳

باعث افتخار انزلی هستین

پاسخ

فروغ

۱۳ مهر ۱۳۹۳

آیگون جان خسته نباشی … موفقیت شما باعث سربلندی ماست …. امیدوارم همیشه واسه انزلی افتخارآفرینی کنین

پاسخ