آهی: فروزان باید اخراج می‌شد

  • 4 سال پیش
  • يك ديدگاه

ahi

احمد آهی بازیکن ملوان در مورد شرایط باشگاه و تیمشان به “ورزش سه” گفت: امسال به بن بست خورده ایم. تغییر و تحولاتی در باشگاه در حال رخ دادن است اما از نظر من مشکل اصلی تیم کمبود مهره است. ما روی نیمکت به مشکل برخورده ایم.

او در مورد تغیراتی که در کادرفنی رخ خواهد داد ادامه داد: باشگاه دو، سه گزینه خارجی در نظر دارد. به نظر باید حداقل اگر خارجی هم می‌ آورند کسی را بیاورند که کمی روی لیگ و تیم ما شناخت داشته باشد. مثلا همین پارسال ۷ هفته طول کشید تا دراگان در تیم جا بیفتد الان ۱۱ هفته از لیگ گذشته و هر کس دیگری هم که به تیم ما بیاید تا جا بیفتد چند هفته طول می‌ کشد و کار ما خیلی مشکل خواهد بود. تازه نیم فصل دوم امتیازگیری سخت تر می‌ شود ولی ما می‌ خواهیم خودمان را تا وسط جدول برسانیم.

مدافع ملوان درباره عملکرد ایراندوست افزود: انصافا ایراندوست برای ملوان زحمت کشید. او به جوانگرایی اعتقاد داشت و شاید هم از همین جا ضربه خورد. من خودم خیلی جوانگرایی را قبول دارم اما در کنار بزرگان بازیکنانی در تیم ما توپ می‌ زنند که اولین بار است لیگ‌برتر را تجربه می‌کنند. در ضمن جایگزین مهره هایی نظیر دغاغله، ثاقبی و … که امسال از ما جدا شدند به تیم نیامد. در کل می‌ خواهم بگویم که بیشتر مشکل ما کمبود بازیکن است نه ایراندوست.

آهی درباره باخت به استقلال نظرش را اینگونه بیان کرد: ما نباید ۳ ـ۱ به آبی ها می‌ باختیم. پنالتی ما دقیقه ۱۲ گرفته نشد تازه فروزان هم باید اخراج می‌ شد حرف من را ۵، ۶ کارشناس داوری تایید می‌ کنند. اگر این اتفاق رخ می‌ داد شاید خیلی چیزها تغییر می‌ کرد چون استقلال ۱۰ نفره بازی می‌ کرد و تازه شاید پنالتی ما هم تبدیل به گل می‌ شد. البته باید راستش را گفت استقلال هم چند موقعیت خوب داشت ولی موقعیت هایی که ما داشتیم صددرصد بود. ما اگر ۴ برد پشت سر هم بیاوریم اوضاعمان روبه راه می‌ شود.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

majid

majid

۱۴ مهر ۱۳۹۳

آهی از خیلی از بومی ها با غیرت تره
میشه جزو وفادارای تاریخ ملوان ازش اسم برد
برعکس یه عده ای که خیلی ادعای ابای بودن دارن ولی از مرام ابای بودن هیچ بویی نبردن

پاسخ