80800168-4817232

آیین تحلیف اعضای چهارمین دوره شورای اسلامی شهر انزلی روز سه شنبه با حضور امام جمعه و فرماندار این شهرستان برگزار شد.

به گزارش انزلی کلاب به نقل از ایرنا، در این مراسم انتخاب اعضای هیات رئیسه صورت گرفت که محمدرضا بدیعی فر با هشت رای بعنوان رییس شورای شهر انزلی انتخاب شد.
همچنین در رای گیری صورت گرفته علی سفیدروح با هفت رای به عنوان نایب رییس ، سعید آفتابی بعنوان منشی اول ، فخرالسادات خاکپور به عنوان منشی دوم ، ابراهیم مرتضوی به عنوان خزانه دار، داریوش جلال وندی به عنوان سخنگو برگزیده شدند.
در رای گیری برای تعیین اعضای شورای شهرستان نیز سفیدروح ، آفتابی و مرتضوی حائز رای شدند.
امام جمعه بندرانزلی در این مراسم گفت: مردم ، ما و شما را امین خودشان قرار داده اند اگر در این امانت سهل انگاری کنیم یا دنبال اغراض و هوای نفس خود باشیم فردای قیامت باید جواب پس بدهیم.
حجت الاسلام سید داوود موسوی با اشاره به این که مسئولیتها جز امتحان الهی نیست اظهار کرد : دوران رقابت تمام شده ، برای رضای خدا دست به دست هم دهید تا این امانت بزرگ را به سر منزل مقصود برسانید .
فرماندار بندرانزلی نیز در این آیین با اشاره به افزایش تعداد اعضاء از هفت نفر به ۱۱ نفر گفت: از نظر کمیت تعداد افزایش یافته و به لحاظ کیفیت نیز وضعیت خوبی را شاهد هستیم و یقینا اقدامات شایسته برای سربلندی توسعه و عمران شهر برداشته خواهد شد.
سعادتمند داوودی خاطرنشان کرد: شعارها، مواضع و صحبت ها در ذهن مردم باقی خواهد ماند و توقع مردم این است که به شعارها عمل شود و این جز با همدلی و همکاری اتفاق نمی افتد .
وی ادامه داد: تفاوت نظرها موجب نمی شود در خدمتگزاری به مردم با یکدیگر همکاری نکنید و اگر هدف خدمت باشد با وجود اختلاف نظرها می شود کارهای بزرگی برای عمران و توسعه شهر انجام داد .
داوودی با اشاره به این که در گذشته اقدامات خوبی صورت گرفته و مسیر مشخص و برای منتخبان و مردم آشکار است افزود: چه خوب است که هرچه سریع تر جلسات شورا ، وارد موضوعات اصلی شود.
مه سیما نصیری از اعضای شورای شهر انزلی نیز در ادامه گفت : منشور خدمت رسانی از حضرت آقا در خصوص چگونگی انجام وظایف شورا وجود دارد .
وی خاطرنشان کرد: رییس شورا نباید اعضاء را به عنوان کارمندان خود ببیند و کاری را بدون اطلاع اعضاء انجام دهد.
رییس چهارمین دوره شورای اسلامی شهر انزلی نیز در خاتمه از شورا بعنوان یک نهاد پارلمانی محلی یاد و خاطرنشان کرد : اعضای شورای شهر با تاسی از قوانین ، خدماتی را به مردم ارائه می دهند تا مردم با مشارکت خود و دسترسی به نمایندگان به ارائه خدمات مطلوب دست پیدا کنند .
محمدرضا بدیعی فر تصریح کرد: دعوا و درگیری و اختلافات مشکلی را حل نمی کند و امیدواریم با توجه به وفاق موجود بین مجموعه مسئولان شهرستان شاهد توسعه و عمران بیش از پیش شهر باشیم.
وی در ادامه یادآور شد: مردم قهرمان ایران حماسه سیاسی را به نحو احسن آفریدند و امیدواریم با همت دولت حماسه اقتصادی نیز شکل بگیرد.
در خاتمه عسکر فلاح مسوول حراست شهرداری انزلی به اتفاق آراء تا زمان تعیین شهردار بعنوان سرپرست شهرداری بندرانزلی انتخاب شد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۱۲ شهریور ۱۳۹۲

یعنی میشه امیدوار بود شورای شهر جدید شورایی یکپارچه همدل و پرکار باشن که فعالیت اونها واقعا به چشم بیاد و منافع جمعی خدای ناکرده فدای منافع شخصی عزیزان نشه و تصمیماتی که به ضرر اهالی بندر انزلی است با رایزنی های پشت پرده تصویب و پیاده سازی نشه و برای قدرت و جاه طلبی بیشتر با هم درگیر نباشن و همه هم قسم برای پیشرفت شهر گام بردارن تا انشاا… در پیشگاه خدا و خلق خدا رو سفید باشن ؟؟!!

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۱۲ شهریور ۱۳۹۲

دوستان باید توجه داشته باشن برای شهردار جدید فردی با تحصیلات بالا و آشنا به اصول مدیریت شهری نیازمنده شهری که صاحب اولین شهرداری در ایرانه شایسته نیست افراد کم سواد به کرسیش تکیه بزنند. شما را به خدا دوستداران دور افتاده این شهر را بیش از این میازارید.

پاسخ

حامیان آفتاب

۱۲ شهریور ۱۳۹۲

بسمه تعالی
ضمن تبریک آغاز به کار دوره چهارم شوراهای اسلامی شهر و روستا به همه ی مردم فهیم بندرانزلی و اعضای جدید این دوره ، امید داریم ، که توسعه شهری و خدمت رسانی برای این مردم دریادل به چشم قابل رویت باشد . شکی نیست که حضور و مشارکت مردم هر شهر پایه رشد و توسعه همان شهر است و سپردن مدیریت، اداره و هدایت امورات عمومی محلی، روستایی و شهری به نمایندگان مردم در قالب شوراها نشانگر بلوغ اجتماعی و سیاسی در سپهر عمومی و مردمی بودن نظام سیاسی و اعتماد در شهر است .
رجاء واثق داریم که در سایه امید و همدلی و وثاق و وفاق مردمی شاهد رشد و شکوفایی و توسعه همه جانبه شهر خواهیم بود.
باشد که همدل و همگام جوان غیور این شهر باشیم.
در پناه یگانه خالق هستی همیشه موفق و پیروز بوده و دست خداوند یکتا یاری گرتان باشد.
حامیان آفتاب

پاسخ

آوا پاسخ در تاريخ شهریور ۱۲ام, ۱۳۹۲ ۲۳:۳۷:

……. بالاخره آفتاب جنابعالی هم از پس پرده ها بیرون آمد

آوا

۱۲ شهریور ۱۳۹۲

الحمدالله با مشخص شدن سمت افراد در شورا ماهیت واقعی همه مشخص شد ، …. .طبق معمول ۲ نفر همیشه سایلنت از فردا تو خیابون باید بیان پشت سر بقیه صحبت کنن که اینها نمیزان ما کار کنیم

پاسخ

جوون این شهر

۱۲ شهریور ۱۳۹۲

یه کم بیشتر به فکر جوونا باشن …

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ شهریور ۱۳ام, ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶:

مطمنا با انتخاب شهردار جدید میشه فهمید از شورا و اعضاش چقدر انتظار داشت.

سینا

۱۲ شهریور ۱۳۹۲

فقط یادتون نره که نظر اون شیش نفر اولویت داره به پنج نفر دیگه … یه جورایی میشه گفت حق انتخاب با اوناستو اونا شهردار رو انتخاب میکنن… این پنج نفر دستشون زیاد باز نیست …

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ شهریور ۱۳ام, ۱۳۹۲ ۰۹:۱۹:

مهم نیست حق رای با چه کسی است ما انتظار داریم یک شهردار با دانش بیاد روی کار نه اینکه آدم دوستان بیاد بهتره فردی اعلام بشه که رزومه درست و درمونی داشته باشه. تحصیلکرده باشه پیر و بی انگیزه نباشه. ساختار شهرداری انزلی رو زیر و رو کنه. اصلاحات رو از خود ساختار شهرداری شروع کنه و از شهرهای دیگه الگو بگیره. انزلی باید منطقه بندی بشه و با برنامه ریزی برخی بخشهای اطراف به شهر افزوده بشه. انزلی باید صاحب سند چشم انداز بشه و هزار مورد دیگه که باید بهش توجه بشه.

carisma

۱۲ شهریور ۱۳۹۲

جناب فرماندار عزیز ، مردم فهیم انزلی هم شعارهای کاندیدا ها را فراموش نخواهند کرد و هم آن همه خرید آراء و تخلفات انتخاباتی را ، شاید و شاید کاری از دستان مردم انزلی بر نیاید ، اما فردای قیامت و در محضر خداوند تبارک و تعالی پنهان نخواهد ماند !!!
اگر سکوت کرده ایم بخاطر مصلحت نظام است در غیر اینصورت ………..

پاسخ

۱۲ شهریور ۱۳۹۲

با اتحاد وجمع کردن مردمان با تجربه وعاشق این شهر در کنار همدیگر واستفاده بردن از تفکرات شان برای رشد این شهر ومردمان اش می توانید به این شهر خدمت کنید. یعنی بزرگان این شهر نسبت به مسائل شهر بی تفاوت نباشند. .وخودشان را از میدان ها وجلساتی که برای رفع مشکلات شهر می گذارنند ..دور نکنند…در غیر اینصورت آینده شهری به نام انزلی وجود نخواهد داشت………………زمانی که شهری با داشتن گردشگاه های چون مرداب وبلوار و شهری به شکل جزیره وو وووووغیره….وهمچنین اداراتی مثل شیلات ویا گمرک ویا ماریون سرویس وهمجنین بازار تجاری وباز غیره ……جوانان شهرش بیکار وخیابان های شهر اش ویران و همیشه آب گرفته و یا موزائیک های شهر اش به سمت مردمانش آب بپاشد. وهمیشه جوراب وکفش این مرمان مظلوم وپاک .خیس باشد. آیا باید به مسئولین اش بنازیم ..ویا……….

پاسخ

Abay

۱۲ شهریور ۱۳۹۲

پاسخ های صندلی سپید چی شد پس ؟

پاسخ

Abay

۱۲ شهریور ۱۳۹۲

اقای نویدی بحث جلسات علنی چی شد ؟ قرار نبود در انزلی کلاب فقط شعار داده بشه انتظار داریم با شدت بیشتری پیگی مشکلات شهر باشید

پاسخ

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ شهریور ۱۳ام, ۱۳۹۲ ۱۵:۲۴:

دوست عزیز گزارشی از حواشی جلسات دیروز در حال آماده شدنه که در اون به مسئله جلسات علنی هم خواهیم پرداخت.
به شما قول میدیم در مجموعه انزلی کلاب تمام تلاشمون رو برای برگزاری جلسات علنی به کار بگیریم و فقط شعار ندیم.

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ شهریور ۱۴ام, ۱۳۹۲ ۱۹:۰۳:

به عقیده من هم نظر نبودن و به بحث گذاشتن مباحث اتفاق بدی نیست. حتی در شورای شهر رشت داشتیم که به ضرب شتم اعضا ختم شده که دلایلش بعدها با رو شدن دزدی آقایان مشخص شده. یک شورا محل شور و بحث که اگه منتخبین همگی هدفشون خدمت باشه خروجیش رشد و توسعه برای شهر و بهبود وضع زندگی اهالی این دیاره …

mory-best

۱۲ شهریور ۱۳۹۲

انشالله با شروع دوره جدید خونی تازه در رگ های تن خسته ی شهرباران جاری بشه . شهری که از پیرو جوون و زن و مردش نیازمند یاری و توجه و کمک هستند . واقعا برای پیشرفت انزلی احتیاج به کاری ستادی و ضربتی هست تا افق و اینده بهتری برای شهرمون متصور بود .

پاسخ