آهای داماش رشت . تویی که پرچم میزنی که مایه ی غرور و افتخار گیلانی ، تو که فریاد میکنی پرچمدار غرور گیلانی ، آهای با تو ام . با تو ام که پشت نام گیلان مخفی میشوی و میگویی متعلق به کل گیلک ها هستی. تو که بازیکن غیر رشتی را بومی نمی دانی ولی اسمت را میگذاری داماش گیلان فقط و فقط بخاطر کسب منافع اش . تو که فریاد می کنی پر طرفدار ترین تیم گیلانی ولی یک عکس سیاه و سفید هم از تیمت نداری. با شما هستم . آهای متوهم . آهای طبل  توخالی که همه افتخارت تعداد جمعیت شهرت است . تو که افتخار و لذتت هجوم بردن به سایت های ورزشی و نشان دادن فرهنگ نداشته ات با دادن فحش و دشنام به انزلی چیهاست. با تو ام . آهای تویی که نام گیلان را یدک میکشی و همه جا به انزلیچی ها توهین می کنی.به ملوان توهین میکنی و نمیدانی داری به  افتخار  ورزش ایران توهین میکنی به این امید که دیده شوی. بیست روز نگذشته از آنهمه فحاشی ات . گاو پیشانی سفیدی شدی برای خودت و سالهای سال تا حرف از فحاشی باشد همه تورا به یاد می آورند. ورزشگاهت را.ارکستر فحاشی ات را.نمایش بی فرهنگی ات را.

منش پهلوانی  مردم انزلی را دیدی در بازی تراکتور درست بعد از آنهمه توهینی که به این مردم شریف کردی؟که اصلا تو را به حساب هم نیاوردند. فرهنگ شهر متمدن بندرانزلی کجا و وحشی گری عده ای اوباش طرفدار فوتبال متمرکز در مرکز جغرافیایی گیلان کجا. فرهنگ مردم شهید پرور انزلی کجا و فرهنگ بیگانه پرست تو کجا ؟ فرهنگ دروازه تمدن اروپا کجا و کلان ده کجا؟تا کی باید مردم گیلان از اینکه تو نام گیلان را یدک میکشی خجالت بکشند؟ افتضاح مشهد و آزادی کم نبود که حالا ۶ گل از شیراز سوغات آوردی برای گیلانی ها ؟آخر این شاهکار جدیدت را کجای دلمان قرار دهیم که آبروی هر چه گیلانی با غیرت است برده ای.

دیگر نام گیلان را آلوده نکن و لطف کرده همان داماش رشت باش.. قبلا هم گفتیم و گوش نکردی.اگر اینها غرور است و کسب افتخار برای خودت باشد ما نخواستیم.گیلان هم تیم دارد و هم افتخار و غرور و آنهم ملوان است .تو بر بادش نده کار بزرگی میکنی.چوب خدا را دیدی؟ ازکمیته انضباطی می ترسیدی و با اعلام رای نصفه و نیمه اش در دل سیاهت خندیدی که به خیر گذشت و امتیاز کم نشد.آبروی نداشته تیمت که دیگر منفی شده چه میکنی؟ چوب خدا در شیراز برسرت کوبیده شد و ننگی دیگر آفریدی. اما افسوس که چشمانتان باز و گوشهایتان شنوا نمی شود.باز هم همانید و همان.مگر میشود با یک روز و یک ماه و یکسال با فرهنگ شد؟ فعلا باید بشینی و ببینی و بیاموزی. فعلا به همان افتخارات مندرآوردی ات بچسب و خوشباش.فعلا به جعل ادامه بده . نام شهر باران را از انزلی بدزد و خوش باش .دقت کردی از هر ده بار که خطاب به شهرت میکنی ۹بار میگویی شهر باران ؟ گویی خودت هم از نام رشت خجالت میکشی. غرور نداشته ات را به رخ بکش. زیر آرم باشگاهت بزن ۱۰۰۰ سال قبل از پیدایش انسانیت و به آن افتخار کن . از پرستش گوساله های سامری ات لذت ببر و اصلا هم خیالت نباشد که با اینهمه دروغ فقط خودت را فریب میدهی و مایه خنده دیگران می شوی و به قول شاعر “خود گویی و خود خندی عجب مرد هنرمندی” . خدارا شکر که زنده بودیم و داماش واقعی را هم دیدیم .از اول فصل پز داماش بعد از هفته هفتم را دادید و خون یک استان را در شیشه کردید. بله . این است داماش واقعی .۶گل برازنده تیم شهرت .۶ گل نتیجه زحمات تیم بومی و مربی بومی وبازیکنان با غیرتت. این را هم به تالار افتضاحاتت اضافه کن .

