ahi

آهی در مورد شرایط ملوان با کادر جدید به “ورزش سه” گفت: تمرین های تیم ما با مربی جدید حال و هوای خاصی پیدا کرده از پنجشنبه پیش استارت زدیم و فشار زیادی رویمان بود. مربی که عوض شده خود به خود همه بچه ها با انگیزه تر شده اند. ما در این چند روز سفت و سخت کار کردیم. علاوه بر فشار تمرینات خود بچه ها هم ۲برابر فشار می‌ آورند. اگر این وضعیت همین طور ادامه داشته باشد و همان گونه که در تمرینات خوب هستیم در مسابقات هم باشیم خیلی خوب می‌ شود.

او در مورد استعفای ایراندوست نظرش را اینگونه بیان کرد: من از رفتن ایراندوست ناراحت شدم. از ابتدا با او خوب برخورد نشد. هفته اول به چه کسی اعتراض می‌کنند که به ایراندوست کردند؟ وقعا این برخوردها حقش نبود. هواداران باید چند هفته صبر می‌ کردند البته به مردم هم حق می‌ دهم چون در ادامه نتوانستیم نتایج خوبی بگیریم. پارسال هم ۸ هفته طول کشید دراگان جا بیفتد. البته هواداران آن موقع هم اعتراض می‌ کردند اما نه به سرمربی بلکه به باشگاه و برخی از بازیکنان. البته فرصت آنها به مربی نتیجه داد و ما نیم فصل دوم سال قبل بهترین نتایج تاریخ ملوان را گرفتیم.

مدافع ملوان در مورد اینکه می‌ توانند در انتهای جدول خود را جدا کنند یا نه ادامه داد: اول از همه باید خیال همه راحت باشد چون ملوان با این همه هوادار هیچ وقت سقوط نمی‌ کند. ۳فصل قبل هم شرایط مشابهی داشتیم و تا اواخر نیم فصل اول ۸ امتیاز گرفته بودیم اما بعد به طور ناگهانی ۷بازی پشت سر هم یا برد گرفتیم یا مساوی و حتی تا ششم جدول هم آمدیم امسال هم اگر چنین چیزی پیش بیاید خیلی خوب می‌شود.

آهی در مورد اینکه در جام حذفی شانس قهرمانی دارند یا خیر افزود: قرعه خیلی خوبی به ما افتاده و تقریبا گروه آسانی داریم. بعضی تیم های لیگ‌برتری هم جام حذفی را جدی نمی‌ گیرند و ما می‌ توانیم از فرصت استفاده کنیم. باید بازی های داخل از خانه را ببریم. امیدوارم اگر به نیمه نهایی رسیدیم خوش شانس باشیم و به حریف آسانی بخوریم.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *