ahi

احمد آهی مدافع ملوان در مورد این دیدار به “ورزش سه” گفت: ما اصلا احتمال نمی‌ دادیم که ببازیم، واقعا شرمنده هواداران شدیم. آنها برای تشویق ما ۶، ۷ ساعت راه را از انزلی به ساری طی کردند اما متاسفانه ناامید برگشتند. متاسفانه ما چند بازیکنمان را در اختیار نداشتیم و همین روی عملکرد ما تاثیر گذاشت، اتفاقا ما بازی را جدی گرفته بودیم اما اتفاقاتی که افتاد دور از ذهن بود. بازی هم در نهایت به پنالتی کشیده شد که زدن پنالتی هم یک بحث ۵۰ ـ ۵۰ است، بهترین بازیکنان دنیا هم پنالتی خراب می‌ کنند.

او در مورد برخوردهای خشنی که با مازیار زارع شد نظرش را اینگونه بیان کرد: تماشاگران اصلا رفتار خوبی نداشتند و از اول بازی ناسزا می‌گفتند، حالا خوب است که تیمشان برد ولی با وجود برد همه تماشاگران وسط زمین ریختند، مسوولان هم برای کنترل تقریبا ۶هزار هوادار فقط ۲۰ سرباز گذاشته بودند. هیچ کس نمی‌ توانست جلوی آنها را بگیرد، من به رختکن تیم فرار کردم تا جان سالم به در ببرم. بعضی از هواداران چاقو همراه خود داشتند و فکر می‌ کنم اگر آنها را می‌ بردیم با چاقو به ما حمله می‌ کردند و نمی گذاشتند اتوبوس ما و هواداران تیم مان سالم بمانند، گرچه شیشه اتوبوس ما شکست.

بازیکن ملوان در مورد صحبت های محجوب که گفته بود ۵، ۶ بازیکن ملوان را کنار می‌ گذاریم گفت: این صحبت هایی نبود که به خاطر فشار قبل از بازی انجام شود. بلکه یکی دو هفته قبل از انجام این بازی چنین حرف هایی زده شده بود ما الان چند بازیکن سرباز گرفته ایم و قطعا باید جابجایی هایی صورت گیرد چون ما یک جا بیشتر نداشتیم.

آهی در مورد دیدار با نفت‌تهران در هفته دوازدهم لیگ‌برتر افزود: از شانس بد مربی جدیدمان در این دیدار از داشتن تماشاگر محروم هستیم، هوادارانی که برای دلگرمی مربی جدید به سر تمرینات ما می‌ آیند، اگر آنها را داشتیم از ما حمایت همه جانبه ای می‌ کردند ولی متاسفانه اینطور نیست. بازی با نفت جزو سخت ترین بازی های ما در لیگ است اما این بازی استارت ما بعد از آن تعطیلی ۲ هفته ای است، ما بازیکنان ملوان هنوز خودمان باور نکرده ایم. امیدوارم تا روز بازی به آن باور برسیم.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *