آهی: سه هفته دیگر می رسم

  • 4 سال پیش
  • بدون ديدگاه

IMG_8755

مدافع وسط ملوانی ها در تعطیلات نیم فصل دچار یک بیماری شد و هنوز هم که هنوز است نمی‌ تواند انزلی چی ها را در رقابت های لیگ‌برتر همراهی کند.

آهی در مورد مشکلی که برایش پیش آمده گفت: قبل از اینکه به اردوی کیش برویم سرما خورده بودم و ویروسی وارد بدنم شده بود، از آنجا که نمی‌دانستم چه ویروسی است بدنم واکنش نشان داد، بعدش هم عضلاتم خیلی ضعیف شد و یک جلسه تمرین هم نتوانستم انجام بدهم. به همین دلیل چندین آزمایش انجام دادم و حتی به تهران آمدم و پیش متخصص رفتم، به من گفتند بیماری ات طول درمان دارد. اما من هم رفتم و دوباره به تمریناتم ادامه دادم و درمانم را پیگیری نکردم. دکتر نگران شد و به من گفت مدت درمان ۴ تا ۱۲ هفته است، الان ۷ هفته از آن زمان سپری شده، در حال حاضر شوکه شدم فکر می‌ کردم با اتمام این ۵۰ روز تعطیلی حتما می‌ رسم اما این اتفاق نیفتاد.

او در همین باره ادامه داد: فکر کنم تا ۳ هفته دیگر یعنی بازی با سپاهان می‌ رسم. فعلا که انفرادی تمرین می‌ کنم. قرار است دوباره ۲ هفته لیگ تعطیل شود و این تعطیلی می‌ تواند به نفعم باشم تا خودم را آماده کنم. ملوان هم واقعا بدشانسی آورده و در حال حاضر با کمبود مهره مواجه شده. البته حسین کنعانی که به جای من بازی می‌ کند، عملکرد خوبی داشته است.
منبع: ورزش سه

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *