shora anzali جلسه در حالی آغاز شد که سالن کاملا پر شده بود و صندلی هایی در طبقه پایین چیده شده بود تا در صورت تکمیل شدن ظرفیت سالن علاقمندان از آنجا به صورت مستقیم در جریان جلسه قرار بگیرند.

jalase alani

ریاست شورای اسلامی شهر بندرانزلی جناب آقای محمدرضا بدیعی فر ضمن خوش آمدگویی به میهمانان از آنها خواست طبق قانون از اظهار نظر خودداری کنند و برای هر کدام از اعضای شورای شهر نیز ۱۰ دقیقه زمان در نظر گرفت تا از کاندیدای مورد نظر خودشان دفاع کنند و بسان جلسه گذشته از سرکار خانم نصیری خواستند به عنوان نفر اول سخنان خود را آغاز کنند.

badifar01

خانم مه سیما نصیری قبل از هر چیز از برگزاری علنی جلسه شورای شهر ابراز خوشحالی کرد و گفت: متاسفانه در دوره های قبلی آنطور که شایسته مردم انزلی باشد کاری انجام نشده است و این بر میگردد به انتخاباتی که در مورد شهرداران داشته ایم.

وی افزود: چقدر خوب است فردی را انتخاب کنیم که برای همه مردم کار انجام دهد و لیاقت و شجاعت داشته باشد و از همه مهمتر امانتدار باشد.

mahsima nasiri

/ سایه هایی از بیرون نمی گذارند کار انجام شود/من به انتخاب آقای موسویان معترض بودم/

این عضو شورا در رابطه با انتخاب شهردار پیشین گفت: من به انتخاب آقای موسویان معترض بودم و هنوز هم رفت و آمد آقای موسویان برای من سوال است، من احساس می کنم سایه هایی از بیرون نمی گذارند کار انجام شود.

ایشان در پایان گفت: ما مسئول رای مردم هستیم وباید به خواسته های آنها توجه کنیم و با این حساب آقای حبیب ا… پور باقی گزینه پیشنهادی من است.

shaban jafari

 /مگر اینجا محل آزمون خطاست که شهردار اینجا آموزش ببیند و جای دیگر خدمت کند؟/دروازه ماهی یک درصد هم به درد شهر نمیخورد/ نباید انزلی را یک شهر ۱۲۰ هزار نفری ببینیم/

سپس نوب به عضو دیگر شورا رسید، جناب آقای شعبان جعفری  اظهار داشت: متاسفانه ما همینجا متوجه شدیم که آقای موسویان انصراف داده اند و این موضوع جای ابهام دارد، ما برای آقای موسویان هزینه کرده ایم و ایشان بدون آنکه حتی یک روز در بدنه شهرداری کار کند شهردار انزلی شد، چرا از ایشان استفاده نکنیم؟ مگر اینجا محل آزمون خطاست که شهردار اینجا آموزش ببیند و جای دیگر خدمت کند؟ به عنوان مثال ما دروازه ماهی را ساختیم که یک درصد هم به درد شهر نمی خورد و این هزینه هنگفت می توانست جای دیگری کاربرد مناسب داشته باشد، ما تا به امروز شهردار مناسبی انتخاب نکرده ایم و باید پاسخگوی مردم باشیم.

متاسفانه در دوره های قبل شورای شهر طوری عمل کرده است که اولویتهای اصلی فراموش شده اند، نباید انزلی را یک شهر ۱۲۰ هزار نفری ببینیم بلکه باید انزلی را یک شهر پنج میلیون نفری ببینیم و بحثهای کلانی در این شهر وجود دارد که باید به آنها توجه شود.

نفر بعدی به ترتیب صندلی جناب آقای امیر احمدی فرد بود که درخواست کرد بعد از آقای زنجانخواه از ۱۰ دقیقه زمان خود استفاده کند.

amir ahmadi fard

/انزلی شهری بین المللی است/ این سیمای شهری شایسته انزلی نیست/شهردار انزلی نباید سیاسی بازی داشته باشد/

جناب آقای موسی زنجانخواه ضمن خوش آمدگویی به میهمانان گفت: شهر انزلی شهری بین المللی است، این شهر در مسیر کلیدور شمال به جنوب قرار گرفته است و این شهر سومین بندر تجاری ایران و بزرگترین بندر شمال ایران است، این شهر تالاب بین المللی انزلی را دارد که می توانست دست آوردهای زیادی برای ما داشته باشد اما توجهی به آن نشد.

رنجانخواه گفت: میادین شهر گویای سیمای شهری است و آیا این سیمای شهری شایسته انزلی است؟ شهرداری که انتخاب می کنیم باید تجربه شهرداری داشته باشد و با توجه به رزومه هایی که ارائه شد به جز یک نفر ما بقی دوستان تجربه شهرداری ندارند.

وی افزود: شهرداری از جیب مردم دارد می چرخد، ما شهرداری می خواهیم که توانایی اجرای ماده ۵ را داشته باشد و سد معبر را از بین ببرد، شهرداری که انتخاب می شود نباید سیاسی بازی داشته باشد و به نظر من شهردار قبلی زیر سایه سیاسی بود و امیدوارم اینبار چنین اتفاقی رخ ندهد.

موسی زنجانخواه در پایان گفت: اعتقاد قلبی من کسی است که به کار شهرداری آشنا باشد.

amir ahmadi fard001

/ در انزلی هیچ شهرداری یک دوره کامل کار نکرده /  رزومه کاری افرادی که معرفی شده اند قابل قیاس با آقای پور قربان نیست/

/شهرداری را انتخاب کنیم که بتواند در کمسیون ماده ۵ حق مردم انزلی را بگیرد/

سپس نوبت به جناب آقای امیر احمدی فرد رسید تا از کاندیدای مورد نظر خود دفاع کند وی سخنانش را اینگونه آغاز کرد: شهر ما مشکلات زیادی دارد، با اولین بارندگی مسافران انزلی را ترک می کنند زیرا تمام معابر را آب می گیرد.

احمدی فر افزود: در انزلی هیچ شهرداری یک دوره کامل کار نکرده و این موضوع نشان دهنده خیلی چیزهاست. معیارهای انتخاب شهردار چه چیزی بوده؟ من از مردم سوال می کنم که آیا می شود از مربی بسکتبال در فوتبال استفاده کرد؟

این عضو شورای شهر انزلی در ادامه به رزومه حسن پور قربان اشاره کرد و گفت: پورقربان سکوی موفقیت را پله به پله طی کرده است و به نظر من رزومه کاری افرادی که معرفی شده اند به هیچ عنوان قابل قیاس با آقای پور قربان نیست، پور قربان در زمانی که شهردار لنگرود بود بودجه شهرداری لنگرود را ۸۰۰% افزایش داد که این نشان دهنده بخشی از توانایی های ایشان است.

وی در پایان گفت: شهرداری را انتخاب کنیم که بتواند در کمسیون ماده ۵ حق مردم انزلی را بگیرد.

jalalvandi

/شهردار خوب را شورای خوب می تواند انتخاب کند/ شهردار منتخب شورا باید به مدیریت شهروند محور اعتقاد داشته باشد/

نفر بعدی سخنگوی شورای شهر بندرانزلی جناب آقای داریوش جلالوندی بود که متنی را آماده کرده و برای حضار خواند، ایشان در رابطه با انتخاب شهردار صحبتهایش را با این سوال آغاز کرد: شهردار باید چه تخصص هایی داشته باشد؟ آیا کسی پیدا می شود تمام تخصص ها را داشته باشد؟ به نظر من شهردار منتخب شورا باید به مدیریت شهروند محور اعتقاد داشته باشد و در راستای خواسته های مردم مدیریت شود.

شهردار خوب را شورای خوب می تواند انتخاب کند.

شهردار منتخب باید از قانون مطلع باشد و حسن شهرت داشته باشد و روحیه مشارکت پذیری خوبی داشته باشد.

داریوش جلالوندی در پایان گفت: گزینه مورد نظر من آقای رضا پور شعبان است و من ایشان را برای تصدی پست شهرداری بندرانزلی مناسب می دانم.

sefidroh

/از مردم انزلی به خاطررای خود برای انتخاب بدری(شهردار سابق انزلی) عذرخواهی می کنم/شهردار آینده پیشنهاد می کنم اتاق فکر تشکیل دهد و از نخبگان استفاده کند/

نایب رییس شورای شهر انزلی نفر بعدی بود که می بایست از کاندیدای مورد نظرش دفاع کند، جناب آقای علی سفید روح با گریزی به گذشته گفت: من از مردم انزلی به خاطررای خود و  انتخاب بدری(شهردار سابق انزلی) عذرخواهی می کنم، ایشان نتوانست انتظارات را برآورده کند اما با آمدن آقای موسویان شرایط خیلی خوب شد.

وی افزود: شهردار منتخب باید تحصیلات خوبی داشته باشد و راوابط عمومی او خوب باشد و برنامه های بلند مدت و کوتاه مدت داشته باشد، فضای سبز، مشکل زباله و سواحل دریا و تالاب باید در اولویت کاری شهردار باشد و بار ترافیک شهر را باید کنترل کند.

نایب رییس شورای شهر انزلی در پایان گفت: به شهردار آینده پیشنهاد می کنم اتاق فکر تشکیل دهد و از نخبگان استفاده کند.

۶ دقیقه و ۲۰ ثانیه از  وقت آقای سفید روح باقی ماند که آن را به آقای آفتابی اختصاص داد.

khakpour

/شهردار جسارت لازم برای تصمیمات کلان شهری داشته باشد/شهردار انزلی باید با دید هنری و زیبایی شناسی به شهر نگاه کند/اصلاح فرد اصلاح جامعه است/

نوبت به رییس شورا رسید تا درباره رزومه کاندیداها بحث کند اما ایشان از سرکار خانم فخرالسادات خاکپور خواستند تا در مورد شهردار مورد نظرش صحبت کند.

لازم به ذکر است که طبق چیدمان صندلیها در این مرحله می بایست  سخنان جناب آقای سید ابراهیم مرتضوی را می شنیدیم که به دلیل غیبت ایشان نوبت به خانم خاکپور رسید و ایشان با تقدیر از شهردار سابق صحبتهایش را آغاز کردو گفت: اکثریت اعضای شورا خواستار ابقای آقای موسویان بودند اما متاسفانه ایشان انصراف دادند.

وی در رابطه با خصوصیات شهردار خوب گفت: شهردار باید صبر و حوصله داشته باشد و به درد دل مردم گوش دهد و جسارت لازم برای تصمیمات کلان شهری را داشته باشد و از جناح به دور باشد.

ایشان با اشاره به اهمیت مسائل فرهنگی، ورزشی و هنری گفت: شهردار باید بداند که وظیفه اش فقط آسفالت کردن و کارهای مشابه آن نیست و باید در مسائل فرهنگی،  ورزشی و هنری نیز فعال باشد زیرا انزلی مهد فرهنگ و هنر و ورزش است و شهردار انزلی باید با دید هنری و زیبایی شناسی به شهر نگاه کند.

این عضو شورای شهر صحبتهایش را با این جمله تمام کرد: اصلاح فرد اصلاح جامعه است.

Dr-Aftabi1

/ دوستان انزلیچی بودن را چگونه معرفی می کنند؟/مگر آقای قالیباف سابقه شهرداری داشت؟/

منشی جوان شورای شهر انزلی نفر بعدی بود که می بایست در رابطه با انتخاب شهردار صحبت می کرد، سعید آفتابی در اینباره گفت: من متوجه نشدم سابقه کاری مهم است یا جوانگرایی؟ مورینیو یک مربی بزرگ در فوتبال است ولی فوتبالیست مطرحی نبود، پس حتما نباید در ضمینه ای کار کرد تا بتوان در آن زمینه موفق بود و باید از یک جایی شروع کرد.