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۲۵ شهریور ۱۳۹۱

دمت گرم داش مرتضی
زیبا بود داداش
سخنی که از دل بر آید لاجرم بر دل نشیند

پاسخ

حميد

۲۵ شهریور ۱۳۹۱

فوتباله خوب، یه بار ۵ تا میزنیم یه بار میخوریم، مثلا که چی ملوان میخوای بگی قدیمی تره ؟!!! باشه قدیمی تر ؛ ولی سپیدرود یه سال از ملوان هم قدیمی تره؛ ولی به اینا نیست ؛ ملوان همیشه یه حامی مالی دولتی داشته که همیشه خرج کنه و تیم از بین نره ولی تیمای رشتی چی؟؟ میخوای مقاله بنویسی یکم وجدانی بنویس و احساسی ننویس؛ قبول دارم تو امار و نتایج در گذشته ملوان خوب بوده ولی باز هم ابرو به این چیزا نیست ؛ مثلا همین پرسپولیس و استقلال که کلی قهرمانی تو لیگ و جام حذفی دارند ؛ اندازه یه بند انگشت آبرو دارند ؟ نه وجدانی میخوام بگی؟ همش با لابی و حق خوری از تیمای شهرستانی بوده نصف بیشتر قهرمانی هاشون؛ بودجه های عظیم ملی رو گرفتند واسه خودشونغ آبای عزیز بعنوان یه آبرار میخوام بگم تو طرفدارای داماش گروهی هستند که بیشتر از فوتبال و داماش و در کنار ان به گیلان و ابهت و قدرت آن فکر میکنند ؛ تمام گیلان نه رشت؛ شاید جمعیتشون زیاد نباشه، ولی ۵۰۰ نفر رو در نظر بگیر، در مورد فحاشی هم باید بگم ما نتونستیم کنترل کنیم ؛اولین شعاری که روبروی ورزشگاه دادند انزلی چی ابایه ، ما جواب دادیم ابای امی براره؛ ولی دو سه بار گفتیم دیدیم صدامون تو صدای بقیه و اکثریت گم شد؛ تو انزلی هم همینطوریه اگه فکر میکنید امسال در انزلی فحاشی کم شده و داره ازبین میره خوش بحالتون. قبول کن تو همه ورزشگاها هست بدتر از رشت ؛ تو ابادان و تبریز و شیراز و اصفهان و تهران و…

پاسخ

۲۵ شهریور ۱۳۹۱

اقا مرتضی: مطلبت زیبا ولی کشنده بود .اخه برادر یکم رحم داشته باش؛ بچه که زدن نداره.رشتیا که با هزارتا بد بختیشون دارن اتیش میگیرن تو دیگه نفت تو اتیششون نکن. هر چند میدونیم موقع سوختن خشک وتر با هم میسوزه ولی یادت باشه توی نوشته هات ؛ بچه های با مرام رشتی رو که بیشتر بازی های ملوان رو میان انزلی و مثل یه انزلیچی تیم رو تشویق میکنن رو از یاد نبری.ملوان فقط مال ما نیست و نمیشه به انزلی محدودش کرد.

پاسخ

Mory-best پاسخ در تاريخ شهریور ۲۷ام, ۱۳۹۱ ۱۳:۱۷:

آبای مخلصیم . مطلب اشاره به داماشی هاست . نه همه ی رشتی ها . اگر هم کسی بازی ملوان رو میاد ملوانیه و خارج از بحث.

majid

mj

۲۵ شهریور ۱۳۹۱

خواهشاً نظرات رشتی ها رو چه خوب و چه بد نذارین.اسم انزلی حرمت داره که با حرف های این عقده ای ها خدشه دار شه.این هایی که اینجا اینقدر مودبانه نظر می زارن .همون هایین که تو رشت ۲ساعت یه کله به ما فحش ناموس دادن.اینجا موش میشن و ادعای فرهنگ دارند.

پاسخ

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ شهریور ۲۸ام, ۱۳۹۱ ۱۰:۱۵:

دوست عزیز با تشکر از نظر شما و انتقادتان باید عرض کنم عده ای از دوستان رشتی که در پستهای ورزشی کامنت می گذارند در دیگر پستها نیز کامنت گذاشته اند و نشان داده اند اختلاف نظر آنها با مردم انزلی به فوتبال ختم می شود، از این رو سعی کرده ایم با توجه به ادبیات به کار برده آنها نظراتشان را تائید کنیم، ضمنا” کامنتهای هواداران داماش در همین پست و پستهای مشابه بیشتر از تعداد انگشتان دست بود که به دلیل رعایت نکردن ادبیات صحیح از تائید آنها خودداری نمودیم.
در پناه حق…

۲۵ شهریور ۱۳۹۱

داماش بی غیرت=داماش رشت…
حالا بیا از داماش فاکتور بگیر…..

پاسخ