shora malavan

در ایام انتخابات بیانیه ای از سوی باشگاه ملوان منتشر گردید که از کاندیداهای شورای شهر دعوت بعمل آورد تا برای حمایت از باشگاه ملوان برای امضای میثاق نامه در دفتر باشگاه حضور یابند، هر چند بیانیه باشگاه از سوی سایت انزلی کلاب منتشر گردید اما به دلیل رعایت اخلاق انتخاباتی از انتشار تصاویر متعدد تبلیغاتی سر باز زدیم.

چون معتقد هستیم ملوان نباید به نردبان سیاسیون انزلی تبدیل شود، بندر انزلی شهریست ثروتمند که صاحب پر افتخارترین شهرستانی فوتبال ایران تا سال ۱۳۸۰ است که قوی سپیدش نیز وامدار و مکتبدار سومین باشگاه ورزشی تاریخ ایران یعنی گیو انزلی است که متاسفانه بدترین وضعیت را نسبت به همه باشگاههای لیگ برتری و بسیاری از باشگاههای دسته اولی داشته و طی یکی دو دهه اخیر هواداران این تیم به جز خون دل خوردن به خاطر مشکلات ملوان سهمی از این باشگاه نداشته اند و همیشه در سخت ترین شرایط ممکن هواداران این باشگاه تنهاتر از همیشه بوده اند.

بسیار خرسندیم که اکثر عزیزانی که در تصویر بالا حضور دارند به کرسی های شورای اسلامی شهر بندر انزلی تکیه خواهند زند و از طریق تریبون همه اهالی بندر انزلی به همه این عزیزان تبریک عرض میکنیم. اما قصد داریم چند کلامی را بی پرده با شما عزیزان مطرح سازیم و امیدواریم با گوش دل خریدارش باشید تا انشاا… انتخاب شما عزیزان موجب سرافرازی و موفقیت های شهر بندر انزلی نه تنها در ورزش بلکه در همه عرصه ها باشد.

مطمئنا از حافظه تاریخی هواداران پر شمار فوتبال در بندر انزلی پاک نخواهد شد که تصویب انحلال باشگاه شهرداری بندر انزلی توسط شورای شهر بندر انزلی صورت پذیرفت و هزینه های صورت گرفته نیز به پای هزینه های فرهنگی خورد، که خود شما عزیزان بر مسند تصمیم گیری اش حضور داشتید و مطمئنا نمیتوانیم فراموش کنیم که یکی از افرادی که پای این میثاق نامه را نیز امضاء کرده است و امروز در شورای شهر انزلی نیز حضور دارد فردی است که اجازه عکاسی و تصویر برداری از بازیهای تیم فوتبال بانوان ملوان را از خبرنگار انزلی کلاب صلب مینمود و دلیلش را درخواست مرکز استان عنوان میکرد.

که نتیجه ی این رفتارها برگزاری جشن نایب قهرمانی بانوان ملوان به صورتی غریبانه و ناشایست بود و هرگز برخورد بد عده ای را که پس از اتمام دیدار پایانی و در زمان جشن نایب قهرمانی با برخوردی زننده تیم نایب قهرمان لیگ را از زمین مسابقه بیرون کردند تا به بازی بپردازند فراموش نخواهیم کرد که اگر همین تیم بانوان ملوان در مرکز استان قرار داشت شرایطش به مراتب متفاوت بود و این چنین اشک هدیه و حاصل زحمات یکسال این شیرزنان ورزشکار انزلی نبود.

جالب اینجاست که این برخوردهای افراطی موجب تعجب نماینده فدراسیون فوتبال بانوان نیز شده بود که اسنادش و مصاحبه اش در سایت انزلی کلاب موجود است. او این اقدامات را نه تصمیمات فدراسیون فوتبال بلکه به مسئولین شهرستان و استان وابسته میدانست. تمام اینها در حالی بود که در همه شهر ها از همه بازیها فیلم و تصویر برداری کامل صورت میپذیرفت و این به درخواست خود فدراسیون فوتبال بانوان بود اما در بندر انزلی حضور بی چشمداشت بانوان خبرنگار بندر انزلی با برخوردهایی از این دست  روبرو بود و همزمان در سایر استانها عکاسان و خبرنگاران مرد به زمین مسابقه اعزام میشدند.

ما قصد نداریم به گذشته چشم بدوزیم، اتفاقا نگاه ما به آینده است به آینده ای که انشاا… این توفیق خدمت که به رای اعتماد مردم انزلی به شما  صورت پذیرفته به پاسداری از خون ۴۰۸ شهید این دیار و شهروندانی که به شما عزیزان اعتماد کرده اند بپردازید و نماینده ای شایسته برای اهالی مظلوم این شهر باشید.

هر چند در زمان برگزاری انتخابات از انتشار تصاویر تبلیغاتی شما عزیزان خودداری کردیم اما امروز با افتخار این تصاویر را منتشر خواهیم ساخت زیرا زمان تعهد به شعارهای تبلیغاتی است. انشاا… شورای شهر چهارم انزلی به شورای شهر نمونه کشوری بدل شود و اگر هدف خدمت باشد ما نیز با تمام توان از آن حمایت خواهیم کرد.

اگر هوای ملوان را دارید، آستین همت بالا بزنید که ما نیز کمر همت بسته ایم برای داشتن شهری آباد … 

malavan-shora12

malavan-shora11

malavan-shora10

malavan-shora9

malavan-shora4

malavan-shora5

malavan-shora6

malavan-shora7

malavan-shora8

malavan-shora3

malavan-shora2

malavan-shora1

malavan-shora14

malavan-shora13

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

همشهری

۲۷ خرداد ۱۳۹۲

امیدوارم دوستانیکه …. به شورای شهر راه یافتند، جوانمردانه از ورزش شهر بالاخص ملوان دفاع کنند. خیلی از کاندیداها بنا به دلایلی از رفتن به باشگاه ملوان و امضاء این میثاق نامه سرباز زدند، ولی قلبشان از این آقایان بیشتر برای ملوان می تپد، کسانی گوشه پیراهن ملوان را گرفته اند در این عکسها که حتی چهارتا از بازیکنان ملوان رو نمی شناسند، شاید هم تا الان استادیوم هم نیامده باشند ولی خوب از این موقعیت سوء استفاده کردند.متاسفم برای ……………………………

پاسخ

بی نام

۲۷ خرداد ۱۳۹۲

… (خودتان پر کنید)

پاسخ

یک شهروند

۲۷ خرداد ۱۳۹۲

آقای بدیعی فر کوچه ی مسجد جامع یادتان هست ؟؟؟؟

پاسخ

alireza

۲۷ خرداد ۱۳۹۲

این آقایون حالا که به خستشون رسیدن دگه ملوان رو نمیشناسن میرن ۴ سال دیگه پیداشون میشه میرن به …..هاشون میرسن
بعضی ها تو این افراد هستن با این که موقع …ی ……. شدن بازم به پشتوانه بزرگای ضهر تبرعه شدن

پاسخ

یاسر کریم بخش

۲۷ خرداد ۱۳۹۲

این هم صحبت درودگر که امروز در سایت ها آمده:
خوشبختانه همه افرادی که منشور کمک به باشگاه ملوان را امضا کرده بودند در انتخابات شورای شهر انزلی رای آوردند. به عنوان اولین ماموریت از آن‌ها تقاضا دارم تا کمک‌های لازم به باشگاه ملوان را در نظر بگیرند تا بازیکنانی مانند رافخایی و نوری از ملوان جدا نشوند.

حالا این شما و این هم ملوان

پاسخ

سودا

۲۷ خرداد ۱۳۹۲

خنده ام گرفت از این عکس ها،شعور مردم رو به سخر ه گرفتند این دوستان ، حالا که با ……و……..و……..رای آوردید لااقل به فکر ملوان باشید ، خودتون جا خالی ها رو پر کنید

پاسخ

میلاد پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰ام, ۱۳۹۲ ۰۲:۰۳:

هیات بازرسی انتخابات شهر انزلی متشکل از فرهاد فرحمند (معاون آموزش و پرورش انزلی ) بعنوان مسئول بازرسی ، عارف عابدین نجفی ( رییس شبکه بهداشت ) بعنوان دبیر بازرسی و مجید فرزام ( رییس آموزش فنی حرفه ای انزلی )بعنوان عضو بازرسی هستند .

هیات بازرسی انتخابات بخش مرکزی انزلی نیز از مهدی سبزی (رییس اداره تعزیرات حکومتی انزلی ) بعنوان مسئول بازرسی ، اکبر میغی (رییس اداره حفاظت محیط زیست انزلی) بعنوان دبیر و سهراب غفاری ( رییس بانک کشاورزی ) بعنوان عضو بازرسی تشکیل شده است .

baran

۲۷ خرداد ۱۳۹۲

هواشو دارن
خودشو که نگفتند
آبی از اینها گرم نخاهد شد
قول میدم
ببینیم و تماشا کنیم.

پاسخ

رضا فلاحتی

۲۷ خرداد ۱۳۹۲

سلام .به اون فردی که دو ماهه آمده باشگاه پست گرفته وواسطه این کار بوده دقت کنین .تو همه عکس ها هست .امیدوارم حرف هایی که میزنن در خصوص معامله ای که صورت گرفته بین این فرد برا ورود به ائتلاف وسایر اعضا ائتلاف دروغ باشه و ملوان قربانی سیاست نشه/

پاسخ

فرزین

۲۷ خرداد ۱۳۹۲

این آقایون اگه قرار بود کاری انجام بدن تو دورهای قبل انجام میدادن. اگه بفکر ……. جلوی زمین خواری یه عده رو می گرفتن.
این …….. که معلوم نیست ماله کدوم شهرو دیاره تو شورای شهره ما چی میکنه/ این آقا که استقلالی دو آتیشست میخواد واسه ملوان کاری انجام بده!!!!!!!؟

پاسخ

رضا

۲۷ خرداد ۱۳۹۲

واقعاٌ آن کسانی که حقشون بود رای آوردند باید به آنها تبریک گفت تا الان واقعآٌ کارهای زیادی برای بندر انزلی انجام داده اند

پاسخ

مژگان

mojshekan

۲۷ خرداد ۱۳۹۲

خیلی مسخره س، معلومه که هواشو ندارن

پاسخ

حامیان آفتاب

۲۷ خرداد ۱۳۹۲

بعد خوندن نظرات این آقایان نظرات این صفحه هم بخونید : http://anzaliclub.ir/?p=13310

پاسخ

سید مهدی سعیدی

۲۷ خرداد ۱۳۹۲

انشاالله به تیم ملوان کمک کنند نه استفاده از تیم

پاسخ

۲۷ خرداد ۱۳۹۲

شهرام نواری هم فقط وعده دادهکو

پاسخ

majid

majid

۲۷ خرداد ۱۳۹۲

این عکس رو هم خواهشاً تو سایت تو صفحه اول بزارید تا مردم فرصت طلبا و سواستفاده گرا رو خوب بشناسن

پاسخ