ایشان در رابطه با مشکلات انتخاب شهردار گفت: یگ گروه خیلی سخت می تواند یک فرد را انتخاب کند اما یک فرد به راحتی گروه را مشخص می کند و باید بگویم آقای روحانی کار بزرگی انجام نداده است.

ایشان دلیل معرفی کاندیداری مورد نظرشان (آقای موسوی) را اینگونه بیان کرد: چون در جامعه دانشگاهی هستم آقای موسوی را انتخاب کردم.

وی در رابطه با انتقاداتی که مبنی برعدم انتخاب  شهردار بومی از شورا شده بود گفت: من خودم اصالتا انزلیچی هستم اما دوستان انزلیچی بودن را چگونه معرفی می کنند؟ برای انزلیچی بودن چه چیزهایی مطرح است؟ من از خبرنگاران می خواهم در اینباره بشینیم و صحبت کنیم. ما در دهکده جهانی باید بشینیم و یک نفر را انتخاب کنبم که در خدمت مردم باشد.

آفتابی افزود: می گویند شهردار باید سابقه شهرداری داشته باشد اما مگر آقای قالیباف سابقه شهرداری داشت؟

سعید آفتابی در پایان میثاق نامه ای را که از پیش آماده کرده بود قرائت کرد و گفت: شهردار آینده باید این میثاق نامه را مطالعه کند و با قبول این شرایط کارش را شروع کند.

shahram navari

/قبل از اینکه عضو شورا باشم،  یک شهروند هستم/گزینه های بومی به دلایلی قبول نکردند کاندیدا شوند/اگر این گزینه ها خصوصیات لازم را نداشتند به دنبال افراد دیگری می رویم/

جناب آقای شهرام نواری آخرین عضو شورا بود که می بایست در رابطه با شهردار مورد نظرش صحبت کند و با این  شعار سخنانش را آغاز کرد: من قبل از اینکه عضو شورا باشم یک شهروند هستم.

وی افزود: افراد بومی زیادی بودند که می توانستند شهردار شوند و من با آنها صحبت کردم و آنها به دلایلی قبول نکردند کاندیدا شوند، متاسفانه انسانهای توانمند خودشان را درگیر نمی کنند.

نواری گفت: اولین ویژگی شهردار این است که خودش بخواهد شهردار شود.

این عضو شورا در ادامه افزود: هیچ شهرداری نمی تواند موفق باشد مگر اینکه ما اعضای شورا به او کمک کنیم و مهمترین چیز برای شهردار داشتن تامل با شورا است.

شهرام نورای خطر نشان کرد: شهرداری را باید به بخش خصوصی واگذار کنیم و برای شهرداری برنامه داشته باشیم، شهرداری بقالی نیست و برای اداره آن باید یک برنامه بلند مدت و یک برنامه کوتاه مدت داشته باشیم.

وی در پایان گفت: هیچ عجله ای برای انتخاب شهردار نداریم و اگر این گزینه ها خصوصیات لازم را نداشتند به دنبال افراد دیگری می رویم. سپس ایشان با طراحی جدولی خواستار امتیاز دهی به کاندیداها شدند که با پیشنهادهای جدید این روش نیمه کاره ماند.

badii far01

ریاست شورای اسلامی شهر انزلی جناب آقای محمدرضا بدیعی فر، خود از این زمان برای معرفی نقطه نظراتش بهره نگرفت، اما سایت انزلی کلاب پس از پایان جلسه یک مصاحبه ی صوتی با ایشان ترتیب داد که میتوانید در شماره دوم رادیو انزلی آن را بشنوید. در پایان به خاطر تاخیر در ارائه این گزارش از همه مخاطبان گرامی پوزش میطلبیم و تلاشمان بر این است تا از جلسات آتی شورا گزارش بهتر و جامع تری ارائه دهیم. 

جلسه آتی شورای شهر پنجشنبه ساعت ۱۱ صبح در ساختمان شورای اسلامی شهر بندرانزلی (خیابان نواب صفوی)

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

۲۴ مهر ۱۳۹۲

جا داره از آقای آفتابی عذرخواهی کنیم چون در تمام عکسهای گرفته شده سرشان پایین بود و عکسی از این جلسه نتوانستیم برای ایشان قرار دهیم. اما در خصوص قالیباف نباید فراموش کنیم که شهرداری تهران متفاوت از سایر شهرهاست و معمولا افرادی که قصد ریاست جمهوری دارند ابتدا به شهرداری این کلانشهر میرسند ضمن آنکه قالیباف افراد بزرگی چون احمد دنیا مالی و بسیاری دیگر را در مجموعه خود داشت که طرح های بسیار بزرگی را مدیریت و در شهر تهران پیاده سازی کردند. من معتقدم عملکرد شورا در انتخاب شهردار نیازمند بازنگریه و همانطور که آقای نواری گفتن نباید برای تصمیم گیری عجله کرد. البته اتفاق عجیب رفتن شهردار قبلی از انزلی است که جای سوال داره که الان شهرداری توسط چه کسی اداره میشه یعنی واقعا این پست اینقدر فرمالیته است ؟!!!
من فکر میکنم میتونست یک فراخوان صورت بگیره، من هم اصراری بر بومی بودن ندارم اما در موقعی که واقعا افراد رزومه هایی دست نیافتنی داشته باشن و با کوله باری از تجربه به شهر ما بیان.

پاسخ

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ مهر ۲۴ام, ۱۳۹۲ ۲۳:۰۱:

ضمنا فراموش نکنید تهران ۲۱ منطقه دارد که شهر انزلی به مراتب از بسیاری از مناطق شهر تهران کوچک تر است و بسیاری از شهرها برای در اختیار گرفتن شهرداران همین مناطق تهران سر و دست میشکنند. حتی شهردار منطقه هفت تهران (دکتر عباسی) در لیست کاندیداهای شهرداری رشت به چشم میخورد. شما نماینده های این شهر هستین و اینقدر شهر رو کوچیک نبینید اگه شماها نگاهتون کوچک باشه شهر هم همینی که هست میمونه.

محراب

محراب

۲۴ مهر ۱۳۹۲

یه کم اظها ظر بعضی ها بو داره
ولی به نظرم امیر خان احمدی فر نظرات جالب تر و کار آمد تری نسبت به بقیه دارند

پاسخ

majid-sh

۲۴ مهر ۱۳۹۲

از سعید آفتابی انتظار داشتم حرفاش پخته تر باشه .ولی حرفاش هم بوی خامی و جوانی میداد و هم بوی تکبر و خود بزرگ بینی میداد.
اگه انزلی برات کوچیکه کاندیدای شورای تهران میشدی آقای دهکده جهانی.
شما اوول این گوساله رو گاو بکن بعد……
حیف اون یه رای من بهت….
به نظر یه گزینه باقیمونده برا انتخاب شهردار نباید نهایی باشه.
باید چند تا گزینه بهتر و کار درست تر معرفی و بررسی صلاحیت بشن.
متاسفانه شهر یه جورایی قحط الرجال شده
برا مثال من ۸۷ یه همکار انزلیچی تو شیراز داشتم که چند سال باهاش همکار بودم.
مهندس عمرانه و مدیر پروژه ملی انتقال آب زیرزمینی شهر شیراز به دشت سروستانه .به نظر من شاخ ترین و مدیر ترین آدمیه که حتی مدیریت شهرداری انزلی هم براش براحتی میسره.
ولی الان کجاست؟
اونم مثه خیلی های دیگه تو شهرشون غریبه و قربانی بی پارتی بودن و سیاست بازی یه عده شدن
و بیرون از انزلی قدرشونو بهتر میدونن.
این یکی رو مثال زدم

پاسخ

احسان پاسخ در تاريخ مهر ۲۵ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱:

برعکس تو مجید جان من فکر کنم حرفاش کاملا منتقی و پخته بود … با انتخابی هم که کرد نشون داد به جامعه ی دانشگاهی وفا داره و مثل بعضی از اعضا نبود که از یک نفر حمایت کردند و اون طرف با صفر رای حذف شد …
فکر کنم منظورشو درست نفهمیدی . این بزرگ اندیشی یه عضو جوون شورا رو نشون میده که انزلی رو با یه شهر بزرگ مثل تهران مقایسه میکنه و از فردی مثل جناب قالیباف در شورای شهر یک شهرستان اسم میبره … مهندس از انزلی به عنوان یه دهکده جهانی نام برد خودش رو دهکده ی جهانی معرفی نکرد که …
گفتی باید چند تا گزینه بهتر و کار درست تر معرفی و بررسی صلاحیت بشن . باهات موافقم اما دیدی که آقای نواری هم گفت که هیچ کس از انزلی حاضر به ارائه برنامه نشد. شما اگه میشناسید معرفی میکردید بد نبود …چرا همیشه یه نفر رو مقصر میدونیم بعضی وقت ها خودمون هم مقصریم .
یه سر تو شهر بزن تابلو های تبلیغاتی رو تو ورودی شهر دیدی که قراره نصب بشه ؟؟؟ تغییر شکل سایت شورای شهر رو دیدی ؟؟؟ اونم تغییر شکلی بی سابقه نظرسنجی ها رو پیگیری میکنی ؟؟ … اینا بخشی از طرح های مطرح شده فقط تو عرض این دو ماه توسط مهندس بود .
صبر داشته باش برادر من برای قضاوت خیلی زوده . مطمئن باش از رای دادنت پشیمون نمیشی … شما نگران این گوساله ی بیچاره نباش اینم گاو میشه نترس
ما اساتید و دانشگاهیا این شهر به مهندس ایمان دارم شما هم کم مهری نکنیدو صبور باشید …

majid-sh

۲۴ مهر ۱۳۹۲

?:-) خوب کردی
منم اگه همون موقع میدونستم ایشونم این کاره است رای نمیدادم

خدا رو شکر خوبه حالا به قول این دوستمون احسان جامعه اساتید و دانشگاهیان قبولش دارن
نظر ما بی سوادا رو ولش
خدا کنه یه فکر و ایده نویی داشته باشه یا به قول اساتید و دانشگاهیا طرحی نو در اندازه و دستی برا شهر بالا بزنه

پاسخ

مژگان

mojshekan پاسخ در تاريخ مهر ۲۵ام, ۱۳۹۲ ۱۷:۵۲:

مجید جان نظر من حذف شد اما خب این حقیقتیه که همه دیدن، منم خدا رو شکر با دیدنش از رای دادن به ایشون پشیمون شدم…

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ مهر ۲۵ام, ۱۳۹۲ ۱۷:۵۶:

خواهشا به جای بحث هایی از این دست کمک حال این افراد باشیم که آینده این شهر به دستشون سپرده شده. الان نقدهای سازنده که موجبات اصلاح عملکرد رو فراهم کنه نیاز اصلی شهر انزلیه… از حدف نظر شما پوزش میطلبیم موج شکن گرامی…

احسان پاسخ در تاريخ مهر ۲۵ام, ۱۳۹۲ ۲۲:۲۵:

آق مجید من هم جواب شما رو با یک حدیث قدسی دادم که نظر بنده هم حذف شد
اینکه تهمت و غیبت بزرگترین گناه است …
برادر من آخرتت رو به منافع این دنیایی نفروش …

مژگان

mojshekan پاسخ در تاريخ مهر ۲۶ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۲۳:

:-|

جاوید پاسخ در تاريخ مهر ۲۷ام, ۱۳۹۲ ۱۷:۲۸:

کلی از نظرات من هم حذف شد مسأله ای نیست من نظر خودم رو می دیم :-D

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ مهر ۲۷ام, ۱۳۹۲ ۱۷:۳۶:

جاوید عزیز، خواهشا شرایط سایت رو درک کنید و کمک کنید به جای کشیده شدن نظرات سایت به سمت مباحثی که منفعتی رو برای شهرمون در بر نداره، مسئولین رو به سمت فعالیت بیشتر و بهتر حرکت بدیم.

جوون این شهر

۲۴ مهر ۱۳۹۲

بعلههههه … آقای مرتضوی هم طبق معمول بدون هیچ دلیل موجه ای غائب …
مجید جان بی انصاف نباش . واقعا میشه گفت نسبت به بقیه کامل ترو قانع کننده تر حرف زد …
اینکه میثاق نامه ای رو هم مطرح کرد عالی بود … بالاخره یه چارچوبی مشخص میشه واسه شهردار.

پاسخ

مصطفی

۲۴ مهر ۱۳۹۲

سعید آفتابی واقعا درست حرف زد.
یه سوال دارم لطفا همه جواب بدن: آیا همه ی شهرداران کشور شهردار به دنیا اومدن؟؟
مشکلات شهری با همکاری حل میشه نه با فرد.

پاسخ

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ مهر ۲۵ام, ۱۳۹۲ ۱۵:۵۹:

در مثل قصد مناقشه ندارم، ولی مثال درستی نبود به عقیده من چون شهرداران تهران نه برای کسب تجربه بلکه این پست رو به چشم سکویی برای رسیدن به اداره مملکت میبینن برای همین تو این مسیر ورود میکنن مسیری که احمدی نژاد و قالیباف رفتن. آقای آفتابی باید بدونن بیشتر از همه اعضا روشون حساب شده و براشون هم آرزوی موفقیت دارم.
اما بر خلاف انتظارم سرکار خانم خاکپور نظرات ارزشمندی داشت که بسیار به ایشان امیدوار شدم و امیدوارم که در عمل هم پیگیر این مطالبات به حق مردم در امور فرهنگی و هنری باشند.

مصطفی پاسخ در تاريخ مهر ۲۸ام, ۱۳۹۲ ۰۲:۲۳:

من اهل رشتم ولی پیشرفت انزلی رو پیشرفت گیلان میدونم و بلعکس پیشرفت رشت هم پیشرفت گیلانه.
شهرداران این دو شهر باید با تفکر به روز روی کار بیان.
امیدوارم هر چه زودتر گیلان آباد بشه.

مجيد لاهوري پاسخ در تاريخ مهر ۲۸ام, ۱۳۹۲ ۰۸:۴۵:

نظر بسیار خوبی بود ، به شرطی که همه اینگونه فکر کنن

۲۴ مهر ۱۳۹۲

نه تنها فعلا بلکه کلا قضاوت کردن درست نیست ، اصلا اگر بخواهیم قضاوت کنیم خیلی ایراد می تونستیم بگیریم ، خیلی از جملات آقای آفتابی ایراد داشت اما فرض رو بر این بگذارید که وقت باز کردن مطالب مطرح شده خودش رو نداشت ، به طور مثال اینکه گفت من با اینکه همش بومی رو مطرح می کنید مشکل دارم و حرف دارم ……
به نظرم باید فرصت داد و حمایت کرد تا انزلی پیشرفت کنه ، الان با تخریب اعضا هیچ مشکلی از انزلی حل نمیشه حتی اگر انتقادات جدی نسبت به افراد شورا داشته باشیم
نواقص زیاد بود اما سعی کنیم به نکات مثبت بپردازیم

پاسخ

anzali

۲۴ مهر ۱۳۹۲

کلیدور شمال به جنوب نه مجید جان….کریدور شمال به ;-) جنوب

پاسخ

حقوقدان

۲۴ مهر ۱۳۹۲

جناب آقای حاج شعبان جعفری خدا قوت . خیلی مردی خیلی. ممنون از صحبت زیبات

پاسخ

سجادي

۲۴ مهر ۱۳۹۲

سلام
متاسفم به خودم که به آقای آفتابی رای دادم ایشون نشون دادن که جوانی برتجربه مغلوب شدایشون صدوهشتاددرجه باشعارهای انتخاباتیش فرق کرده یه سوال دارم از ایشون چون بهش رای دادم چرا این همه از یکسری افراد میگفت شوراشده سیاسی بازی بدی میکرد خودش وارد سیاسی بازی شده آقای آفتابی به شما هشدارمیدم راه ترقی شما شاید از این طریق باشه ولی شما کاری کردید که دیگه به هیچ جوانی اعتماد نکنیم

پاسخ

مرتضي

۲۴ مهر ۱۳۹۲

متاسفم از صحبتهای آقای آفتابی
آخه برادرمن ایشون مقایسه میکنی با قالیباف ایشون تو این همه سال برای آب وفاضلاب چیکار کردن هرکسی جای ایشون بود بیشترازاینها پیشرفت میکرد(آب وفاضلاب انزلی)
معلوم شدکه خیلی خامی

پاسخ

انزلي

۲۴ مهر ۱۳۹۲

بازهم سیاسی بازی وارد شوراشدبازهم افرادقدیمی پیروزشدن بازهم جوانها زودترازهمیشه واردبازی کثیف سیاست شدن بازآفرین به جعفری و احمدی فر مثل بعضی ها چرخش صددرصدی نداشتن

پاسخ

احسان

۲۴ مهر ۱۳۹۲

تمام دوستانی که در مورد مهندس آفتابی زود قضاوت کردن از جمله همون دوست عزیزمون مجید جان که با اون لهن اول صحبت کرد دوست دارم نظرشون رو در این صفحه هم ببینید و البته نظر خیلی از بقیه دوستان رو
http://anzaliclub.ir/%D8%A2%D9%86%DA%86%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86-%D8%AC%D9%84%D8%B3%D9%87-%D8%B9%D9%84%D9%86%DB%8C-%D8%B4%D9%88%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%D9%87%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D8%B2%D9%84%DB%8C/#comment-8278
مرتضی جان دیدی که در رای گیری اول ایشون به جناب موسوی رای دادن نه همون گزینه ….. که شما میگی
قدر نشناس بودن اصلا چیز خوبی نیست
هیچ چرخشی وجود نداشت بلکه صداقت بود . با مقایسه های بی مورد جو شورا رو خراب نکنید که فقط این جو سازی بر علیه شهر خواهد بود …

پاسخ

جاوید

۲۴ مهر ۱۳۹۲

شاهین عزیز سعی می کنم با لحن ملایم تری بنویسم که برای شما و سایت خوب شما هم دردسری ایجاد نشه :-)

پاسخ

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ مهر ۲۷ام, ۱۳۹۲ ۱۷:۵۶:

جاوید جان شورای شهر چهارم گامهای خوبی برداشته و باید بهشون وقت داد ما خیلی از حاشیه ها رو کار نکردیم که براشون مشکل ساز نشه، چون برای خود اونها هم جلسات علنی نوپاست و باید بهشون زمان بدیم که شاید توی جمع خصوصی هزارتا بحث مطرح کنن ولی دیگه مباحثی رو که مطرح میکنن کارشناسانه تر و تخصصی تر مطرح میکنن این کمک متقابل به مردم و مسئولین انزلیه و تمرین خوبیه. الان ما هم میتونیم کمر به تخریب شورا ببندیم یا ضعف های انتخاب شهردار رو بلد کنیم ولی الان فکر میکنیم وقت زمان دادن به شورای چهارمه نه خیلی زیاد خیلی کم خودشون رو نشون خواهند داد.
اتفاقا درگیری و جبهه گیری ذات شوراست و جلسات علنی باعث میشه گروهها چوب لای چرخ پیشنهادات خوب هم نتونن بذارن وگرنه بحث و تبادل نظر اتفاق خوبیه …